5 تا از بهترین پلاگین های اسلایدر وردپرس در جهان


افزونه Slider Builder – آیا به دنبال اضافه کردن یک نوار لغزنده به سایت وردپرس خود هستید؟ ایجاد اسلایدر در سایت آن را حرفه ای تر می کند و همچنین تجربه کاربری بهتری را برای کاربران ایجاد می کند. زیرا با کلیک بر روی مهمترین موضوعات سایت (شامل مقالات، صفحات، خدمات یا محصولات) به قسمت مربوطه ارجاع داده می شود. این برای افزایش فروش نیز عالی است. زیرا زمانی که محصولات یا خدمات خود را در قسمت اسلایدر تبلیغ می کنید، افراد از صفحه فرود شما بازدید می کنند و در نتیجه امکان فروش بیشتر وجود دارد.

ده ها افزونه اسلایدر وردپرس در مارکت های مختلف به صورت رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید. اما همه پلاگین های اسلایدر یکسان نیستند. این بدان معناست که برای کار با هر یک باید فعالیت های خاصی را انجام دهید. در حالی که اکثر آنها اسکریپت های زیادی را بارگذاری می کنند که سرعت وب سایت شما را کاهش می دهد.

همچنین، برخی از افزونه‌های سازنده اسلایدر رابط کاربری خوبی ندارند و بنابراین کار با آن‌ها برای مبتدیان یا کسانی که تازه کار با این افزونه را آغاز کرده‌اند آسان نیست. برخی از افزونه های اسلایدر امکانات زیادی ندارند و در نهایت نمی توانند اسلایدرهای زیبایی ایجاد کنند. پس با تمام این موارد، باید به دنبال افزونه ای باشید که در تمام امتحانات سربلند بیرون بیاید.

در این مقاله بهترین پلاگین های اسلایدر وردپرس را بر اساس سرعت، سهولت استفاده و امکانات کلی با هم مقایسه می کنیم. هدف یافتن بهترین افزونه اسلایدر وردپرس از نظر عملکرد (آنچه در نهایت به ما ارائه می دهد) و کیفیت است.

بهترین پلاگین اسلایدر

مشکل با اسلایدر وردپرس

اکثر اسلایدرهای ساخته شده برای وردپرس کند هستند. اگر به درستی کدگذاری نشده باشد، یک نوار لغزنده می تواند زمان بارگذاری صفحه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر خدمات هاست خوبی ندارید، ممکن است سرور شما کندتر از حد معمول پاسخ دهد. در روند باز کردن سایت دو اتفاق می افتد. اولین رویداد درخواست کاربر از سرورهای سایت است و ارسال درخواست و باز شدن سایت زمان می برد.

پس از آن زمان دیگری نیاز است تا داده ها در داخل صفحه و سایت به طور کلی بارگذاری شوند. بنابراین اسلایدرهایی که کد نویسی تمیز ندارند می توانند روند باز شدن سایت را کند کنند. یکی دیگر از مشکلات افزونه های اسلایدر وردپرس، سهولت استفاده است. اکثر آنها بسیار پیچیده هستند و برای مبتدیان مشکل یادگیری دارند. آخرین اما نه کم اهمیت، باید مطمئن شوید که نوار لغزنده سایت وردپرس شما برای موبایل پاسخگو باشد. بسیاری از سازندگان اسلایدر اینطور نیستند.

شما نمی توانید صدها پلاگین اسلایدر را مرور کنید. خوب، شما مجبور نیستید. ما این تحقیق را برای شما انجام دادیم و در قسمت زیر نتایج ما برای بهترین افزونه اسلایدر وردپرس آورده شده است.

مدعیان بهترین افزونه اسلایدر وردپرس

برای نگارش این مقاله سعی کردیم تحقیقاتی انجام دهیم و پس از انجام تحقیقات و مطالعات میدانی به این نتیجه رسیدیم که افزونه های اسلایدر زیر جزو پرکاربردترین و توصیه شده ترین افزونه ها در این زمینه هستند. هستند.

  • تک گویی
  • متاکلایدر
  • لغزنده هوشمند 3
  • اسلاید هر چیزی حرفه ای
  • لغزنده اصلی

تصمیم ما این بود که با هر افزونه چند تست ساده انجام دهیم و ببینیم هر کدام چگونه کار می کنند. آنچه ما به دنبال آن هستیم سرعت، سهولت استفاده، ویژگی ها و سازگاری با موبایل است.

سرعت – سریعترین افزونه اسلاید وردپرس چیست؟

مشکل شماره یک اسلایدرها این است که استفاده از آنها می تواند سرعت وب سایت شما را کاهش دهد. عملکرد و سرعت نه تنها بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد، بلکه تأثیر بسزایی در سئو دارد.

به همین دلیل است که سرعت لغزنده مهمترین اولویتی است که در نظر می گیریم. می‌خواهیم ببینیم که سریع‌ترین پلاگین اسلایدر کدام است و سپس ویژگی‌های آن‌ها را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم به خوبی کار می‌کنند یا خیر.

برای بررسی این موضوع، ما هر افزونه اسلایدر را در یک سایت دمو وردپرس نصب کردیم. ما چندین تصویر یکسان را برای ایجاد یک اسلایدر آپلود کردیم. همچنین هیچ تنظیمات دیگری را تغییر ندادیم و اسلایدر را در یک صفحه خالی وردپرس قرار دادیم.

سپس از ابزار تست سرعت Pingdom برای اجرای تست استفاده کردیم. در زیر نتایج آزمایش ما برای هر یک از پلاگین های ساخت اسلایدر آمده است.

پلاگین اسلایدر زمان بارگذاری صفحه Rekosts اندازه صفحه
تک گویی 860 میلی ثانیه 22 679 کیلوبایت
متاکلایدر 863 میلی ثانیه 25 229 کیلوبایت
لغزنده هوشمند 3 865 میلی ثانیه 19 382 کیلوبایت
اسلاید هر چیزی حرفه ای 866 میلی ثانیه 18 324 کیلوبایت
لغزنده اصلی 900 میلی ثانیه 22 345 کیلوبایت

همانطور که در نمرات بالا مشاهده می کنید، Soliloquy سریع ترین افزونه سازنده اسلایدر وردپرس در تست های ما بود. MetaSlider نزدیک به Soliloquy است. اگر می خواهید یک سایت وردپرس سریع و با کارایی بالا داشته باشید، Soliloquy بهترین سازنده اسلایدر وردپرس برای شما است.

ممکن است فکر کنید که سایر سازندگان لغزنده نیز عملکرد خوبی داشتند. پس چرا فکر می‌کنیم Soliloquy سریع‌ترین افزونه فهرست‌بندی است؟ اگر به نتایج تست نگاه کنید، می بینید که Soliloquy بارگذاری صفحه را بدون تأثیر بر سرعت افزایش داده است.

این با استفاده از یک ترفند کوچک به دست می آید. اساساً ابتدا اسلاید اصلی شما بارگیری می شود و سپس سایر اسلایدها به صورت ناهمزمان بارگذاری می شوند. به عبارت دیگر، می توانید تصاویر اسلایدر با کیفیت بالا را با کمترین تأثیر بر عملکرد آپلود کنید.

سهولت استفاده – کدام اسلایدر وردپرس بهترین تجربه کاربری را ارائه می دهد؟

ساختن نوار لغزنده آنقدرها هم که ما دوست داریم آسان نیست. دانستن موارد فنی بیش از حد در رابط کاربری تمامی افزونه های اسلایدر وردپرس استفاده شده است. ما می خواهیم افزونه سازنده اسلایدر ما برای مبتدیان مناسب باشد و به دنبال چیزی هستیم که بدون نیاز به کدنویسی و پیچیدگی کار کند. در ادامه به بررسی افزونه های مختلف و بررسی هر افزونه می پردازیم.

تک گویی

بهترین افزونه سازنده اسلایدر

Soliloquy پیشرفته ترین سازنده افزونه اسلایدر وردپرس در لیست ما است. شما به سادگی می توانید یک نوار لغزنده جدید ایجاد کنید و سپس فقط تصاویر خود را در نوار لغزنده بکشید و رها کنید. این افزونه همچنین از موارد دیگری مانند تغییر اندازه تصاویر، انتخاب تم های اسلایدر، سبک اسکرول و موارد دیگر پشتیبانی می کند. شما به سادگی می توانید دکمه انتشار را فشار دهید تا نوار لغزنده ای که ایجاد کرده اید ذخیره شود.

دلیل استفاده آسان از آن این است که از دستورالعمل های کدنویسی وردپرس استفاده می کند و برای بهترین عملکرد با رابط مدیریت بومی وردپرس شما ادغام می شود. Soliloquy یک رابط کاربری ساده اما بصری برای ایجاد اسلاید با استفاده از آپلود کننده رسانه پیش فرض وردپرس دارد.

افزودن نوار لغزنده خود به پست ها و صفحات وردپرس آسان است. Soliloquy تعدادی گزینه از جمله کد کوتاه، بلوک ویرایشگر گوتنبرگ، دکمه ای برای ویرایشگر کلاسیک قدیمی و ویجت انتشار را در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین پلاگین اسلایدر

متاسلایدر

بهترین پلاگین اسلایدر

Meta Slider یکی دیگر از پلاگین های اسلایدر با کاربری آسان برای وردپرس است. ایجاد یک اسلایدر جدید بسیار ساده است و به طور خودکار تمام تنظیمات فنی را برای شما انجام می دهد.

این افزونه به شما امکان می دهد از بین انواع اسکریپت های اسلایدر، تم ها و انیمیشن های اسلایدر انتخاب کنید، زیرنویس ها و عناوین SEO و موارد دیگر را اضافه کنید. مبتدیان می توانند همه این گزینه ها را نادیده بگیرند و به سادگی می توانند نوار لغزنده را در هر قسمت از سایت خود با استفاده از کد کوتاه، بلوک گوتنبرگ یا ویجت وارد کنند و نیازی به انجام کارهای خاصی برای راه اندازی یک نوار لغزنده نیست.

لغزنده هوشمند 3

بهترین پلاگین اسلایدر

Smart Slider 3 از رابط کاربری متفاوتی استفاده می کند که با سایر افزونه های سازنده اسلایدر وردپرس متفاوت است. استفاده از آن تا حدودی آسان است و افراد تازه کار یا حرفه ای می توانند به سرعت راه خود را پیدا کنند و بفهمند که چه کاری باید انجام دهند.

با این حال، گزینه های زیادی دارد که پیدا کردن و استفاده از آنها برای تازه کارها یا افرادی که به تازگی این افزونه را نصب کرده اند ممکن است آسان نباشد. تجربه کلی کاربر راضی کننده است و می توانید به راحتی با استفاده از بلوک های پیش فرض و کدهای کوتاه مختلف، یک نوار لغزنده به پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید.

اسلاید هر چیزی

Slide Anything به شما امکان می دهد هر چیزی را که می خواهید به یک نوار لغزنده اضافه کنید. می توانید از متن، HTML، تصاویر، ویدیوها یا هر چیز دیگری که می خواهید استفاده کنید. استفاده از برخی از اسلایدرهای وردپرس دیگر آسان نیست و ویرایشگر بصری ندارند. اما نکته مهم این است که به شما این امکان را می دهد که انواع دیگری از محتوا را به سایت خود اضافه کنید.

شما باید تمام محتوای اسلاید خود را در یک ویرایشگر HTML درج کنید. این می تواند برای دوستان ناآگاه در زمینه برنامه نویسی مشکل ایجاد کند. همچنین به دلیل اینکه شما قابل مشاهده نیستید، نمی دانید شکل نهایی اسلایدر شما چگونه است و این یک مشکل نسبتاً بزرگ برای شما است زیرا ممکن است لغزنده نهایی آن چیزی که می خواهید نباشد.

اسلایدر اصلی

Master Slider یکی دیگر از پلاگین های اسلایدر با رابط کاربری نسبتاً عجیب و غریب است که کمی متفاوت از سایر افزونه های کشویی وردپرس است. استفاده از آن آسان است، اما یافتن گزینه های زیادی دشوار است.

بهترین پلاگین اسلایدر

فرآیند ایجاد اسلایدر با انتخاب الگو شروع می شود و به طور خودکار تعدادی اسلاید آزمایشی را برای شما درج می کند. سپس می توانید آن اسلایدها را حذف کرده و اسلایدهای خود را جایگزین کنید.

مزیت این افزونه این است که قالب های زیبایی دارد و با استفاده از شورت کدها، بلوک های گوتنبرگ و تگ های قالب می توان آن را به راحتی در پست ها، صفحات و سایدبارهای وردپرس قرار داد. Master Slider با قالب های وردپرس که به طور خودکار jQuery را در هر بارگذاری صفحه وارد می کنند، بهترین کار را انجام می دهد. اگر قالب شما این کار را انجام نمی دهد، باید تنظیمات آن را در صورت وجود تغییر دهید و آن را مجبور کنید فایل های اسلایدر را در حین بارگیری صفحه بارگیری کند.

ویژگی ها – کدام افزونه سازنده اسلایدر برای وردپرس گزینه های بیشتری را ارائه می دهد؟

اگر تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که یک نمایش اسلاید برای نمایش تصاویر ساده ایجاد کنید، هر یک از افزونه های اسلایدر وردپرس رایگان در این لیست می تواند این کار را انجام دهد. با این حال، Soliloquy و MetaSlider ویژگی های بسیار بیشتری دارند. آنها پلاگین های کشویی هستند که کاملاً واکنش گرا هستند و در همه دستگاه ها و اندازه های صفحه نمایش به یک اندازه زیبا به نظر می رسند. هر دو از اسلایدهای ویدیویی، ویدیوهای HTML 5، اسلایدهای محتوای سه بعدی، تم ها، انیمیشن ها و جابجایی محتوا در اسلایدهای مختلف پشتیبانی می کنند.

هر دو رابط کاربری ساده و آسانی دارند و هر دو دارای پلاگین های اضافی هستند که می توانید برای افزودن ویژگی های بیشتر نصب کنید. Soliloquy دارای چند ویژگی دیگر مانند افزونه WooCommerce برای نمایش اسلاید محصولات، ادغام شبکه های اجتماعی، افزونه اینستاگرام و موارد دیگر است.

قیمت افزونه Slider maker

هزینه یکی دیگر از عوامل تعیین کننده است که ممکن است به کاربران کمک کند تا یک اسلایدر ساز برای سایت وردپرس خود انتخاب کنند. در ادامه جدول قیمت آنها را با هم مرور می کنیم.

پلاگین ساز اسلایدر قیمت
تک گویی 19 دلار
متا اسلایدر 39 دلار
اسلایدر هوشمند 3 35 دلار
Slide Anything Pro رایگان
اسلایدر اصلی رایگان

نتیجه – بهترین افزونه اسلایدر وردپرس

پس از مقایسه این افزونه ها می توان با اطمینان گفت که جایزه بهترین افزونه برای ساخت اسلایدر وردپرس رسید به:

تک گویی

این افزونه به مراتب سریعترین افزونه ساخت اسلایدر وردپرس در بازار است. این افزونه عالی از بهترین تکنیک های کدنویسی پیروی می کند، کار با آن بسیار خوب آموزش دیده است، توسعه آن آسان است و عملکرد آن را برای توسعه دهندگان گسترش می دهد، و حتی استفاده از آن برای کاربران آسان تر است.

انتخاب دوم ما SmartSlider 3 است که یکی دیگر از افزونه های جالب برای ساخت اسلایدر وردپرس است. این افزونه تعادل بسیار خوبی بین موارد فنی مانند سهولت استفاده، ویژگی ها، تاثیر بر سرعت و عملکرد ارائه می دهد. استفاده از این رابط هم برای افراد و هم برای توسعه دهندگان آسان است و اگر نمی خواهید از soliloquy استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم از Smart Slider 3 استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به سوالات مربوط به بهترین افزونه اسلایدر وردپرس از نظر کارایی و کیفیت پاسخ دهد. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما از بهترین افزونه های کش وردپرس را برای بهبود عملکرد سایت خود مشاهده کنید.