افزایش امنیت سایت + 100% ضمانت


احتمالاً خود را به عنوان یک وب مستر تصور می کنید. چگونه امنیت سایت را افزایش دهیم اطلاعات وب سایت شما ارزش سرقت را دارد و آیا ارزش هک شدن را دارد، باید همیشه به یاد داشته باشید. وب سایت ها همیشه در معرض حملات هکرها هستند. و به همین دلیل است که امروزه افزایش امنیت سایت های اینترنتی بسیار زیاد است در این مقاله می خواهیم نکات مفیدی را برای حفظ امنیت وب سایت به شما ارائه دهیم. برخلاف تصور همگان، هدف بیشتر نقض‌های امنیتی، سرقت اطلاعات شما یا غیرقابل دسترس کردن وب‌سایت نیست، بلکه سوءاستفاده از وب سرور است. این به نفع هکرها است. همانطور که می دانید، هکرها همیشه سعی می کنند با استفاده از وب سرور شما سیستمی راه اندازی کنند و ایمیل های تبلیغاتی انبوه ارسال کنند. بودن. در این مقاله قصد داریم از سایت برتر نکات مهم افزایش امنیت را برای شما ذکر کنیم و بهتر است در دوره های آموزشی امنیت شبکه شرکت کنید اما بهتر است بدانید که نکاتی در آموزش طراحی سایت می باشد. ذکر شده. است.

افزایش امنیت سایت + آموزش

امنیت سایت چیست؟

وقتی هر کاری که باید انجام دهید تا ضریب نفوذ آن را به صفر برسانید، به آن امنیت سایت می گویند و امنیت سایت، امنیت شبکه، امنیت اینترنت است:

 • با به روز رسانی نرم افزار یا افزونه و… اولین مورد افزایش امنیت سایت شاید موضوع برای همگان واضح باشد، اما تاکید آن خالی از لطف نیست، زیرا حفظ تمامی نرم افزارهای مورد استفاده برای حفظ امنیت سایت بسیار مهم است.
 • از ssl برای امنیت وب سایت استفاده کنید: گواهی SSL یک پروتکل امنیتی برای ایمن سازی فضای انتقال داده در اینترنت است. بنابراین در مواردی که نیاز به انتقال اطلاعات شخصی و محرمانه کاربر بین وب سایت و سرور وب سایت یا پایگاه داده باشد، باید از این پروتکل استفاده کرد. می تواند امنیت داده ها را افزایش دهد. اهمیت استفاده از ssl در این است که بسیاری از هکرها بین سرور سایت جابجا می شوند و در صورتی که محیط این انتقال از امنیت کافی برخوردار نباشد به راحتی می توانند اطلاعات کاربری خاص هر کاربر را به سرقت ببرند.
 • سایت را به روز نگه دارید: یکی از ساده ترین راه ها برای خلاص شدن از شر هکرها، به روز رسانی مداوم سایت است. در صورت آمدن به‌روزرسانی، همیشه هوشیار باشید تا آن را نصب کنید. اگر آپدیت جدیدی منتشر شد، نسخه ای که از این cms دارید را فورا آپدیت کنید. فراموش نکنید که افزونه ها را نیز به روز کنید. به روز رسانی آنها ممکن است خطر را تا حد زیادی کاهش دهد و در نتیجه امنیت سایت را افزایش دهد. (بهتر است از این برای افزایش امنیت سایت استفاده کنید)
 • انواع و انواع روش های موثر برای افزایش امنیت سایت
 • موارد اضافی را پاک کنید: هر پایگاه داده برنامه ای با یک افزونه می تواند ورودی هکرها و مشکلات مربوط به آنها باشد. اگر ابزاری در سایت دارید که دیگر از آن استفاده نمی کنید، آن را حذف کنید. در این راستا حتی از این فکر نکنید که در صورت به خطر افتادن امنیت سایت چه آسیب هایی را متحمل نمی شوید.
 • رمز عبور دو مرحله ای: یکی از ویژگی هایی که برخی از سرویس های همگام سازی در اختیار مخاطبان خود قرار می دهند. استفاده از رمز عبور دو مرحله ای یک بار استفاده است. در این حالت زمانی که می خواهید وارد سایت و وبسایت شوید. علاوه بر رمز اول آرسنال، رمز دوم نیز درخواست می شود. این رمز دوم فقط از طریق نرم افزاری که روی گوشی های موبایل نصب می شود قابل نصب است. قابل دسترسی است و غیر از شما هیچکس به آن دسترسی ندارد و یا می توانید سرویس هایی را که برای شما پیامک شخصی ارسال می کنند فعال کنید تا وارد پنل کاربری سایت شوید. (البته بارها و بارها به سایت های بزرگ و معتبری که از پسوردهای دو مرحله ای برای عضویت و و استفاده می کنند مراجعه کرده اید و بهتر است از اهمیت این موضوع در افزایش امنیت سایت غافل نشوید)
 • فیشینگ: روش دیگری که هکرها دوست دارند فیشینگ است و ما حتما به شما توصیه می کنیم که فیشینگ چیست تا گرفتار این روش ساده و آسان نشوید. در این روش هکر یک صفحه جعلی برای فریب اطلاعات حساس ایجاد می کند و نمونه ای را می دزدد. اگر هکر بتواند از این روش برای فریب یکی از مدیران سایت با سطح دسترسی بالا استفاده کند، هکر به اطلاعات حساب بانکی طعمه دسترسی پیدا می کند. سپس او می تواند اقدامات مخربی را در سایت انجام دهد.
 • اطلاعات کارمند خود را بگیرید: ممکن است فکر کنید که دادن دسترسی به سایت به کارمندان سطح بالا و قابل اعتماد خطر زیادی برای امنیت سایت شما ندارد، اما گاهی اوقات ممکن است خطراتی را به همراه داشته باشد. بپذیرید که کارمندان شما همیشه هنگام استفاده از سایت احتیاط کامل به خرج می دهند. آنها نمی کنند. ممکن است کارمندان شما هنگام ورود به cms توجه زیادی به مسائل امنیتی نداشته باشند و این امر باعث لو رفتن اطلاعات محرمانه سایت می شود. مسائل امنیتی سایت را به او بگویید و تحت هر شرایطی فعالیت این افراد را هنگام دسترسی به سایت ثبت کنید تا در صورت بروز مشکل سریعتر آن را پیگیری کنید.

آموزش صفر تا صد افزایش امنیت سایت به صورت تخصصی

 • سایت کسب و کار خود را ایمن کنید: موضوع امنیت سایت برای هر کسی که صاحب یک وب سایت است بسیار مهم است. اول از همه، آنها می خواهند مطمئن شوند که وارد کردن اطلاعات حساب بانکی آنها در نهایت برایشان مشکلی ایجاد نمی کند. ایمن سازی سایت این گروه هیچ گونه حمله سایبری را تضمین نمی کند. اما باید بسیار جدی گرفته شود و اقدامات لازم در این زمینه انجام شود. چنین حملاتی به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. امنیت سایت را می توان به روش های مختلفی تضمین کرد. برخی از این اقدامات توسط خود صاحب سایت انجام می شود و برخی از آنها باید توسط کاربران انجام شود. دارند و باید مرتب چک شوند. امنیت وب سایت به این معنا نیست که از یک اپلیکیشن به شکل خاصی استفاده شود و سپس تمام اطلاعات و کاربران خود را برای همیشه به آن بسپاریم. این یک فرآیند چند مرحله ای است که در هر مرحله باید پس از مدتی مجددا بررسی شود. موضوع عدم افشای اطلاعات کاربران یک موضوع بسیار جدی است. عدم توجه به آن می تواند تاثیر منفی بر اعتبار کسب و کار ما داشته باشد. بنابراین برای جلب اعتماد کسب و کار خود، برای جلب اعتماد مشتریان باید از حملات سایبری به سایت جلوگیری کرد و برنامه خاصی برای تامین امنیت سایت وجود داشت. شما امنیت سایت خود را تامین می کنید.

 • امنیت سرور با فایروال: بسیاری از شرکت های میزبانی وب تمام امنیت لازم را برای محافظت از سرورهای خود و همچنین وب سایت شما انجام می دهند. حتما از فایروال قدرتمند استفاده کنید. تمام پورت های غیر ضروری سرور را مسدود نکنید. در صورت امکان، از تنظیمات pmz استفاده کنید تا فقط به 80 پورن از دنیای خارج دسترسی داشته باشید. با این حال، این تنظیم فقط در صورت امکان امکان پذیر است. این امکان وجود دارد که شما دسترسی فیزیکی لازم را به سرور خود یا از طریق شبکه LAN داشته باشید. در دسترس نخواهد بود و تنها سرور وب است که می تواند به آنها دسترسی داشته باشد. این امر خطر امنیتی پایگاه داده را به حداقل می رساند. در نهایت، دسترسی فیزیکی به سرور خود را برای همه افراد محدود کنید.
 • انتخاب هاست ایمن و مطمئن: هاست قلب تپنده سایت شماست. در انتخاب هاست دقت کنید زیرا اطلاعات شما در زمینه هاست شما قرار دارد و اگر امنیت هاست شما تامین شود قسمت عمده ای از امنیت سایت نیز برقرار می شود. بنابراین هاست خود را از شرکت های معتبر تهیه کنید که مطمئن باشید اطلاعات شما امن است.
 • تنظیمات cms پیش فرض خود را تغییر دهید: حملات به وب سایت ها همیشه کاملاً خودکار هستند دلیل این امر کاملاً واضح است زیرا بسیاری از کاربران از cms عمومی با تنظیمات پیش فرض استفاده می کنند. شما باید بلافاصله پس از انتخاب cms تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید. این تغییرات به جلوگیری از وقوع تعداد زیادی از حملات کمک می کند و یکی از مهمترین اقدامات برای افزایش امنیت سایت است. تنظیمات CMS می تواند شامل تنظیم نظرات و قابلیت مشاهده کاربر و مجوزها و دسترسی کاربر باشد. برای تغییر تنظیمات پیش فرض باید ایجاد کنید. بودن.
 • حمله مرد میانی: همانطور که از نامش پیداست، در حملات مرد میانی، هکر به طور غیرقانونی وارد سیستم ارتباطی بین دو سیستم در فضای اینترنت می شود. این ارتباط ممکن است بین بازدید کننده سایت و کاربر باشد. موفق باشید، این موضوع در نهایت به سایتی غیر از سایت شما هدایت می شود و به راحتی می توانید بازدیدکنندگان خود را از دست بدهید. حمله مرد میانی یکی از رایج ترین حملات در وب است. یاد آوردن.

چگونه امنیت سایت را افزایش دهیم؟

 • به طور منظم سایت را اسکن کنید: یک برنامه منظم برای اسکن سایت خود داشته باشید. اسکن کنید تا آسیب پذیری ها و خطرات احتمالی را پس از هر تغییری بیابید. در صورت وجود خطر، هر گونه خطری را شناسایی و رفع کنید. برنامه های رایگان زیادی وجود دارد. آنها عملیات اسکن را انجام می دهند. اما مطمئناً کسانی که حقوق می گیرند بهتر از مربیان عمل می کنند. مطالب را منتشر می کنیم.
 • بررسی مجوزهای فایل: مجوزهای فایل، اگر به راحتی به دست آیند، به هکر اجازه می دهد تا فایل را تغییر یا حذف کند. در برخی موارد، حتی هکر برخی از فایل ها را نگه می دارد. برای اخاذی با آنها، مجوزهای توصیه شده برای فایل ها را خودتان تنظیم کنید. حداقل مجوز رعایت شده است. برای 644 و برای دایرکتوری 755.
 • همکاری با کارشناسان برای افزایش امنیت سایت: همکاری با یک شرکت ارائه دهنده خدمات امنیتی می تواند بهترین راه برای محافظت و افزایش امنیت وب سایت شما باشد. درست است که شما می توانید بسیاری از اقدامات سطحی را خودتان انجام دهید. اما فرآیندهای تخصصی نیاز به متخصصان امنیت وب دارند. شرکت هایی که خدمات امنیتی ارائه می کنند می توانند به طور منظم وب سایت شما را از نظر آسیب پذیری بررسی کنند. نقص های امنیتی کامل وب سایت را برطرف کنید. فعالیت های مخرب را زیر نظر بگیرید و هر زمان که نیاز به تغییر یا اقدامی وجود داشت اقدام کنید. دوستان و همکاران شما همیشه باید سعی کنند امنیت سایت خود را افزایش دهند و این نکات تنها روش اصلی بود. خیلی کارهای دیگه هم هست که باید انجام داد. هرگز از امنیت سایت خود غافل نشوید و نگذارید افراد سودجو از زحمات شما سوء استفاده کنند.

سخنان پایانی:

امیدوارم از این مقاله از سایت آموزش برتر نهایت استفاده را ببرید و در صورت رضایت آن را به اشتراک بگذارید. در پایان مقاله بهتر است به چند نکته مهم اشاره شود. تکرار اول از همه توجه داشته باشید که استفاده از شلوغی برای جلوگیری از ddo ها کمی موثر خواهد بود و این سرویس آی پی های مشکوک را بررسی می کند که البته امکان دسترسی آسان به آنها را نمی دهد، مگر اینکه بعد از چند بار بررسی شوند.