ایده تولید محتوا برای صفحه کلینیک زیبایی


کلینیک زیبایی صفحه این روزها می تواند میلیون ها درآمد داشته باشد، فقط آن را برای آن زمان بگذارید. این روزها انجام خدمات زیبایی در بین مردم به خصوص خانم ها رواج زیادی پیدا کرده است. با توجه به پیشرفت علم پزشکی بسیاری از خدمات زیبایی مانند مراقبت از پوست تا جراحی های کوچک زیبایی در کلینیک های زیبایی قابل انجام است. متخصصانی که در کلینیک های زیبایی کار می کنند تمایل دارند با تولید محتوا و تبلیغات مجازی اطلاعات کلینیک خود را با مردم به اشتراک بگذارند و از این طریق مشتری جذب کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.

مهمترین راه برای موفقیت در این مسیر این است که مفیدترین اطلاعات را برای تولید محتوا و تبلیغات کلینیک مورد نظر توسط کارشناسان انتخاب کنید و طی فرآیندهای تخصصی در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید. این تولید محتوا باید به گونه ای طراحی شود که مخاطب خاص شما را جذب کند و آنها را به کلینیک زیبایی شما هدایت کند.

ایده تولید محتوا برای صفحه کلینیک زیبایی

همیشه به خاطر داشته باشید که این تولید محتوا است که به شما کمک می کند تا به یکی از پربازدیدترین صفحات اینستاگرام تبدیل شوید و در نتیجه این روند باعث جذب مخاطب و مشتریان بیشتری می شود. کلینیک های زیبایی از جمله مشاغلی هستند که می توانند مخاطبان زیادی را جذب کنند. مهم ترین نکته برای موفقیت در این مسیر این است که محتوای شما به روز باشد و در قالب پست و استوری در دسترس مخاطب باشد.

در آموزش برتر قصد داریم شما را با روش های تولید محتوای کامل و جذاب برای کلینیک زیبایی آشنا کنیم.

محتوایی که می توانید در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید شامل موارد زیر است:

 • محتوای متنی و محتوای تصویری

قبل از هر چیز باید تمام خدمات زیبایی که قصد دارید در کلینیک خود انجام دهید را به کاربران خود معرفی کنید. در واقع بهتر است اطلاعات مختصری در مورد هر یک از خدمات ارائه شود. استفاده از عکس ها و فیلم ها همراه با توضیحات شما قطعا بازخورد است. خوب خواهد شد. نکته مهم این است که همیشه در بسیاری از کلینیک های زیبایی می بینیم که قبل و بعد از دریافت خدمات مورد نظر، تصاویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارند، زیرا از نظر روانی، دیدن تغییرات مثبت برای جذب مخاطب بسیار مهم است. مهم است، به عنوان مثال، می توانید از عناوین قبل و بعد از عمل استفاده کنید.

 • تبلیغات اینستاگرام صفحه کلینیک زیبایی

توجه داشته باشید که اولین چیزی که ممکن است مخاطبان شما را جذب کند طراحی صفحه شماست. اولین نکته برای تبلیغ کلینیک زیبایی در اینستاگرام این است که صفحه شما طراحی خاصی دارد، حتما در قسمت بیوگرافی توضیحات تخصصی مربوطه را بنویسید و راه های ارتباطی را نیز ذکر کنید. لینک مجوزی که از وزارت بهداشت گرفته اید را می توانید در قسمت بیوگرافی خود قرار دهید. با این کار باعث می شوید که مشتری خود با اطمینان و آسودگی برای خدمات زیبایی به کلینیک شما مراجعه کند.

 • معرفی پرسنل کلینیک

حتما پستی با عنوان معرفی متخصصین کلینیک در صفحه خود آپلود کنید. حتماً مهارت متخصصانی را که در کلینیک شما کار می کنند ذکر کنید. تاثیر بسیار مهمی در جلب و اعتماد مشتری خواهد داشت. تجربیات و موفقیت های متخصصان خود را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید، حتی می توانید زمان حضور متخصص در کلینیک و نحوه نوبت دهی را در پست های خود قرار دهید.

 • پاسخ به سوالات متداول

پست را در قسمت سوالات متداول در صفحه خود به اشتراک بگذارید. به خاطر داشته باشید که معمولاً برای انجام هر کاری نیاز به دانستن اطلاعات مربوطه دارید، بنابراین به هر سؤالی که ممکن است برای هر شخصی یا بهتر است بگوییم برای عموم مردم در یکی از پست‌های خود مطرح شود، پاسخ دهید.

 • از Quest Box استفاده کنید

با فالوورهای خود در ارتباط باشید. برای ارتباط با فالوورهای خود می توانید از Quest Box های اینستاگرام به صورت ماهانه یا هفتگی استفاده کنید. این کار باعث افزایش تعامل صفحه شما می شود و از طرف دیگر باعث می شود مخاطبان احساس کنند که به آنها و درخواست هایشان احترام گذاشته اید.

 • طراحی چالش های جذاب

چالش های اینستاگرام را نادیده نگیرید. برای جذب مخاطب همیشه می توانید یک سری جشنواره ها و تخفیف ها را برای کاربران خود در نظر بگیرید. چالش های اینستاگرام که در آن می توانید به مخاطبین خود نیز جایزه بدهید، می تواند تأثیر مثبتی بر صفحه شما داشته باشد، به خصوص اگر این جوایز شامل خدمات کلینیک شما باشد.

 • حرفه ای بودن خود را نشان دهید

پست هایی را در صفحه خود با عنوان معرفی جراحی سرپایی به اشتراک بگذارید

در این پست می توانید با روش های سرپایی مانند رفع خال یا چین و چروک آشنا شوید، علاوه بر این می توانید با استفاده از عکس های مربوطه اطلاعات مفیدی در مورد این مدل جراحی با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. فراموش نکنید که در این پست ها می توانید از تجربیات کارشناسان خود استفاده کنید و هزینه ها را نیز ذکر کنید.

ایده تولید محتوا برای صفحه کلینیک زیبایی

برای مراقبت های بعد از عمل آماده شوید. بهتر است در صفحه اینستاگرام خود یک پست کاربردی و علمی در رابطه با رعایت دستورالعمل های پزشکی و مراقبت های بعد از عمل داشته باشید.

پست هایی با عنوان تجربیات مشتری را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.

در این پست می توانید از تجربیات مشتریانی که از خدمات کلینیک زیبایی شما استفاده کرده اند استفاده کنید و برای اعتماد بیشتر حتما از تصاویر قبل و بعد از دریافت خدمات استفاده کنید.

از پست هایی با عنوان مقالات علمی در صفحه خود استفاده کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از برخی مقالات علمی مرتبط جذابیت صفحه شما را افزایش می دهد و همچنین بار علمی برای مخاطبان شما خواهد داشت.

 • صفحه کلینیک زیبایی هشتگ مناسب

هشتگ های مربوطه را نادیده نگیرید.

همیشه از هشتگ های مربوطه در انتهای پست های خود در قسمت کپشن استفاده کنید، به عنوان مثال می توانید از این هشتگ ها استفاده کنید #کاهش_مو #زیبایی #جوانسازی_پوست #لیفت_ابرو

 • فیلمبرداری را فراموش نکنید

تصویربرداری یکی از مهم ترین نکاتی است که در صفحه کلینیک زیبایی باید به آن توجه کرد. فراموش نکنید که مراحل انجام شده توسط متخصصان را فیلم برداری کنید.

در این پست می توانید فیلم های قابل پخش از فعالیت های متخصصان خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید، این فیلم ها می تواند از جراحی زیبایی باشد. همیشه به خاطر داشته باشید که انتشار این مدل از ویدئوها قطعا تاثیر مثبتی روی مشتری شما خواهد گذاشت و او را تشویق به امتحان این خدمات می کند.

ایده تولید محتوا برای صفحه کلینیک زیبایی

در واقع با انتشار این ویدیوها کیفیت کار خود را به مخاطبان خود نشان می دهید و در واقع بستری برای اعتمادسازی فراهم می کنید. از آنجایی که صفحه شما به زیبایی مخاطبان شما مرتبط است، ایجاد اعتماد در مخاطبان بسیار مهم است، زیرا امروزه مخاطبان بسیار باهوش هستند و تنها با دیدن یک تبلیغ جذاب به راحتی تحت تاثیر قرار نمی گیرند.

تعاملی که فالوورهای شما با پست های شما دارند را دست کم نگیرید. در واقع، هر چه بیشتر سعی کنید پست هایی را که در ارتباط با مخاطبان صفحه خود هستند به اشتراک بگذارید، فالوورهای بیشتری جذب خواهید کرد.

 • کپی مطالب ممنوع

هرگز از محتوای تکراری استفاده نکنید.

در واقع محتوای کپی شده این حس را در مخاطب ایجاد می کند. کسی که قبلاً این مطلب را خوانده است و علاقه ای به آن ندارد، او را خسته می کند و بدون بررسی بقیه پست ها از صفحه شما عبور می کند.

 • سبک محتوای متفاوت

فراموش نکنید که از تصاویر و عکس های پست ها در صفحه خود استفاده کنید.

از نظر روانشناسی ثابت شده است که استفاده از مطالب مختلف بسیار مهم است. استفاده از عکس و فیلم می تواند برای مخاطب جذاب تر از متن باشد. به خاطر داشته باشید که هرگز نباید از تصاویر غیر واقعی استفاده کنید. زیرا محتوایی که منتشر می کنید باید قابل قبول و بدون نقص باشد. اگر تصویری غیر واقعی از کاشت مو در صفحه خود ارسال می کنید. شاید در نگاه اول برای مخاطب بسیار جذاب به نظر برسد. اما قطعا مخاطب شما بسیار باهوش تر از پذیرش یک عکس غیر واقعی است. این باعث از بین رفتن اعتماد مشتری به کل کلینیک شما می شود.

 • برای فالوورهای خود وقت بگذارید

کاربران خود را با مراکز مربوطه آشنا کنید.

می توانید پستی با موضوع آشنایی مخاطبان با مراکز مرتبط ایجاد کنید. با این کار تعداد مخاطبان خود را افزایش می دهید. برای مثال می توانید از معرفی داروخانه ها یا آزمایشگاه هایی که قصد همکاری با کلینیک شما را دارند استفاده کنید که در صورت مراجعه به این مراکز شامل تخفیف می شود.

همیشه به خاطر داشته باشید که مطالب مرتبط را در دسته بندی های مرتبط با عنوان های مناسب قرار دهید. دادن محتوای جداگانه به مخاطب باعث می شود احساس بهتری داشته باشد.

 • فراموش نکنید که با ما تماس بگیرید

آخرین چیزی که می تواند در جذب مخاطب به کلینیک شما موثر باشد ارتباط با مشتری است.

بهتر است در نظر داشته باشید که ارتباط قوی با مشتری یکی از نقاط قوت پیشرفت شماست. این بدان معناست که همانطور که در کلینیک زیبایی خود به مشتریان خود مشاوره می دهید، باید بتوانید شرایط مشابهی را برای فالوورهای خود در صفحه اینستاگرام خود ایجاد کنید. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، استفاده از مطالب آموزشی اینستاگرام را فراموش نکنید.

در نهایت، باید بدانید که مخاطبان شما چه کسانی هستند. کسانی که به دنبال زیبایی هستند و ابتدا کیفیت کار خود را از طریق تصاویر و فیلم های خود بررسی می کنند. سپس آنها تصمیم می گیرند که کلینیک شما یا کلینیک دیگری را انتخاب کنند. تقریباً تمام محتوایی که به صورت متن یا تصویر منتشر می کنید. کارت ویزیت یا شناسه شماست، هر چه در کارتان دقت، وسواس و صداقت بیشتری داشته باشید، مخاطبان بیشتری را جذب می کند.

امیدوارم این مقاله در ارتقاء صفحه کلینیک زیبایی شما موثر باشد.