بهترین افزونه های Rikpcha در سایت های وردپرس 2022


بهترین پلاگین Rikpcha – آیا به دنبال بهترین افزونه های راه اندازی کپچای وردپرس هستید؟ یک افزونه یا ابزار کپچای وردپرس می تواند به جلوگیری از ارسال نظرات اسپم در سایت شما کمک کند. از آنجایی که ارسال هرزنامه موضوع مهمی است، توصیه می‌شود کپچا را به فرم‌های وردپرس و صفحات ثبت نام/ورود کاربر اضافه کنید. به همین دلیل اسپم چالش بزرگ و مهمی است که برخی از افراد سودجو با ارسال نظرات تبلیغاتی یا لینک های پر از لینک ساخت کلاه سیاه سایت شما را غیرحرفه ای می کنند.

در این مقاله تعدادی از بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس را معرفی می کنیم که می توانید از آنها برای جلوگیری از اسپم استفاده کنید.

بهترین افزونه RECPCHA: CAPTCHA چیست و چگونه مفید است؟

کپچا یک راه هوشمند برای حذف ربات ها از انجام فعالیت در سایت شما است. بیش از 10 نوع کپچا در صنعت اینترنت وجود دارد و شما می توانید آنها را به سایت خود اضافه کنید تا اسپمرها را مسدود کنید. برخی از انواع کپچای محبوب عبارتند از کپچای متنی، کپچای تصویر، کپچای صوتی، کپچای پازل، کپچای مسئله ریاضی، کپچای مشکل کلمه و غیره. کپچای تصویر رایج ترین نوع کپچای است که توسط کاربران استفاده می شود.

اما چرا این مهم است؟ زیرا تهدیدات و حملات مخرب ربات ها هر روز در حال افزایش است. این می تواند فشار بیشتری به سرورهای شما وارد کند و سایت شما را کند کند. یک کپچا می تواند برای محافظت از سایت شما در برابر چنین مشکلات ناخواسته ای مفید باشد. این حملات نه تنها می توانند بر سرعت وب سایت شما تأثیر بگذارند، بلکه باعث اختلال در رتبه بندی موتورهای جستجو نیز می شوند.

اگر یک فروشگاه عضویت آنلاین یا یک وب سایت عضویت ویژه دارید، باید یک کپچا اضافه کنید تا از حملات ربات ها و ثبت نام های جعلی جلوگیری کنید. به این ترتیب، مجبور نخواهید بود با ربات‌ها سر و کار داشته باشید و می‌توانید روی افراد واقعی که از فروشگاه آنلاین خود سفارش می‌دهند تمرکز کنید. اکنون که به طور کامل متوجه شدید کپچا چیست، بیایید نگاهی به بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس بیندازیم.

بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس

در لیست زیر بهترین افزونه های کپچای وردپرس پولی و رایگان را مشاهده خواهید کرد. هر افزونه ویژگی ها و انواع مختلف کپچا را ارائه می دهد، بنابراین می توانید بهترین افزونه یا ابزار کپچا را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

1. Google reCAPTCHA

Google reCAPTCHA یک ابزار کپچای عالی است که از سایت شما در برابر ربات ها، کلاهبرداری و سوء استفاده محافظت می کند. این افزونه که توسط گوگل توسعه داده شده است، از فناوری های پیشرفته برای دور نگه داشتن تهدیدات مخرب استفاده می کند و تضمین می کند که کاربران قانونی می توانند به راحتی بررسی های امنیتی را دور بزنند.

کاربران و ربات های جعلی را از ثبت نام در سایت شما مسدود می کند، در حالی که به کاربران معتبر اجازه می دهد وارد سایت شده و خرید کنند. Google reCAPTCHA یک فناوری تطبیقی ​​دارد که از تعامل انسان و ربات در وب سایت شما می آموزد.

این افزونه دارای 3 نسخه reCAPTCHA v2، reCAPTCHA v3 و reCAPTCHA Enterprise می باشد. می توانید از نسخه های رایگان (v2 و v3) برای اعتبارسنجی تعاملات اساسی استفاده کنید. طرح سازمانی پولی و دارای ویژگی های قدرتمند است. برای دریافت قیمت باید با تیم فروش آنها تماس بگیرید. قیمت ها به نیاز شما بستگی دارد.

2. hCaptcha بهترین پلاگین Rikpcha است

hCaptcha یک ابزار کپچای برتر برای دور نگه داشتن ربات ها و حملات مخرب از سایت شما است. این افزونه به طور حرفه ای از حریم خصوصی کاربران محافظت می کند و محیط امنی را برای اجرای روان سایت شما فراهم می کند.

این پلاگین دارای یک روش تشخیص ربات ساده و قابل اعتماد است و عکس برداری آسان را برای انسان ها برای حل و گذراندن بررسی های امنیتی فراهم می کند. برخی از افزونه ها و کپچا یک مشکل بزرگ دارند. آنها بسیار سخت هستند. ضبط‌های سخت، نرخ تبدیل را کاهش می‌دهند در حالی که تجربه کاربری بدی ایجاد می‌کنند. این افزونه برای جلوگیری از هرزنامه ها دارای قابلیت ضبط آسان است. این افزونه همچنین از فناوری یادگیری ماشین برای شناسایی تعاملات واقعی انسان برای ساده سازی کپچا و صرفه جویی در زمان استفاده می کند.

یک امکان عالی این بدان معنی است که اگر افزونه تشخیص دهد که یک انسان در حال حل کپچا است، سعی می کند کپچا را تسهیل کند تا در وقت و انرژی کاربران صرفه جویی کند و تجربه کاربری خوبی برای آنها ایجاد کند.

این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی موجود است. نسخه رایگان دارای ویژگی های محدودتری نسبت به افزونه پولی است. اما طرح hCaptcha Enterprise که یک طرح پولی است، به شما کنترل کامل بر انواع چالش، محتوای چالش، سطوح دشواری، ایجاد چالش سفارشی، زمان‌بندی مبتنی بر زمان، داشبوردهای چند کاربره و گزارش‌های پیشرفته را می‌دهد.

3. پیشرفته nocaptcha recaptcha بهترین پلاگین recaptcha

Advanced noCaptcha & Invisible Captcha یک افزونه رایگان کپچای وردپرس برای نمایش کپچا در فرم نظرات، صفحه ورود، صفحه ثبت نام کاربر، صفحه بازنشانی رمز عبور و سایر صفحات است. همچنین می توانید آن را به فرم های سفارشی وردپرس خود اضافه کنید.

این ویژگی کارآمد به شما این امکان را می دهد که همزمان چندین کپچ در یک صفحه داشته باشید. همچنین به شما این امکان را می دهد که یک کپچای ورود مشروط ایجاد کنید تا پس از چندین تلاش ناموفق برای ورود نمایش داده شود.

به این ترتیب، اگر افراد یا روبات‌هایی وجود داشته باشند که برای انجام یک کار خاص تلاش‌های مکرری انجام دهند، افزونه سعی می‌کند با نمایش یک بازیافت، آنها را متوقف کند. همچنین می‌توانید کپچا را برای کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند نمایش یا پنهان کنید. این افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران وردپرس قرار گرفته است.

4. کپچای واقعا ساده

Really Simple CAPTCHA یک افزونه کپچای وردپرس ساده است. این افزونه به پلاگین های دیگر وابسته است و به تنهایی کار نمی کند، بنابراین باید با افزونه های فرم تماس وردپرس خود از آن استفاده کنید. وقتی این کار را انجام می دهید این افزونه به خوبی کار می کند.

پلاگین Simple Recipe Setup راه حل آسانی برای گرفتن کپچا ارائه می دهد. هنگامی که کاربر پاسخ را در کپچا وارد می کند، پاسخ را از فایل تصویری پاسخ تایید می کند. و در صورت صحیح بودن پاسخ به کاربر امکان ارسال فرم را می دهد. این افزونه نیز رایگان است و می توانید آن را از مخزن وردپرس دانلود کنید.

5. reCaptcha

reCaptcha یکی دیگر از افزونه های رایگان کپچای وردپرس است. از سایت شما در برابر نظرات هرزنامه و ربات های اعصاب خردکن محافظت می کند و به افراد واقعی اجازه می دهد تا به راحتی بررسی های امنیتی را انجام دهند.

شما می توانید از این افزونه برای ورود، ثبت نام کاربر، بازیابی رمز عبور، نظرات، فرم های تماس و سایر صفحات استفاده کنید. قبل از ارسال فرم به وب سایت خود، از کاربران بخواهید تایید کنند که ربات نیستند. این افزونه رایگان است.

6. ReCaptcha invisible بهترین پلاگین ReCaptcha

Invisible reCaptcha یک افزونه پیشرفته کپچای وردپرس است. این افزونه Google reCaptcha را به طور یکپارچه در پس زمینه، Google Security Captcha با سایت شما ادغام می کند تا از فرم های تماس، صفحات محصول WooCommerce و صفحات ورود بدون هیچ تنظیمات خاصی محافظت کند.

همچنین با بهترین افزونه های وردپرس مانند WooCommerce، Form Builder و… کار می کند. همچنین، اگر از افزونه BuddyPress استفاده می کنید، برای محافظت از انجمن های شما و جلوگیری از ثبت نام ربات ها عالی عمل می کند. افزونه Invisible reCaptcha حتی با اجرای یکپارچه چندین سایت وردپرس سازگار است و می توانید آن را برای شبکه کاملی از چندین سایت تجاری یا یک سایت فعال کنید. این افزونه به صورت رایگان در دسترس است.

7. بهترین پلاگین کپچا واقعا ساده

ورود بدون کپچا reCAPTCHA یک برنامه رایگان کپچا وردپرس است. این افزونه یک چک باکس Google No Captcha را به صفحه ورود به وردپرس و ووکامرس شما اضافه می کند، صفحه رمز عبور و صفحه ثبت نام کاربر را تحت الشعاع قرار می دهد تا بتوانید بدون نگرانی از ثبت نام غیر ضروری ربات ها، پیام های اسپم ارسال کنید، به کار خود در زمینه کسب و کار اینترنتی ادامه دهید.

این افزونه همچنین دسترسی به اسکریپت‌های خودکار را مسدود می‌کند و به افراد اجازه می‌دهد وارد یک جعبه شوند، از حساب خود بازدید کنند یا نظر بگذارند. این افزونه یک مزیت بزرگ دارد و آن این است که نیازی به تنظیمات ندارد و پس از فعال سازی به صورت خودکار کار می کند. این افزونه به صورت رایگان نیز موجود است و می توان آن را یک افزونه عالی برای مبتدیان و سایت هایی که در راه هستند در نظر گرفت.

در حال حاضر 🙂 امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس را برای محافظت از سایت خود در برابر کلاهبرداری و تهدیدات مخرب بیابید.

در ادامه پیشنهاد می کنیم مطالب زیر را دوست داشته باشید 🙂