3. فروشگاه لوازم ورزشی چگونه کسب درآمد میکند؟

همانطور که گفتم، در این بخش نقش استراتژی قیمتگذاری خیلی پررنگ میشود؛ پس اگر خواستید واقعا مدل بیزینستان را طراحی کنید، به مقالۀ «با شناخت روش های قیمت گذاری فروش خود را بیشتر کنید» بروید و با انواع استراتژی و مدل های قیمتگذاری آشنا شوید. پس همراه ما باشید تا شما را با روش های کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنم. برای فعال کردن این بخش باید در ابتدا به قسمت تنظیمات یوتیوب بروید و بر روی My Channel کلیک کنید. مثالی که برای این بخش در نظر گرفتهام، برند محبوب کفشهای TOMS است. مشتریهای برند تامز به چند بخش تقسیم میشوند؟ دقت کنید که بخش جریان درآمدی ارتباط تنگاتنگی با دیگر بخشها، به خصوص Value Proposition دارد. در این محتوا به معرفی راه های کسب درآمد زنان خانه دار در سال 1400 پرداخته ایم، پس با ما همراه باشید. کانالهای توزیع محصولات تامز در همینجا تمام نمیشود؛ همانطور که در قسمت همکاران کلیدی هم گفتیم، یک سری داوطلبان و خیرین هستند که به توزیع و ترویج محصولات تامز کمک میکنند؛ پس آنها را هم میتوانیم در بخش Channels بوم کسب و کار بیاوریم. بخش عالی کارش این است که نرخ ثابت قابلتوجهی برای هر ساعت مشاوره تعیین کرده است و یادتان نرود که این پول را در ازای مشاوره به افراد برای استفاده بهینه از رسانههای اجتماعی مثل اینستاگرام و رشد برندشان میگیرد! Content has been generated by GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از کلاب هاوس

هر شخصی رو که انتخاب کنین، یک اطلاعیه به اون ارسال میشه که از طرف شما به فلان روم دعوت شدین. برای اینکه پیج هم رنگ و روی بهتری بگیره کنار ترشی میتونی غذاهایی که مناسب اون نوع ترشی هست رو هم بذارید. این نوع گلها علاوه بر ظاهر زمخت دارای روحیات بسیار جذابی میباشند و میتوانند بر روی ما نیز تاثیر گذار باشند. تماس مشتریان با شما در جلب اعتماد مشتریان بالقوه نیز تأثیرگذار است. علاوهبراینها، رویدادهای مختلف نیز یکی از محلهای توزیع محصولات برند TOMS هستند. اگر این برند به طور مثال مخصوص لباس است آنها مدلهای جدید یا مدلهای اصلی هر فصل را برای فعال اینستاگرامی میفرستند و فعال با قرار دادن و تگ کردن این محصولات به تعداد مشخص در سری جدید پستهای خود به تبلیغ محصولات این برند میپردازد. استارتاپ مذکور ممکن است در فضای کار اشتراکی فعالیت کند یا دفتری را اجاره کند؛ در هر صورت اجاره ماهانه دفتر یا فضای اشتراکی در گروه هزینههای ثابت قرار میگیرد و مقدار ثابتی است.

کسب درآمد از بلاگری

برای ثبت کسب و کار خانگی خود باید به سامانه سازماندهی مشاغل خانگی بروید و فرم مربوطه را پر کنید. شما باید با روش­های بازاریابی وابسته پیش از هر کاری آشنا شوید و تسلط کافی داشته باشید تا امکان کسب درآمد بدون سرمایه اولیه را برای خود محیا سازید. میتونید عکسهای جذابی که با گوشی یا دوربین نیمه حرفهای گرفتین رو توی سایتهای عکاسی بفروشین. اما با خرید دوره شما یه سری نکات ریز و کاربردی رو یاد گرفتم که درآمد به ماهی ۳ میلیون رسید و فکر میکنم بیشتر هم بشه. فالوورهایتان دیگر دوستانشان را به پیج شما معرفی میکنند و کم کم رو به بالا خواهید رفت. تا اینجا، ارزش پیشنهادی را فهمیدیم و همکاران کلیدی تامز را هم شناختیم؛ حالا باید دید که چه کسانی به دلیل این ارزشها از تامز خرید میکنند. آنها در نهایت چندبار از شما خرید میکنند؟ ما باید بدانیم که مشتری حاضر است بابت ارزشی که در ذهن او ایجاد کردهایم چقدر پول پرداخت کند؛ بر این اساس استراتژی قیمتگذاری که در پیش گرفتهایم درست و موثر هستند یا نه؛ مشتری در نهایت چند بار از ما خرید میکند و چیزهای دیگری از این دست که به بخشهای دیگر بوم بیزینس مدل مربوط میشوند.

کسب درآمد در خانه

این ارزش، همان چیزی است که باعث میشود آدمهای باهوش، سازمانهای خیریه و تمام کسانی که به فکر بهتر کردن جهان اطرافشان هستند، مشتری تامز باشند. مشتریها از برند تامز کفش و عینک میخرند تا هم شیک و بهروز بهنظر برسند و هم با کمک کردن به دنیایی که در آن زندگی میکنند، احساس بهتری کنند. بسیاری از کاربران وقتی می خواهند یک محصولی را از یک شرکتی بخرند می خواهند از صحت محصول و معتبر بودن شرکت و برند ان اطمینان حاصل کنندوو بیشتر کاربران هم برای این موضوع به راه های ارتباطی ان شرکت قبل از خرید توجه می کنند که اگر مشکلی در خرید داشتند به کسی می توانند پیام دهند یا خیر به همین منظور هم درج اطلاعات تماس و شرکت در زیر محصولاتتان به خوبی میتواند نگرانی کاربران را از بین ببرد. به منابع مختلفی که درآمد یک شرکت یا سازمان وابسته به آنهاست (مانند فروش کالا یا ارائه خدمات)، جریان درآمدی گفته میشود.