ترفندهای YouTuber + نکات کلیدی در روند تبدیل شدن به یک کاربر YouTube


برای همه ما پیش آمده که بخواهیم ویدیوهای آموزشی یا طنز ببینیم و اولین نرم افزار یا سایتی که به ذهنمان می رسد یوتیوب است اما برای همه ما این سوال پیش آمده است که چگونه یک یوتیوبر ماهر شویم. ? در این مقاله قصد داریم از سایت آموزش برتر بیاموزیم ترفندهای یوتیوب را برای شما شرح دهید و همه آنها را حرفه ای توصیف کنید )

قبل از انجام هر کاری در Batada باید عنوان کار سخت خود را نیز بدانید و قطعاً افراد زیادی مانند شما هستند که با یکدیگر رقابت می کنند و در بین آنها افرادی برنده می شوند که به طور منظم کار خود را انجام می دهند و علاوه بر علاقه به (( مهم ترین عامل موفقیت در یوتیوب این است که شما علاقه بسیار خوبی به این رشته دارید زیرا باید زمان زیادی را در این زمینه صرف کنید و علاوه بر آن مشکلات زیادی وجود دارد که اگر به رشته خود علاقه مند هستید، هیچ یک از این دیگر برای شما مهم است) اگر در حال خواندن این مقاله هستید، بهتر است آموزش یوتیوب را نیز یاد بگیرید.

ترفندهای یوتیوبر

برای تبدیل شدن به یک کاربر یوتیوب چه پیش نیازهایی وجود دارد؟

امروزه برای کار در شبکه ها و سایت های قدرتمند و جذب مخاطب حتما باید پیش نیازهای خاصی داشته باشید. پیش نیاز یک یوتیوبر داشتن دوربین و میکروفون با کیفیت و علاوه بر آن داشتن کامپیوتر یا لپ تاپ است (علاوه بر این توجه داشته باشید که می توانید با موبایل هم کار کنید اما به اندازه کامپیوتر قدرتمند نیست) اما مهم‌ترین عنوانی که می‌توان زیاد به آن اشاره کرد، داشتن ایده و خلاقیت برای ساخت ویدیو است، زیرا قبل از اینکه ایده‌های خود را برای جذب مخاطب انتخاب کنید و در مورد آنها تحقیق کنید، باید یک کانال یوتیوب را پخش کنید. (توجه داشته باشید که وقتی وارد این قسمت می شوید کوچکترین مشکلی در ویدیوهای شما می تواند مخاطب را آزار دهد و باید بسیار با دقت کار کنید و همیشه توجه داشته باشید که ساخت ویدیو ملاک اول نیست بلکه کیفیت بسیار بالا ملاک خواهد بود)

نحوه نام گذاری حساب یا کانال خود (‌ انتخاب لوگو):

یکی از مهم ترین مراحلی که برخی افراد اصلاً به آن توجه نمی کنند نحوه نام گذاری کانال یا حساب کاربری است، باید نکات انتخاب نام را از قبل بدانید؛ مثلا برای انتخاب اسم باید توجه داشته باشید که اصلا شبیه اسم اکانت های دیگر (بیشتر اکانت های پرطرفدار) نیست، چون مخاطب از تقلید و تکرار متنفر است، در ضمن اسم شما باید جذاب باشد. و اینکه اگر معروف هستید، این نام شماست که به دیگران پیشنهاد می شود (نکته مهم این خواهد بود که در انتخاب نام، سهولت تلفظ و همچنین جذابیت را در دستور کار خود قرار دهید).

بحث بسیار مهم دیگر انتخاب یا ایجاد لوگو است، شما قطعا برای جذب افراد به یک لوگوی جذاب برای اکانت خود نیاز دارید، لوگوها همچنین می توانند اکانت شما را در یک عکس توصیف کنند، به عنوان مثال داشتن اکانت آموزشی قطعا نیاز به لوگوی همراه با آموزش، و علاوه بر داشتن اکانت کمدی و کمدی قطعا به لوگوی آموزشی نیز نیاز خواهد داشت.

ترفندهای یوتیوب:

تا اینجا با این مبحث آشنا شدید و حالا وقت آن است که به ترفندهای یوتیوب بپردازیم، اما قبل از آن توجه داشته باشید که در هر قسمت نکات مهمی گفته شده است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. همچنین در دستور کار خود قرار دهید:

  • آشنایی با قوانین یوتیوب: اولین قدم برای ترفندهای یوتیوب آشنایی کامل شما با این سایت و قوانین مهم آن خواهد بود. به طور کلی، هر سایتی قوانین منحصر به فرد خود را دارد که افرادی که در آن حساب کاربری دارند باید به آن قوانین توجه زیادی داشته باشند، به عنوان مثال، شما باید قانون کپی رایت را برای هر ویدیویی که در یوتیوب ارسال می کنید رعایت کنید. پست و ویدیوی شما نیز حذف خواهد شد (قانون کپی رایت به این معنی است که شما ویدیو را ضبط کرده اید و بخشی از ویدیو یک آهنگ بسیار محبوب است یا باید قبل از مهمانی که استفاده کرده اید پخش کنید. خود را راضی کنید در غیر این صورت یک آهنگ دریافت خواهید کرد. نمره منفی) اما به خاطر داشته باشید که بهینه سازی یوتیوب نیز برای شما بسیار مفید خواهد بود. استفاده از تگ های مرتبط و پرکاربرد، توضیحات و توضیحات کامل (یعنی باید قسمتی از ویدیوی خود را به صورت متنی و کاری را که می خواهید انجام دهید در این ویدیو توضیح دهید و آن انتشاری که بسیار مفید باشد و علاوه بر سئو نیز در آن نقش داشته باشد. جذب کاربر)، تمام مواردی که شرح داده شد، مهمترین نیروهای نین بوده است.

ترفندهایی برای یوتیوب

  • از پوشش جذاب استفاده کنید (پس زمینه برای افراد قابل مشاهده است): گام دوم برای ترفندهای یوتیوبری استفاده از یک پوشش جذاب است. اما این پوشش ها چه کاری برای شما انجام می دهند؟ یکی از ویدیوها را نمی شناسد و ممکن است یکی از ویدیوها محتوای بسیار خوبی داشته باشد و چون کاور خوبی ندارد، قطعا مخاطب روی آن کلیک نمی کند، اما حتی اگر ویدیویی محتوای بسیار بدی داشته باشد، اما جلد جذاب قطعا مخاطب است برای ساخت کاور نرم افزار بسیار قدرتمندی طراحی شده است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید اما قسمت هایی در این نرم افزار وجود دارد که برای استفاده از آن ها باید اکانت پریمیوم داشته باشید.
  • استراتژی تولید: امروزه برای هر کاری که در وب یا نرم افزار انجام می شود، قطعا باید استراتژی تولید محتوا داشته باشید، برای درک بهتر این موضوع از یوتیوب به عنوان مثال استفاده می کنیم. داشتن یک برنامه کلی و اینکه چه تاریخ ارسالی را منتشر می کنید (مثلا هر روز ساعت 8 یا انتشار یک ویدیو هر دو روز یکبار) و اینکه نظم بسیار خاصی را برای خود و علاوه بر مخاطبان شما ایجاد کرده است. القا خواهد کرد. موضوع بسیار مهم دیگر عنوان ویدیو و حوزه انتخابی شماست که در مقدمه ای بسیار کوتاه از آن اجتناب کرده ایم. اما برای تولید محتوا حتما باید موضوع بسیار جالبی داشته باشید و افراد را برای خود جذاب کنید (مثلاً برای یک نوجوان موضوعاتی مانند وضعیت عراق در خاورمیانه قطعا جالب نیستند اما موضوعاتی مانند تلفن های همراه قدرتمند می تواند جالب باشد.بنابراین قطعا بازدیدهای زیادی را به خود جلب می کند)علاوه بر تمامی نکات ذکر شده، داشتن نظم و به نوعی استراتژی تولید محتوا نیز قطعا نقش بسیار مهمی در بهینه سازی دارد و باعث رتبه بندی ویدیوی شما خواهد شد.
  • داشتن شبکه اجتماعی: چهارمین مرحله از ترفندهای یوتیوب، داشتن یک شبکه اجتماعی و استفاده از آن خواهد بود. اگر مثلا اینستاگرام دارید حتما می توانید در آن اکانت بسازید (البته در رابطه با موضوع و دامنه خود) و محتوای ۱ دقیقه ای تا ۵ دقیقه ای را در آن منتشر کنید (توصیه می شود جذاب یا حتی حساس آپلود کنید. موقعیت ها و از مخاطب خود بخواهید برای دیدن بقیه ویدیو به حساب YouTube شما مراجعه کند). البته توجه داشته باشید که برای رشد بیشتر اکانت اینستاگرام خود می توانید تبلیغات خوبی برای دیدن صفحه خود انجام دهید. (اما برای YouTube، شما همچنین می توانید تبلیغات درون برنامه ای داشته باشید به همان روشی که به کاربران یوتیوب پرداخت می کنید و حساب شما تبلیغ می شود.
  • یک لیست پخش داشته باشید: یکی از موثرترین نکات یا ترفندهایی که می تواند کانال شما را به یک حساب کاربری معمولی تبدیل کند، داشتن یک لیست پخش بسیار منظم است. می توانید موضوعات خاصی را در این لیست پخش منتشر کنید (برای درک بهتر این موضوع. برای مثال، فرض کنید یک حساب کاربری دارید و محتوای یکی از ویدیوهای شما آموزش طراحی سایت است و می توانند یک کادر برای بخش‌های بعدی و در صورت ارسال پست‌های جدید، آن‌ها را به کادر مورد نظر هدایت کنید)، یک پل ایجاد کنید. همچنین فهرستی از مزایای آن برای مخاطبان وجود دارد تا افراد بتوانند سریعاً به بخش مربوطه رفته و ویدیوی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن مشاهده کنند. .
  • با آموزش های یوتیوب آشنا شوید: همانطور که می دانید حتی کوچکترین نرم افزاری که طراحی شده است قطعا باید آموزش استفاده بهتر از آن داده شود اما نرم افزار و سایت یوتیوب دومین سایت پربازدید هستند. جهان است قطعا آموزش خاص و منحصر به فرد خود را دارد. برای دریافت این آموزش ها حتما باید دوره های خاصی را بگذرانید که ترفندها را به صورت عملی به شما نشان می دهد و می توانید پس از تماشای فیلم های آموزشی به سرعت این کار را انجام دهید. (این دوره ها را در سایت آموزش برتر آپلود کرده ایم و می توانید آنها را مشاهده کنید)

چگونه در یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

دلیل اصلی مراجعه مردم به یوتیوب درآمد بسیار خوب دلار و یورو است. شما می توانید به ازای هر 1000 بازدید از 7 تا 11 دلار دریافت کنید و البته اکانت های پرطرفدار در بین ایرانیان می توانند مبلغ 50000 بازدید را مشاهده کنند (برای محاسبه درآمد می توانید این مقدار را بر 1000 تقسیم کرده و در 7 ضرب کنید). و مبلغ را پیدا کنید) البته برای دریافت کارمزد از یوتیوب باید اکانت خارج از ایران داشته باشید. (به دلیل تحریم ها)

سخنان پایانی:

امیدواریم از این مطلب از سایت برترین زبان آموز نهایت استفاده را برده باشید و اگر برای شما مفید بوده است، بهتر است آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید؛ در پایان مقاله، باید توجه داشته باشید که انجمن‌ها و کمپین‌هایی نیز در YouTube وجود دارند که می‌توانند با پرداخت هزینه از حساب شما بازدید کنند و به جای آن از شما هزینه دریافت کنند. پیشنهاد ما به شما این است که با توجه به ترفندهایی که گفتیم ابتدا تمام تلاش خود را انجام دهید و اگر نتیجه ای نگرفتید بهتر است در کمپین ها شرکت کنید. (البته دوره های آموزشی یوتیوب وجود دارد که با دیدن آنها می توانید همه چیز را یاد بگیرید)