چگونه با عینک طبی جذاب تر به نظر برسیم؟


داشتن عینک طبی جذاب یکی از دغدغه های مردم عینک است. آیا فکر می کنید عینک شما را سنتی تر می کند؟ یا عینک باب میلیان را پیدا نمی کنید؟

یک خبر خوب برای شما داریم زیرا سایت برتر آموز با بیان چند نکته جالب می خواهد تغییر بزرگی در چهره افراد عینکی ایجاد کند پس اگر شما هم از عینک استفاده می کنید تا انتها با ما همراه باشید.

به خوبی می دانید که عینک طبی یکی از ملزومات افراد عینکی است پس افرادی که در طول روز بیشتر با آن سروکار دارند باید در انتخاب عینک دقت بیشتری داشته باشند.

انتخاب یک عینک طبی متناسب با استایل شما نشان دهنده شخصیت و نظم شماست، بنابراین توصیه می کنیم این موضوع را به سادگی نادیده نگیرید. همانطور که می دانید داشتن استایل زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس فرد نیز می شود البته اگر عینک طبی جذابی را انتخاب کرده باشید.

سپس با چند تکنیک ساده می توانید صورت خود را از این طرف به سمت دیگر بچرخانید.

3 عینک جذاب انتخاب کنید

عینک طبی جذاب را بر اساس فرم صورت انتخاب کنید

آیا می دانید چرا عینک های طبی جذاب فوق بر اساس فرم صورت ذکر شده است؟ زیرا عینک های طبی زیادی در بازار وجود دارد که بسیار جذاب و شیک هستند اما انتخاب عینک های متناسب با فرم صورت یکی از مهم ترین اصول است.

همیشه سعی کنید فریم مناسب صورت خود را انتخاب کنید. برای این کار ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسید و سپس به دنبال عینک متناسب با آن باشید. به عنوان مثال استفاده از عینک گرد برای افراد چاق توصیه نمی شود زیرا عینک های گرد باعث ضخیم شدن صورت می شود.

اپلیکیشن های زیادی در گوگل وجود دارد که به راحتی می توانید فرم صورت خود را مشخص کنید. وقتی فرم صورت شما مشخص شد، وقت آن است که نکات زیر را با دقت بخوانید.

عینک طبی جذاب برای صورت های گرد

همانطور که در بالا ذکر شد، عینک های گرد به هیچ وجه برای صورت های گرد و چاق مناسب نیستند. اگر صورت گرد دارید، از عینک های مستطیلی و مربعی استفاده کنید. این کار باعث ایجاد تضاد بین عینک و فرم صورت شما می شود که ظاهر زیباتری به چهره شما می دهد.

عینک طبی جذاب برای صورت های بیضی شکل

انتخاب عینک برای افرادی که صورت بیضی دارند راحت تر است و تنوع بیشتری برای آن ها وجود دارد. با این حال، اگر صورت شما بیضی شکل است، توصیه می کنیم از عینک های پهن برای خود استفاده کنید. فریم های شش ضلعی و هندسی نیز برای صورت های بیضی مناسب هستند.

هرگز از عینک های خیلی بزرگ برای صورت های بیضی استفاده نکنید، زیرا این کار باعث از بین رفتن تقارن صورت شما می شود.

عینک طبی جذاب برای صورت مستطیل شکل

4 عینک جذاب انتخاب کنید

اگر مستطیل شکل دارید، بهتر است از قاب های بلندتر استفاده کنید. منظور ما قاب هایی است که عرض بیشتری دارند. با این کار می توانید تمام زوایای صورت را متعادل کنید. بهتر است از صورت های مستطیلی با استفاده از عینک های کوچک اجتناب کنید.

عینک طبی جذاب برای صورت های مثلثی

استفاده از فریم های به اصطلاح چشم گربه ای برای صورت های مثلثی مناسب است. همچنین انتخاب فریم هایی با رنگ روشن که کمی باریک و ظریف هستند بهترین گزینه برای صورت های مثلثی است.

عینک طبی جذاب برای صورت های مربعی

اکثر افرادی که صورت مربعی دارند، نگران انتخاب فریم عینک هستند. اما نگران نباشید. به این افراد توصیه می کنیم که اصلا از عینک زاویه دار استفاده نکنند. همچنین افرادی که فرم صورتشان مربع است بهتر است از عینک های گرد و بیضی استفاده کنند.

عینک را با توجه به ویژگی های صورت انتخاب کنید

اگر نکته جذابی در چهره شما وجود دارد باید با انتخاب بهترین فریم این جذابیت را چند برابر کنید. به عنوان مثال، اگر گونه های برجسته یا چشم های عسلی دارید، آنها را زیر عینک قرار ندهید.

اگر چشمان قهوه ای روشن دارید، می توانید از فرم قهوه ای استفاده کنید و رنگ را با چشمان خود ست کنید.

از رنگ هایی استفاده کنید که رنگ پوست شما را تکمیل کنند. عینک های منطبق با رنگ پوست صورت فرد را شاداب تر و درخشان تر نشان می دهند.

اگر رنگ پوست شما کمی سرد است، لطفا از فرم های خاکستری، مشکی، بنفش، بنفش یا مشکی استفاده کنید. یا اگر رنگ پوست گرمی دارید، انتخاب فریم های طلایی، عسلی و بژ بهترین انتخاب است. پس به طور کلی پیشنهاد می کنیم که هر چه تناسب فریم و رنگ پوست بیشتر باشد، قطعا چهره شما جذابیت بیشتری خواهد داشت.

عینکی را متناسب با ابروهایتان انتخاب کنید. اگر ابروهای پر و مشکی دارید بهتر است از فریم هایی استفاده کنید که حاشیه کمتری داشته باشد و رنگ آن ملایمتر از رنگ ابرو باشد. برای جذابیت بیشتر به ابروهایتان قوس کم و نرمی بدهید و عینکی را انتخاب کنید که مانع زیبایی ابرو نشود.

از عینک طبی جذاب و متناسب با سبک زندگی شما استفاده کنید

شاید برای شما کمی عجیب باشد، اما درست شنیدید، حتی می توانید عینک خود را با اتاق خواب ست کنید. یا اگر استایل شما همیشه اسپرت است، بهتر است از عینک اسپرت کمک بگیرید. این روش بهترین و ساده ترین راه برای انتخاب مناسب ترین عینک طبی است.

به عنوان مثال، عینک های گربه ای بسیار محبوب هستند، اما ممکن است با استایل کلاسیک اصلاً جذاب به نظر نرسند. همچنین اگر از رنگ های خاص تری در پوشش خود استفاده می کنید، بهتر است فریم طبی خود را با توجه به همان رنگ انتخاب کنید.

فریم عینک را متناسب با نوع مو و آرایش خود انتخاب کنید

یک عینک جذاب انتخاب کنید

یک فریم برای مدل موی خود انتخاب کنید. انتخاب فریم مناسب برای مو و نوع آرایش تاثیر شگفت انگیزی در زیبایی شما خواهد داشت. استفاده از عینک مربعی شکل برای موهای بلند و صاف بهترین گزینه است.

اگر اهل چتر هستید بهتر است از فریم های شلوغ و پر زرق و برق خودداری کنید زیرا از جذابیت چهره می کاهد.

عینک های متناسب با رنگ مو از دیگر راه های انتخاب فریم هستند. سعی کنید عینک را با رنگ موهای خود ست کنید. افرادی که موهای قهوه ای دارند بهتر است از فریم های فلزی یا مشکی استفاده کنند.

یا اگر موهایتان بلوند است، انتخاب فریم های روشن جذابیت شما را دو چندان می کند.

با انتخاب عینک طبی جذاب می توانید ظاهر آرایش آنها را نیز افزایش دهید. اگر خط چشم گربه ای می کشید، دیگر از فریم چشم گربه ای استفاده نکنید.

استفاده از رژلب نیز می تواند زیبایی فریم را پررنگتر نشان دهد. خانم هایی که فریم های مربعی دارند بهتر است رژ لب هایی با رنگ های قرمز گیلاسی انتخاب کنند. به طور کلی رژلب های رنگارنگ با فریم زیبا زیبا به نظر می رسند.

در پایان بهتر است بدانید که انتخاب یک عینک مناسب با نوع صورت و سایر اجزا می تواند تاثیر بسزایی در ظاهر فرد داشته باشد. انتخاب عینک مناسب یکی از مهم ترین ویژگی های افراد عینکی است.

از اینکه این مطلب را از سایت برتر آموزش دنبال کردید بسیار سپاسگزاریم.