5 راه تضمینی و پرسود کسب درآمد از خانه

بومِ مدل کسب و کار ابزاری است که به خلق ایدههای جدید و بررسی مداوم آنها کمک میکند. پس اگر دنبال جذب سرمایه هستید، بزرگترین مزیت شما نسبت به رقیبانتان خلق مدل کسب و کار و ارائه آن به سرمایهگذار است. پس بیایید حالا که چرایی بیزینسمان را میدانیم، هدفهای کوتاهمدت بوم کسب و کارمان را هم تعیین کنیم. توجه کنید که هر بیزینسی برای ادامه دادن و رشد کردن به یک پایداری مالی نیاز دارد؛ پس باید بخشی را برای روز مبادا کنار بگذاریم تا اگر شرایط عوض شد بتوانیم سر پا بمانیم. کسب درآمد از طریق دست سازها و کار دستی های خلاقانه، از بهترین منابع درآمد و الگوهای کار در منزل بوده و نیاز نداشتن به آموزش های بلند مدت، سرمایه گذاری قابل توجه و نیاز نداشتن به تجهیزات و فضای اختصاصی، گستردگی حیطه فروش، خطر پایین کارآفرینی و سبک تفریح گونه این فعالیت، از مزایای این کار است. اما در این بین لازم میدانم شما را با نحوه نام گذاری دیسکهای سخت و پارتیشن آنها در گنو/لینوکس آشنا کنم. مشتری همان کسی است که لازم است او را متقاعد کنید و سر ذوق بیاورید، تا از شما خرید کند. اگر این دو مورد را میدانید، میتوانید از مرحلۀ سوم شروع کنید و یک راست به سراغ بوم بروید. Article was generated by GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از اینستاگرام

اگر انگیزهی لازم برای راهاندازی کسب و کار خانگی را پیدا کردید حالا میتوانیم به سراغ مطالب بعدی برویم. خب دیگر، برویم سراغ 9 بخش و تکمیل کردن بوم کسبوکار. بدون شناخت مشتری و تکمیل کردن این بخش، بقیۀ بخشهای بوم عملاً بلااستفاده هستند. برای این که تایپ کردن متون دیگران را به عنوان کار در منزل برای خود انتخاب کنید فقط نیاز به کامپیوتر و صد البته اینترنت دارید. شما باید بدانید که چرا این کار شروع کردهاید و قرار است که کدام نیاز مخاطبانتان را برطرف کنید. به جای تبلیغ مداوم میتوانید از جملات معروف با تایپوگرافی مناسب استفاده کنید. پرسوناها، همه چیزِ مشتری، از زندگی خانوادگی تا موانع ذهنیشان را، برایتان روشن میکنند؛ و شما با شناختی که از مشتری پیدا میکنید، میتوانید به بهترین شکل محصولتان را تبلیغ کنید و بفروشید. توجه : به هیچ وجه کانال یوتیوب خودتان را به حساب ادسنس سایت ها و حساب های گروهی متصل نکنید به این دلیل که اگر در کانال های متصل شده دیگر تقلبی صورت بگیره (به عنوان مثال کلیک تقلبی یا کلیک بیش از حد) درآمد همه کانال های متصل به این حساب گوگل ادسنس به صورت دائمی بلاک شده و تمامی کانال ها از سرویس مانیتایز خارج میشن و هیچ راهی برای بازگشت به سرویس و درآمدزایی نیست.

باید بدانید که برای انتشار برنامه در گوگل پلی ، باید حساب گوگل Developers داشته باشید. چطوری سایتت رو در گوگل بالا بیاری و چطور سایتت رو به درآمد برسونی. باید گفت کسب درآمد از اینترنت را در هر مکانی حتی در خانه نیز می توان انجام داد این کار جالب ترین کاری است که هر کسی به سادگی می تواند از آن درآمد زایی داشته باشد. یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی زنان در خانه این است که طراحی گرافیک یاد بگیرند و با طراحی بنر ، لوگو ، تراکت ، کارت ویزیت و غیره به درآمد زایی برسند. می توانید نظرسنجی های آنلاین را در محیط خانه تان و هر وقت بخواهید انجام دهید. ممکن است شما دو تا مشتری کاملاً متفاوت داشته باشید که هر دو یک محصول یکسان را به یک دلیل یکسان میخرند؛ توجه کنید که این دو مشتری هر دو در یک بخش (Customer segment) قرار میگیرند. اما گاهی هم ممکن است شما دو مشتری کاملاً یکسان (اصلاً فکر کنید دوقلو) داشته باشید که به دلایل متفاوت یک محصول یکسان را میخرند؛ در این حالت، این دو نفر باید در دو بخش جدا قرار بگیرند.

با این کار میتوانید بین خودتان و دیگر پیج های مرتبط یک زنجیره درست کنید. پرسوناهای بازاریابی، همان مخاطبان شما هستند؛ منتها وجود خارجی ندارند و شما آنها را براساس ویژگیهای مشتری ایدهآل خودتان ترسیم کردهاید. بیایید با خودتان صادق باشید؛ چرا دارید این کسبوکار را میسازید؟ اولین چیزی که شما به آن نیاز دارید یک پرسونای بازاریابی است. همانطور که میدانید، بوم کسب و کار از 9 بخش تشکیل شده است؛ اما برای اینکه آن را به درستی تکمیل کنیم، به 2 مرحله اولیه هم نیاز داریم که فهمیدن چرایی و اهداف کسب و کارمان است. در نگاه اول شاید 9 قسمت کمی پیچیده به نظر برسد، برای همین طبق مدل 3 Lenses IDEO جدول را در 3 بخش برایتان خلاصه میکنیم. مثال پازلی که در ابتدای مقاله زدم یادتان هست؟ اگر یادتان باشد، ما قبلاً در مقالۀ «پرسونای مشتری؛ مسیری برای درک عمیق مخاطب» این روند را به طور کامل توضیح دادیم.