9 تا از بهترین پلاگین های رتبه بندی ستاره وردپرس 2022


آیا به دنبال بهترین پلاگین های ستاره دار برای وردپرس هستید؟

افزودن ستاره دار کردن وب سایت به مشتریان شما امکان می دهد محصولات و خدمات شما را بررسی کنند و در عین حال تأیید اجتماعی شما را بهبود بخشند.

تأیید اجتماعی به معنای تأیید توسط طیف وسیعی از کاربران یا مشتریان است. تایید اجتماعی وضعیت شما را افزایش می دهد و اعتبار و اعتماد بیشتری از کاربران دریافت خواهید کرد. این باعث افزایش نرخ تبدیل می شود.

در این مقاله بهترین پلاگین های ستاره گذاری وردپرس را با شما به اشتراک می گذاریم تا بتوانید با استفاده از یکی از بهترین پلاگین های ستاره دار وردپرس که در این مقاله معرفی می کنیم به راحتی رتبه بندی کنید. یک ستاره به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

پلاگین ستاره دار وردپرس

چرا از پلاگین رتبه بندی ستاره برای وردپرس استفاده کنیم؟

یک پلاگین ستاره دار به شما امکان می دهد با رتبه بندی ستاره های داخلی، بازخورد مشتری و مشتری را به وب سایت خود اضافه کنید.

سیستم رتبه بندی ستاره بسیار محبوب است و به بازدیدکنندگان شما اجازه می دهد تا کیفیت محصولات و خدمات شما را در یک نگاه مشاهده کنند. رتبه بندی ستاره به عنوان یک راه حل تأیید اجتماعی برای بازدیدکنندگان وب سایت شما عمل می کند.

به طور پیش فرض، وردپرس ویژگی رتبه بندی ستاره داخلی ندارد، اما می توانید به راحتی این ویژگی را با افزونه وردپرس اضافه کنید.

با پلاگین رتبه بندی ستاره، می توانید ویژگی رتبه بندی ستاره را در وب سایت وردپرس خود جمع آوری و نمایش دهید. شما حتی می توانید رتبه بندی ستاره خود را با نظرات و نظرات مشتریان نشان دهید.

در مقاله بهترین افزونه های بررسی محصولات وردپرس، افزونه هایی معرفی شدند که می توان از آنها برای بررسی صفحات، مقالات و محصولات مختلف در سایت استفاده کرد.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به برخی از بهترین پلاگین های ستاره دار برای وردپرس بیندازیم.

پلاگین ستاره دار وردپرس

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس در بازار است که بیش از 5 میلیون کاربر وردپرس از آن استفاده می کنند.

این افزونه نه تنها ابتدایی ترین افزونه فرم ساز است، بلکه دارای ویژگی های قدرتمند بسیاری مانند امکان امتیاز دهی به کاربران از طریق فرم های شما است.

شما به راحتی می توانید یک فیلد ستاره دار به هر یک از فرم های خود اضافه کنید. کافی است قسمت Ratings را در فرم ساز این افزونه انتخاب کنید که کشیدن و رها کردن آن آسان است.

می‌توانید با استفاده از الگوی گواهی در افزونه و بخش فرم‌های بسته، رتبه‌بندی‌های ستاره خود را با یک گواهی و فرم تأیید اجتماعی مرتبط کنید. فرمت گواهی الگویی است که کاربران می توانند آن را تایید کنند و روی محصولات شما ستاره دار شوند.

این به شما کمک می کند رتبه بندی ها، نظرات و توضیحات محصول خود را همه در یک مکان جمع آوری کنید.

بهترین افزونه های ستاره دار وردپرس

افزونه Facebook Social Reviews Feed by Smash Balloon به شما امکان می دهد نظرات اجتماعی را با ستاره گذاری صفحه فیس بوک خود در وب سایت خود نمایش دهید.

البته فیسبوک در ایران به اندازه جهانی استفاده نمی شود. اما اگر کسب و کار شما به گونه ای است که تعداد زیادی از کاربران هدف شما در فیسبوک حضور دارند و یا کسب و کار بین المللی دارید، بهتر است از این افزونه استفاده کنید.

اگر نظرات بسیار خوبی در صفحه کسب و کار فیس بوک خود دارید، می توانید به سادگی آنها را به سایت خود اضافه کنید و تایید اجتماعی خود را بهبود بخشید.

این افزونه ایده جالبی دارد و با استفاده از آن می توانید بسیاری از کارها را بدون کدنویسی خاصی انجام دهید.

افزونه Custom Facebook Feed Pro محبوب ترین افزونه فید فیس بوک است و به شما امکان می دهد به سادگی یک صفحه فید فیس بوک را به وردپرس اضافه کنید.

پسوند Reviews به شما امکان می دهد نظرات و تجربیات ستاره دار فیسبوک خود را با افزودن یک کد کوتاه به سایت خود نمایش دهید.

توجه: برای استفاده از افزونه Facebook Reviews، باید افزونه Custom Facebook Feed Pro را خریداری کنید.

پلاگین ستاره دار وردپرس

بررسی‌های سایت به بازدیدکنندگان شما اجازه می‌دهد رتبه‌بندی ستاره‌ای بین ۱ تا ۵ ستاره ارسال کنند. هنگامی که رتبه های خود را در سایت خود نمایش می دهید، این افزونه به شما امکان می دهد بهترین نظرات خود را پین کنید تا بازدیدکنندگان بتوانند ابتدا آنها را ببینند.

یک سیستم تأیید داخلی وجود دارد، بنابراین می توانید رتبه بندی ها را قبل از اینکه مستقیماً در سایت خود منتشر شوند بررسی کنید. این از ارسال هرزنامه و نظرات غیرمنصفانه و تأثیر منفی بر تجارت شما جلوگیری می کند.

شما همچنین این گزینه را دارید که از کاربران بخواهید قبل از اینکه ستاره‌دار شوند، وارد سیستم شوند. بسیاری از کاربران بدون اطلاع از کسب و کار شما ستاره می دهند، و این خوب نیست، اما اگر آنها را مجبور به ثبت نام کنید، می توانید لیست های ایمیلی را نیز برای فرآیند بازاریابی ایمیلی خود جمع آوری کنید. آنها را سخت تر کنید

با استفاده از این افزونه می توانید به سرعت به نظرات پاسخ دهید، نظرات ستاره ها و رتبه بندی ها را در وب سایت خود نمایش دهید و موارد دیگر.

افزونه بررسی وردپرس پلاگین ستاره دار وردپرس

All in One SEO (AIOSEO) یکی از بهترین افزونه های سئو برای وردپرس در بازار است که بیش از 3 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند. این افزونه جامع ترین جعبه ابزار SEO را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا رتبه خود را بدون هیچ مشکلی ارتقا دهید.

این افزونه همچنین شامل یک جادوگر یا جادوگر راه اندازی است که به طور خودکار به شما کمک می کند تا بهترین تنظیمات سئو را برای وب سایت خود انتخاب کنید.

AIOSEO همچنین شامل نشانه گذاری طرح بررسی محصول است که به شما امکان می دهد رتبه بندی های ستاره نمایش داده شده در نتایج جستجو را اضافه کنید.

نمایش ریچ اسنیپت ها ظاهر موتور جستجوی شما را بهبود می بخشد و به شما کمک می کند ترافیک بیشتری به وب سایت خود داشته باشید.

در مقاله افزایش بازدید سایت در مورد چنین مواردی صحبت کرده ایم.

بهترین افزونه های ستاره دار وردپرس

Easy Testimonials به شما امکان می دهد نظرات کاربران را با ستاره گذاری از داشبورد وردپرس خود وارد کنید. اگر از افزونه‌ای مانند WPForms برای جمع‌آوری رتبه‌بندی ستاره‌ها استفاده می‌کنید، این امر به ویژه مفید است.

گزینه های ورودی زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد هر نظر، رتبه بندی ستاره، محصول یا خدماتی که استفاده کرده است، نام شخص، ایمیل و حتی نام کاربری را سفارشی کنید.

نسخه رایگان دارای چندین تم و بلوک است که می توانید با ویرایشگر کلاسیک یا وردپرس گوتنبرگ برای نمایش نظرات ستاره دار خود استفاده کنید. یا می توانید از کد کوتاه ارائه شده برای اضافه کردن نظرات به وب سایت خود استفاده کنید.

بهترین افزونه های ستاره دار وردپرس

YITH WooCommerce Advanced Reviews بخش بررسی WooCommerce موجود را گسترش داده و بهبود می بخشد.

این افزونه بررسی WooCommerce به کاربران اجازه می دهد تا یک بررسی اولیه از محصول و رتبه بندی ستاره ارائه دهند. اما، از آنجایی که نظرسنجی‌ها به‌عنوان اعتبارسنجی اجتماعی عمل می‌کنند و مهم‌تر از همیشه هستند، می‌خواهید این حوزه را بهبود ببخشید.

این افزونه اساساً بخش بررسی WooCommerce شما را به بخش بررسی آمازون تبدیل می کند. مشتریان شما می توانند شرح نظر اضافه کنند و تصاویر را به همراه ستاره گذاری ضمیمه کنند.

همچنین می توانید تعداد کل دفعاتی که یک امتیاز ستاره خاص برای هر محصول ارسال شده است را نمایش دهید.

بهترین افزونه های ستاره دار وردپرس

Rate My Post یک افزونه منحصر به فرد است که به بازدیدکنندگان شما اجازه می دهد برای پست ها و صفحات شما ستاره کسب کنند. این یک راه عالی برای دریافت بازخورد در مورد آنچه می نویسید است تا بتوانید پیشرفت کنید.

هنگامی که یک کاربر یک رتبه بندی ستاره ارسال می کند، می تواند بازخورد خصوصی خود را در مورد امتیازی که داده است برای شما ارسال کند.

این افزونه به شما امکان می دهد نظرات ستاره ها را قبل از پست خود نمایش دهید تا به عنوان یک تایید اجتماعی برای خوانندگان آینده عمل کند.

همچنین دارای بخش آمار دقیق است، بنابراین می توانید ببینید خوانندگان شما کدام پست ها را بیشتر دوست دارند. حتی می توانید از ویجت پست پست های برتر برای نمایش پست هایی با بالاترین رتبه ستاره در نوار کناری سایت خود یا در نوار کناری استفاده کنید.

بهترین پلاگین های ستاره دار

WP Product Review Lite بهترین افزونه بررسی محصول وردپرس است. همراه با تنظیمات بررسی دقیق محصول، از جمله افزودن امتیاز ستاره برای هر محصول.

علاوه بر اضافه کردن ستاره، می‌توانید ویژگی‌های محصول، مزایا و معایب، اضافه کردن تصاویر و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین می توانید به کاربران اجازه دهید نظرات و نظرات خود را در مورد محصول ارسال کنند.

اضافه کردن یک بررسی بسیار آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام تکمیل پست وبلاگ گزینه بررسی محصول را انتخاب کرده و تنظیمات بررسی را تکمیل کنید.

همچنین دارای یک ویجت نوار کناری برای نمایش آسان نظرات محصول و رتبه بندی ستاره ها است.

بهترین پلاگین های ستاره دار

OptinMonster یکی از بهترین افزونه های وردپرس است. می توانید از این ابزار برای ایجاد پاپ آپ های چشم نواز، تایمرهای شمارش معکوس، هدرهای شناور و موارد دیگر برای افزایش نرخ تبدیل کاربران استفاده کنید.

بهترین از همه، اینها را می توان به طور کامل سفارشی کرد تا یک تجربه هدفمند برای کاربران شما فراهم کند، و می توانید رتبه بندی ستاره ها، توضیحات کاربران محصولات خود و غیره را در پنجره های بازشو اضافه کنید.

با ارائه یک تجربه بازاریابی کاملا سفارشی، به راحتی تبدیل های خود را افزایش خواهید داد.

همچنین می توانید از OptinMonster با محبوب ترین افزونه های فرم وردپرس و خدمات برتر بازاریابی ایمیلی استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین پلاگین های ستاره دار برای وردپرس را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از بهترین افزونه های پشتیبان گیری برای وردپرس و انتخاب تخصصی ما از افزونه های ضروری وردپرس برای کسب و کار خود را بررسی کنید.