ترفندهای سئو که همه دوست ندارند بدانند 😍


امروزه افرادی که وب مستر هستند یا در فضای مجازی زیاد کار می کنند مطمئناً می دانند که سئو چیست و چه کاری انجام می دهد، اما برای همه ما از مردم پرسیده شده است که برای به دست آوردن سئو چه باید کرد. آیا کار تمام عیار شد؟ در این مقاله قصد داریم از سایت برترین آموزش ترفندهای سئو را برای شما شرح دهیم و در این زمینه راهنمایی کنیم.

قبل از هر چیز بهتر است وظایف یک کارشناس سئو را برای شما مرور کرده و دیدگاه خود را در این مورد باز کنید. و استراتژی ها را در رابطه با رشته انتخابی خود هماهنگ کنند، اما چگونه؟ با توجه به ابزارهای خاصی که می تواند اتخاذ و بررسی کند (نکته بسیار مهم در رابطه با وظیفه سئو، استراتژی تولید محتوا است که باید به طور کامل بررسی شود و اگر نکته منفی در آن وجود دارد، باید به سرعت برطرف شود. خوب است بدانید که یکی از بهترین مکان ها برای کاربران برای شناخت بهتر سایت شماست وبلاگ شما هستید)، اما برای استفاده از این ابزارها باید اطلاعات و دانشی نیز در مورد آنها داشته باشید که در ادامه این مقاله تمامی اطلاعات و پیشنهادات به شما داده خواهد شد. (برای بهبود این موضوع می توانید آموزش سئو را یاد بگیرید)

ترفندهای سئو _ شاگرد برتر سورنا بابایی

چه لزومی دارد که متخصص سئو شوید؟

برای درک بهتر این موضوع، بهتر است یک مثال واضح به شما بزنم: تصور کنید در شهر در نقطه‌ای کور مغازه‌ای دارید و هیچ‌کس از آن مغازه خبر ندارد و بهترین چیزی که می‌توانید ببینید این است که نگاه کنید درست را انجام دهید. چیزی یا اجرای تبلیغات، سئو به گونه ای است که می توانید خود را طبق قوانین گوگل و البته با توجه به نکات منحصر به فرد نشان دهید.

پاسخ به سوال اصلی (ضرورت داشتن یک متخصص سئو چیست؟) این خواهد بود که برای افزایش قدرت کسب و کار و افزایش درآمد، قطعاً باید کاربرانی را که با شما آشنا هستند به صفحه خود هدایت کنید. شما به کاربر با ظاهر خوب اعتماد دارید. جلب کنید. (یکی از مهم ترین نکات این است که افراد در برخی موارد در دوره های بسیار پیشرفته شرکت می کنند بدون اینکه بدانند این دوره از ابتدا شروع نشده است و قطعا در ادامه کار خود با مشکل مواجه خواهند شد، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از کجا شروع می شود. دوره های مبتدی و با توجه به پیشرفت روزافزون در این زمینه می توانید سرفصل های پیشرفته را نیز بیابید)

7 ترفند سئو:

تا اینجا، شما اصول اولیه را یاد گرفته اید، و اکنون زمان آن رسیده است که او را کنار بگذارید و ادامه دهید. بریم سراغ موضوعات بهتر است بدانید که در هر قسمت سوالات و بخش های مهمی گفته می شود که بهتر است آنها را در نظر بگیرید:

  • پیدا کردن نقطه عطف: اولین نکته از ترفندهای کاری سئو برای متخصص شدن این است که علاقه خود را پیدا کنید، بهتر است بدانید که در این زمینه باید زمان زیادی را برای کار خود صرف کنید و این عمل با توجه به علاقه شما تنظیم می شود و البته توجه داشته باشید که علاوه بر علاقه خود، بهتر است اطلاعاتی در مورد این رشته و به اصطلاح تجربه کسب کنید و بهترین راه برای این کار تماس با فردی متخصص در این زمینه است.

روش ها و ترفندهای سئو

  • سایت خود را آنالیز کنید: نکته دوم ترفندهای سئو این است که سایت خود را آنالیز می کنند اما این تحلیل چگونه انجام می شود؟ اول از همه، بهترین کار برای شما این است که از تخلفات فنی سایت خود آگاه باشید و قبل از فعالیت سعی کنید همه آنها را برطرف کنید (توجه داشته باشید که اگر سایت شما تخلف داشته باشد، اثرات منفی آن صد در صد روی سایت شما خواهد بود) تجزیه و تحلیل دومی که باید انجام دهید این است که سایت های رقیب در زمینه کاری خود را آنالیز کنید (شما باید ظاهر سایت ها و البته ظاهر و … اهمیت زیادی داشته باشید، اما یک نکته بسیار مهم در مورد با تجزیه و تحلیل رقبا، آن است. به این صورت خواهد بود که با توجه به ابزارهای ویژه، باید سایت های رقبا را آنالیز کنید و متوجه شوید که در چه سایت هایی از بک لینک، گزارش و … استفاده کرده اند.) سرعت سایت و فعال شدن حالت موبایل را بررسی کنید. (بهتر است بدانید که امروزه اکثر مردم دنیا گوشی هوشمند دارند و از آن استفاده می کنند و البته اکثر جستجوها توسط تلفن همراه انجام می شود و گوگل نیز به این موضوع توجه زیادی دارد و اولین بررسی توسط یک سوالات خزنده گوگل این خواهد بود که سایت شما تا چه اندازه از حالت موبایل پشتیبانی می کند و باید مزایایی برای کاربر داشته باشد، اما نکته بسیار مهم دیگر سرعت بالای سایت است که باید آن را تقویت کنید)
  • ادامه کار: یکی از اصول و به جرأت می توان گفت که رکن اصلی ترفندهای سئو، داشتن تداوم و تداوم در کارشان است. برای درک بهتر این موضوع بهتر است با مثال هایی (مثلاً در قسمت وبلاگ شما همیشه مطالب جدیدی که با اصول سئو و و نوشته شده است منتشر کنید و سعی کنید این محتوا کاربرپسند باشد و بازخورد خوبی داشته باشد) تا لینک سازی درست انجام دهید، قطعا باید به کار خود ادامه دهید و با این اقدامات عملکرد مثبتی در سایت خود خواهید داشت. (توجه داشته باشید که اگر پس از مدتی پیوند را انجام ندهید و پس از مدتی لینک سازی فشرده را انجام دهید، گوگل به این اقدام مشکوک خواهد شد و ممکن است شما را جریمه کند)

ترفندهای خاص سئوکاران - سورنا بابایی بهترین دانشجو

  • توجه به لینک سازی داخلی: قوی ترین قسمت ترفندهای سئو ایجاد لینک سازی داخلی است که بر اساس چه اصولی باید از کدام اصول پیروی کرد؟ برای انجام هر کاری در سایت باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید اما اصول لینک دهی نیز یکی از مهم ترین قسمت هایی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت زیرا می توانید سایت خود را به صفحات بالای گوگل برسانید. برای انجام این کار استراتژی هایی داشته باشید. (مثلاً باید صفحات را با توجه به کلمات کلیدی خود طراحی کنید و در راستای آنها محتوا تولید کنید و به صفحات مرتبط لینک دهید؛ توجه داشته باشید که برای این مرحله لینک دهی را به گونه ای انجام دهید که همه صفحات به یکدیگر مرتبط باشند. )
  • حضور در شبکه و فضای اجتماعی: بهترین کاری که می توانید برای سئو سایت خود انجام دهید این است که یک حساب کاربری در شبکه های مجازی ایجاد کنید تا بتوانید بازدیدکنندگان سایت خود را جذب کنید و همچنین سیگنال دریافت کنید. مثلا در لینکدین ابتدا باید اکانت خود را بسازید و گوشه ای از مطالب سایت را در آنجا منتشر کنید و حتما نام سایت خود را ذکر کنید و علاوه بر آن حتما لینک سایت خود را ارائه دهید. (‌ یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این شبکه‌های مجازی این است که باید تعدادی فالوور داشته باشید و برای این کار حتماً باید آنها را فالو کنید و صفحه شما را مشاهده می‌کنند و اگر از محتوای شما راضی بودند به وب‌سایت شما مراجعه کنند. فراموش نکنید که تعامل بین مخاطبان خود را افزایش دهید و همیشه سعی کنید چالش هایی را برای به دست آوردن کاربران جدید برگزار کنید؛ علاوه بر تمام موارد ذکر شده در بالا، به راحتی با کاربران خود توجه ویژه ای داشته باشید تا در صورت خواندن مقاله شما، کاربر احساس راحتی کند.
  • ایجاد نظم: همانطور که برای ترفندهای سئو یک قسمت فرار کوتاه ایجاد کرده ایم، بهتر است در این قسمت به صورت گسترده باز شود. برای انتشار مطالب می توانید از روز اولی که سایت را ایجاد کردید اقدام کنید اما مهم ترین قسمت این است که باید به آن توجه ویژه ای شود. کیفیت محتوا علاوه بر نظم آن است (به گونه ای که باید کیفیت محتوا را افزایش دهید تا کاربر از آن راضی باشد و علاوه بر تولید محتوا به صورت مستمر در یک بازه زمانی مشخص که بهتر است هر روز) اگر مطالبی را در سایت خود منتشر کرده اید که در مورد دستگاهی توضیح داده شده است، بهتر است هنگام ارائه اطلاعات بیشتر، مطالب خود را به روز کنید و این امر باعث دقت بیشتر کاربر می شود. این موضوع را بررسی کنید و مطمئن شوید و ما به شما پیشنهاد می کنیم برای استفاده از گزارشی که می توانید بسته به زمان های خاص 2 تا 3 ماهگی از سایت خود داشته باشید و سپس به گزارش مراجعه کنید و بدانید چه زمانی باید ادامه دهید چه کلماتی را گزارش کنید

سئو و روش های آن _ برترین یادگیرنده

  • ظاهر سایت: آخرین قسمت از ترفندهای سئو، بهتر است در مورد ظاهر سایت ها صحبت کنیم. و اینکه باعث افت ترافیک سایت شما می شود و البته استفاده از بنرهای چشمک زن هم همینطور است و بازخورد منفی به همراه دارد; توجه داشته باشید که در رنگ آمیزی سایت خود رنگ هایی را انتخاب کنید که با قالب شما سازگاری داشته باشد (پیشنهاد می کنیم ابتدا قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و با توجه به قالب، رنگ های مورد نظر خود را مطابق با آن انتخاب کنید، قالب را بیشتر در معرض دید قرار دهید افزایش ترافیک)، یکی از مهم ترین نکات این خواهد بود که قسمت محصولات یا دوره های آموزشی شما بالاتر از قسمت مطالب و وبلاگ باشد و … خودتان آپلود کنید و این باعث جذابیت بیشتر کاربر می شود و علاوه بر آن کاربر نیز کار را سریعتر انجام دهید

سخنان پایانی:

امیدواریم از این مقاله از سایت برترین زبان آموز نهایت استفاده را برده باشید، بهتر است در پایان مقاله یک نکته بسیار مهم را بگوییم؛ برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو بهتر است از قبل سابقه ای داشته باشید، مثلاً مدیر سایتی بوده اید یا نویسنده و … که در پیشرفت کار خود و البته در این زمینه کمک زیادی می کنند. ، ممکن است در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما با کار و تجربه زیاد در این زمینه، به یک کار آسان و چالش برانگیز تبدیل می شود.