مهارت های فریلنسری + نحوه تبدیل شدن به یک فریلنسر کامل


بدیهی است که همه از وضعیت بازار کار آگاه هستند و یافتن شغل مناسب امروز بسیار دشوار است و با پستی و بلندی همراه خواهد بود و تنها راه حلی که می توانیم انجام دهیم این است که با تکنولوژی پیش برویم. در این مقاله قصد داریم مهارت های فریلنسری را برای شما شرح دهیم و اینکه بتوانید یک فریلنسر تمام عیار شوید.

قبل از هر کاری بهتر است توضیحی در این زمینه به شما بدهم; همانطور که گفته شد برای اینکه بتوانید کار پیدا کنید سایت هایی ایجاد شده اند که در آن لیست پروژه ها قرار داده شده است اما مهم ترین نکته این خواهد بود که با توجه به آشنایی خود با تخصص خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و به عنوان Work as یک فریلنسر (اما به خاطر داشته باشید که همه کارفرمایان از شما یک رزومه عالی می خواهند و بهتر است شما نیز عناوینی در زمینه خود داشته باشید). البته برای دریافت پروژه نیز باید در سایت ثبت نام کنید و تخصص و رزومه خود را در آنجا وارد کنید.

مهارت های فریلنسری + تمام نکات بسیار مهم

با چه کسی مذاکره کنیم؟ چه پروژه هایی را بپذیریم؟

اکنون زمان آن است که به سراغ سؤالات اساسی برویم. توجه داشته باشید که درصدی از پروژه ها توسط کارفرما یا فریلنسر لغو می شود (حتی بعد از چند ماه) اما دلایل زیادی وجود دارد که سعی می کنیم آنها را برای شما توضیح دهیم و شما بتوانید از آنها استفاده کنید. درس را از پیش بگیرید.

قبل از هر چیز سعی کنید با کارشناسانی که به مهارت های فریلنسری و تخصصی آشنا هستند مذاکره کنید اما چرا؟ ممکن است افراد به اصطلاح تازه وارد از برخی از مسائل آگاه نباشند، مثلاً حقوق یک برنامه نویس را ندانند و به محض اعلام قیمت توسط برنامه نویس، فرد احساس کند که شما به آنها مبلغ بسیار بالایی داده اید. قیمت گام دوم این است که ارزش کار خود را پایین نیاورید (برای هر رشته و اینکه هر تخصص ممکن است در مقطعی از کار بیکار شود و به اصطلاح دچار بحران بیکاری شود؛ در این دوره، برخی از افراد با پروژه های کمتری مواجه می شوند و مایلند که دستمزد آنها را تا حدودی کاهش دهید، اما ما این را توصیه نمی کنیم و همیشه ارزش تخصص خود را حفظ کنید و علاوه بر آن هزینه نیروی کار حوزه کاری خود را کاهش ندهید)

مرحله سوم تجزیه و تحلیل پروژه خواهد بود، افراد زیادی هستند که بدون بررسی یک پروژه را می پذیرند و از انتخاب خود منصرف می شوند و در یک بازه زمانی معین دلسرد می شوند (حتی برخی فریلنسرها لغو همکاری را اعلام می کنند)، پیشنهاد می دهند تا شما باید به مدت یک هفته پروژه را به طور مستمر رصد کنید و تمام جوانب مثبت و منفی را شناسایی کنید و آیا این موضوع در آینده برای شما مشکل ایجاد خواهد کرد؟ آیا ممکن است همچنان با مشکلات فنی مواجه شوم؟ همچنین با پاسخ دادن به سوالات به یک نتیجه گیری کلی خواهید رسید.

مهارت های فریلنسری:

تا اینجا در این مقاله شما به طور کامل با این موضوع آشنا شدید و اکنون زمان آن رسیده که به سراغ مهارت های فریلنسری برویم، قبل از اینکه به این موضوع برویم بهتر است توجه داشته باشیم که در هر قسمت پیشنهادات و نکات مهمی وجود دارد که باید به آنها پرداخت کنید. به آنها توجه کنید و آنها را در راستای کار خود قرار دهید:

  • برنامه ریزی و برنامه ریزی دقیق: یکی از مهم ترین این عنوان برای یک فریلنسر با برنامه ریزی و زمان بندی بسیار دقیق مناسب است، اما چگونه؟ باید بدانید که کارفرمایی که پروژه را به شما تحویل می دهد نیز از شما یک بازه زمانی مناسب می خواهد و شما باید همان برنامه زمانی را که به کارفرما اعلام کرده اید دنبال کنید. پروژه را ارسال کنید. (توجه داشته باشید که بدترین حالت ممکن برای یک فرد بد بودن او خواهد بود)

  • آموزش های جدید دریافت کنید و خودتان را به روز کنید: مهارت های فریلنسینگ به رشته خودشان محدود نمی شود و امروزه افراد باید خود را با اصول و آموزه های رشته جدید تطبیق دهند. نرم افزارهای مختلف کار می کند و…; موضوع مهم دیگر آشنایی شما با پلتفرم وب و اینکه بتوانید با آن کار کنید خواهد بود. (پیشنهاد ما به شما این است که اگر آموزش در زمینه سایت، سئو و، را یاد نگرفته اید، بهتر است از همین الان شروع کنید و مطمئن باشید که هرگز پشیمان نخواهید شد)
  • انتقادی و اجتماعی باشید (تعامل): بهترین رکن برای یک فریلنسر (مهارتهای فریلنسری) این خواهد بود که همیشه از نظرات دیگران در مورد کار خود استقبال کند. البته عادت همه ما این خواهد بود که اگر مردم از کار ما ناراضی باشند و نظر بدهند سریع با آن برخورد کنند. اما متخصصان نیز از نظرات استقبال می کنند و سپس سعی می کنند آنها را اصلاح کنند. موضوع دیگر در مورد اجتماعی بودن افراد است، سعی کنید با اکثر کارفرمایان تعامل داشته باشید که در آینده بسیار نزدیک باعث بهبود کسب و کار شما خواهد شد.
  • یادگیری مهارت های تولید محتوا و نوشتن: اکثر افرادی که پروژه ای را برای سایت های فریلنسری ارسال می کنند، تولید محتوا را نیز در دستور کار خود ذکر می کنند و اینکه برای کسب امتیازات بالاتر باید آنها را یاد بگیرید، ممکن است ابتدا فکر کنید که این زمینه برای شما و فراتر از آن آسان است. ممکن است بدست آوردن آن آسان به نظر برسد، اما این یک تصور اشتباه است. هر شغلی باید با اصول و تجربه مدیریت شود و این حوزه به این صورت خواهد بود
  • عقلانیت: مهارت های فریلنسری فقط به متخصص بودن و بهترین بودن ختم نمی شود، شما باید سعی کنید در هر کاری منطقی باشید، این در مورد همه چیز صدق می کند. (از جمله برای تامین دستمزد و در تحویل پروژه و…)

مزایای فریلنسر بودن:

1 – تجارت سریع (برای کسب مهارت های فریلنسری فقط به لپ تاپ نیاز خواهید داشت؛ البته داشتن تخصص بی تاثیر نخواهد بود)

2 – آسایش محیط کار (بیشتر افرادی که با محیط شرکت مشکل دارند و بر اساس زمان خاصی کار می کنند می توانند پروژه ها را انتخاب کنند و بتوانند هر زمانی که خواستند به کارشان برسند، اما مهمترین چیز می تواند آزادی کار باشد و به خاطر اینکه رئیسی ندارید که به شما دستور دهد و فقط شما رئیس شما خواهید بود)

3 – محدود به یک پروژه نیست (اگر وقت آزاد دارید می توانید پروژه های زیادی را انتخاب کنید و اینکه هیچکس نمی تواند مانع کار شما شود و البته نکته مهم زمان بندی مناسب برای جلو بردن هر پروژه است)

چه مشاغلی در سایت های فریلنسری موجود است؟

تا به حال مقاله کامل تمامی موضوعات و مزایا را مطالعه کرده اید و البته سوالات متداول این است که آیا تمامی مشاغل در چنین سایت هایی موجود است؟ یا مشاغل محدودی وجود دارد؟ طبیعتاً تمامی کارهایی که می توان از راه دور انجام داد در این سایت ها (البته با تنوع بسیار) موجود خواهد بود. بسیاری از این مشاغل شامل برنامه نویسی، محتوا و نویسندگی، طراحی سایت، سئو، بازاریابی، توسعه وب و بسیاری از مشاغل دیگر است که به آنها اشاره نکرده ایم. (البته توجه داشته باشید که می توانید خود را سئوکار معرفی کنید و کارفرمایان شما را معرفی خواهند کرد)

نقطه : همانطور که در قسمت های بالا ذکر شد برای دریافت بهترین پروژه و حقوق بسیار بالا باید رزومه عالی داشته باشید و اگر در آن تخصص دارید اما رزومه ندارید بهتر است با انتظارات نسبتاً متوسط ​​وارد مذاکره شوید. تا بتواند کار کند. خودت را رشد بده

فرمول موفقیت در مهارت های فریلنسری:

برای اینکه یک فریلنسر موفق در نظر گرفته شوید، باید: استراتژی خیلی خوب دنبال کنید، این استراتژی ها شامل رفتار و نوع عملکرد شما می شود و پیشنهاد می کنیم اگر در کارتان موفق بودید، بهتر است استراتژی خود را تغییر دهید تا بهتر شوید، مثلاً برخی از افراد کارها را به صورت تیمی انجام می دهند. کار تیمی پروژه را به سرعت انجام می دهد و البته فقط چند تیم هستند که در یک مورد توافق دارند و برای اینکه بتوانید یک تیم را تشکیل دهید بهتر است تلاش کنید. تعداد زیادی وجود دارد. کلید موفقیت این است که صبر داشته باشید، برخی از زمینه ها فقط با انتظار به دست می آیند، و همیشه باید این ذهنیت را داشته باشید که برای به دست آوردن بهترین ها به زمان نیاز دارید.

سایت های فریلنسری موفق:

برای یافتن شغل و آماده شدن برای کار یا اگر می خواهید پروژه ای را به اشتراک بگذارید، بهتر است از سایت های معتبر استفاده کنید (سایت هایی هستند که اطلاعات شما را دریافت می کنند و از آنها سود می برند این سایت ها عبارتند از:

سایت پارسکدر (سایتی بسیار معتبر با کاربران بسیار بالا، با طراحی سایت بسیار زیبا و اینکه افراد می توانند با ورود به این سایت به سرعت وارد بخش های مربوطه رشته خود شوند)

سایت کارلنر (از سایت هایی است که کاربران ثابت دارد، محیط این سایت به گونه ای است که با وارد شدن به آن فیلتر پروژه را می بینید، البته دارای فیلترهای مخصوصی نیز می باشد که می توانید آنها را تنظیم کنید)

من سایت را انجام می دهم (سایت دیگری که می توانید به آن مراجعه کنید، در این سایت به راحتی می توانید ثبت نام کنید و به سرعت درخواست خود را اعلام کنید)

سخنان پایانی:

امیدواریم از این مقاله (ن مهارت های فریلنس) از سایت برترین زبان آموزان نهایت استفاده را برده باشید و بتوانید در حد توان خود از آنها استفاده کنید. ارتباط با مذاکره با افراد را ذکر کرده ایم که بهتر است چندین بار مطالعه شود و نکات ذکر شده در آن اجرا شود، اما مهم ترین قسمتی که می توان مجددا به آن اشاره کرد افزایش تعاملات است. سعی کن همیشه شبیه خودت باشی آن را به افراد اجتماعی نشان دهید. (این بسیار مهم است و نقش بسیار مهمی در مهارت های فریلنسری ایفا می کند)