ترفندهای وبلاگ نویسی + وبلاگ نویس شدن فقط با چند ترفند ساده


حتماً افراد مشهور زیادی در شبکه اجتماعی (باگرها، اینفلوئنسرها، اعجوبه ها و …) را می شناسید و نیازی به معرفی آنها نیست، اما این سوال برای شما پیش آمده است که چگونه چنین افرادی به این موفقیت دست یافته اند؟ در این مقاله قصد داریم ترفندهای وبلاگ نویسی را برای شما شرح دهیم و آموزش هایی در این باره از سایت آموزش برتر ( با ما بمان

قبل از رفتن به مباحث تخصصی، بهتر است در این زمینه پیشینه ای داشته باشید، همانطور که می دانید برای رسیدن به شهرت و شهرت و اینکه این موضوع اصلا آسان نیست، اما با تلاش مداوم و با ترفندهایی می توان هرکسی را به شهرت تبدیل کرد. یک وبلاگ نویس حرفه ای؛ موضوعات زیادی وجود دارد که متقاضیان می توانند روی آنها کار کنند و البته نکته مهم این است که افراد باید خودشان را تجزیه و تحلیل کنند و دریابند که در چه زمینه هایی می توانند بهترین عملکرد را ارائه دهند.

زمینه کاری خود را انتخاب کنید (به این معنا که می خواهید در کدام شبکه اجتماعی کار کنید):

اولین قدم برای ترفندهای وبلاگ نویسی این خواهد بود که از همان ابتدا حوزه های مورد نظر خود را انتخاب کنید و در آن استراتژی داشته باشید. امروزه با افزایش کاربران نرم افزار اینستاگرام، تعداد زیادی وبلاگ نویس وارد این نرم افزار می شوند، اما تعدادی از دوستان نیز وارد یوتیوب می شوند و ؛; مثلاً رشته انتخابی شما اینستاگرام است و حداقل باید در مورد الگوریتم های این نرم افزار تحقیق کنید (چون زمینه کاری شماست و می خواهید از آن درآمد کسب کنید و البته فقط این نرم افزار). محدود نیست و این برای همه نرم افزارها صادق خواهد بود)، پس از این باید یک سوال از خود بپرسید و قاطعانه به آنها پاسخ دهید. مثلاً در چه زمینه هایی (آموزشی، فناوری، آشپزی، طنز و …) می خواهید محتوا تولید کنید و آیا زمینه سازی برای انتخاب خود انجام داده اید یا خیر؟ اگر می توانید به سوالات پاسخ دهید، در پاسخ های خود اثرات مثبتی دریافت کرده اید، بهتر است هر چه سریعتر اقدام کنید.

یکی از مهم ترین موضوعاتی که تازه واردان باید از آن آگاه باشند، رویدادهای نرم افزاری مورد نظر خواهد بود. برای درک بهتر این موضوع، بهتر است آن را به زبان ساده توضیح دهیم. تصور کنید نرم افزار اینستاگرام را انتخاب کرده اید و باید اخبار این نرم افزار را دنبال کنید زیرا هدف اصلی انتخاب شما خواهد بود و البته باید از اتفاقات پیش رو نیز مطلع باشید، مثلا اینکه آیا این نرم افزار قرار است بعد از چند دقیقه فیلتر شود. ماه ها یا نه؟ آیا این نرم افزار برنامه های تخصصی برای افزایش قدرت خواهد داشت؟ با بررسی این سوالات می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

آیا منابع آموزشی برای وبلاگ نویسی وجود دارد؟ از کجا باید تهیه کرد؟

البته منابع آموزشی هم هست مثلا ما در سایت آموزش برتر دوره های تخصصی وبلاگ نویسی را برای شما قرار داده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید اما بهترین آموزش می تواند تجربه شما در این زمینه ها باشد و تجربه فقط با Doing the activity خواهد بود. به دست آورد. پیشنهاد ما به شما این است که حتما از افراد مشهور این حوزه و افراد مشهور مشاوره بگیرید و از آنها کمک بخواهید. البته موضوع بسیار مهم دیگر شرکت در کمپین های آموزشی است که با اجرای سلبریتی ها قطعا می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. آن را مال خودت کن (اگر می خواهید برای آموزش هزینه کنید بهترین پیشنهاد این است که در دوره های آموزشی نیز شرکت کنید زیرا افراد با شرکت در این دوره ها که حاوی نکات ارزشمندی هستند می توانند بهترین نتیجه را کسب کنند. و البته از کمک پشتیبانی استفاده کنید که به این معنی است. که اگر در یکی از زمینه ها و کارکردها مشکل داشتید حتما می توانید با پشتیبان تماس بگیرید و سریع به سوال خود پاسخ دهید اما همیشه سعی کنید علاوه بر آموزش ها نکات بسیار مهم و کلیدی که گفته می شود را یادداشت کنید)

وبلاگ نویسی چیست؟  صفر تا صد وبلاگ نویس

انواع بلاگر:

شاید از ابتدای این مقاله تا کنون فکر کرده باشید که وبلاگ نویسی فقط در اپلیکیشن های موبایل انجام می شود و اگر افراد زیادی غیر از آن اپلیکیشن ها در این زمینه فعالیت می کنند و درآمد نسبتا بالایی دارند، اول اینکه وبلاگ نویسانی هستند که مطالبی را منتشر می کنند. در سایت‌ها و کار آنها به اندازه بسیاری دیگر حساس خواهد بود، زیرا آنها باید از قاعده قانونی پیروی کنند که مقاله آنها را در رتبه‌بندی سایر رقبا قرار می‌دهد (البته، وبلاگ نویسانی که سایت‌هایی را که کار می‌کنند باید با زمینه سایت مورد نظر آشنا باشند زیرا می‌خواهند برای انتشار محتوا یا افزودن یک ویرایش یا تصویر پس‌زمینه به آن، و (2) اما وبلاگ نویسانی نیز در وب وجود دارند. مانند YouTube، همانطور که در بخش‌های بالا توضیح داده شد، آنها باید الگوریتم‌های خاصی را دنبال کنند (مثلاً برای وب‌سایت YouTube، شما باید از قانون کپی رایت آگاه باشید و در صورت عدم رعایت آنها قطعا اکانت شما بسته می شود و از فعالیت محروم می شوید، معروف ترین وبلاگ نویسان را نیز می توانید در اینستاگرام پیدا کنید و همانطور که همه می دانید با توسعه روزافزون این نرم افزار، می بینید که افراد و اینفلوئنسرهای زیادی در حال ظاهر شدن هستند.

ترفندهای وبلاگ نویسی:

تا اینجا این مقاله را خوانده اید و حالا وقت آن است که به سراغ ترفندهای وبلاگ نویسی بروید و نکات کلیدی را به شما ارائه دهیم. توجه داشته باشید که در هر بخش پیشنهاداتی وجود دارد و بهتر از آنهاست. استفاده کنید یا یادداشت برداری کنید:

  • برنامه ریزی و سازماندهی در تولید محتوا: مهمترین و اولین قدم برای پیشرفت در ترفندهای وبلاگ نویسی داشتن یک برنامه زمان بندی کامل و منظم است، اولین مسئله و اینکه اساسی ترین کار هر وبلاگ نویسی تولید محتوا است، اما نکته مهم است. برای جلوگیری از وقفه های طولانی (به چند دلیل، اول اینکه کاربران بدانند که شما چندین فعالیت دارید و به سمت شما هدایت شوند و با الگوریتم ها کار کنند)، پیشنهاد می کنیم همیشه مداوم کارها را انجام دهید (یعنی اگر می خواهید برای خود قانونی ایجاد کنید که یک محتوا در روز یا هر 6 ساعت یک محتوا اضافه کنید، قطعاً از آن خوشتان نمی آید، و پیشنهاد می کنیم مثلاً بگویید هفتگی 5 تا 7 محتوا تولید کنید)، همیشه سعی کنید محتوای خود را ایجاد نکنید. نمودار عملکرد سینوسی
  • تعاملات بین شبکه های اجتماعی یا سایت: اگر سایتی دارید قطعا می توانید کاربران خود را به سمت نرم افزار مورد نظر هدایت کنید (سعی کنید چالش ها و فعالیت های منحصر به فردی را برای کاربر خود فراهم کنید تا آنها به حساب کاربری شما علاقه مند شوند) و بالعکس این می تواند برای شما موثر باشد زیرا شما اکانتی با فالوورهای بسیار بالا و اینکه می توانید سایتی برای خود طراحی کنید یا کاربران اکانت خود را برای فروش بیشتر به سایت هدایت کنید. (مهمترین چیزی که در این فرآیند می توان به آن اشاره کرد این است که باید زمینه مناسبی داشته باشید و هدفی را برای بازدید کاربران از سایت یا حساب کاربری خود تعیین کنید، اکنون می توانید مسابقه و قرعه کشی کنید و همچنین انتخاب کنید و استفاده کن)
  • اهمیت هشتگ ها: اگر در اینستاگرام کار می کنید، بهتر است از هشتگ های متعدد استفاده کنید، اما اهمیت این هشتگ ها چیست؟ برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل شده اید. آنها همچنین می توانند شما را بشناسند (برای درک بهتر این موضوع یک مثال ساده آورده ایم). مهم است که از هشتگ های مرتبط استفاده کنید و به کاربران خود احترام بگذارید. (زیرا اگر کاربران پست هایی بی ربط به حوزه کاری خود بیابند، فوراً به شما گزارش می دهند و در غیر این صورت آزرده می شوند)

  • به نظرات کاربران توجه کنید: یکی از موثرترین ترفندهای وبلاگ نویسی توجه به نظرات کاربران خواهد بود. این روند قطعا برای بسیاری از کاربران جذاب خواهد بود و آنها را نیز تشویق می کند، اما توجه داشته باشید که برخی از نظرات ممکن است توهین آمیز باشند و باید سعی کنید با نهایت ملایمت با آنها رفتار کنید (همیشه سعی کنید. به خاطر داشته باشید که شخصیت به خودتان احترام بگذارید که مردم کوچکترین اشتباهات را در ذهن خود به خاطر بسپارند) برای افزایش تعامل بهتر است به سوالات مربوطه در قسمت نظرات پاسخ دهید تا سوء تفاهم افراد در زمینه های مرتبط برطرف شود.

یک وبلاگ نویس چه درآمدی خواهد داشت؟

جالب ترین چیزی که می توان متوجه شد میزان درآمد افراد در این زمینه است، همه افراد در این زمینه می توانند درآمد منحصر به فرد خود را داشته باشند، اما بهتر است از وبلاگ نویسان اینستاگرام شروع کنیم، همه افرادی که در اینستاگرام وبلاگ نویس هستند و اینکه حداکثر 1 میلیون فالوور دارند، قطعا برای هر استوری 5 تا 8 میلیون و البته برای هر پست 20 میلیون یا بیشتر هم دریافت خواهند کرد. افرادی که در دامنه های سایت بلاگر هم هستند محتوای محتوایی یا ماهانه دریافت می کنند که مبلغ آن از 3 میلیون تومان شروع می شود و تا 6 میلیون تومان می رسد اما یکی از پردرآمدترین دامنه ها می توانند وبلاگ نویسان حاضر در یوتیوب باشند. جایی که مردم می توانند بیش از 100 میلیون در ماه دانلود کنند.

سخنان پایانی:

امیدواریم از این مقاله سایت برترین زبان آموز نهایت استفاده را برده باشید و این مقاله را برای علاقه مندان به این رشته به اشتراک بگذارید. در پایان مقاله توجه داشته باشید که قبل از هر موضوعی بهتر است حوزه کاری و هدف خود را انتخاب کنید تولید محتوای خود را پیش بینی کنید تا با مشکلاتی مانند ناسازگاری مواجه نشوید.