14 راه کسب درآمد سریع و ساده را بیاموزید!! – دلبرانه

برخی از افراد تصور میکنند که با کاهش کیفیت محصولات میتوان سود را افزایش داد؛ در حالی که حتی اگر استفاده از محصولات مرغوب، در کوتاه مدت سودی برای شما به دنبال نداشته باشد، اما آیندهای درخشان در انتظار شما خواهد بود که سود بلند مدت را افزایش خواهد داد. از آن جا که برای این کار نیازی به اجاره کارخانه یا کارگاه برای بسته بندی نیست، بسته بندی خانگی هیچ گونه هزینه اضافی برای صاحبان این مشاغل به دنبال ندارد. آمارها نشان می دهد که 44 درصد از کسب و کار های خانگی چیزی حدود 1 تا 10 میلیون تومان سرمایه برای شروع داشتند.قبول داریم که ممکن است یک مقدار غیر قابل باور باشد ولی شک نکنید می توانید هزینه های خود را تا نزدیک به صفر کاهش دهید این اصلا شعار نیست خود من چنین تجربه ای داشته ام. اگر از آدم های اطرافتان بپرسید که چرا نمی توانند کاری را انجام دهد،همیشه یک جواب سر بالا برای این سوال دارند و می گویند سرمایه ندارند! ممکن است وقتی اسم کار در منزل می آید حس کنید قرار است کار پیش پا افتاده و ساده ای انجام شود و بدون زحمت کسب درآمد کنید در صورتی که این یک دید غلط است،کسب و کارهای خانگی در واقع کسب و کار هایی هستند که در ابتدای کار نیازی به سرمایه کلان و نیروی کار زیاد ندارند ولی در عین حال قابل رشد هستند و می توان از آنها درآمدهای خوبی داشت.

کسب درآمد در خانه

با توجه به سرمایه و هزینههای اندک بستهبندیهای خانگی، میتوان به راحتی از این کسب و کار درآمد قابل توجهی به دست آورد. اگر یک حضور آنلاین قابل توجه ایجاد کرده اید، به احتمال زیاد برندهای بزرگ با شما تماس می گیرند. تا حدی پول دار می شوم که یک نفر استخدام می کنم که پول هایم را بشمارد.من برای خود یک مغز متفکر و کارآفرین بزرگ هستم بیل گیتس کیه؟ کار را که یاد بگیرید و مخاطبان بیشتری به دست آورید، میتوانید سراغ برندهای بزرگ و مطرح بروید و درآمد زیادی به دست آورید. هیچ وقت پولدار نمی شوید تا اینکه یاد بگیرید چگونه خرج کنید. همانطور که می دانیم حضور خانمهای متاهل در خانه به عنوان زن خانه خیلی ضروری است و دقیقا به همین خاطر است که کار در منزل برای خانمها یک گزینه عالی است،ساعات کاری انعطاف پذیر،داشتن وقت های آزاد برای نظارت بر کارهای منزل و بچه ها و امکان درآمد زایی و رسیدگی به امور در خانه از مزایای کسب کار در منزل برای خانمها است. اگر بارها تصمیم داشتید تا از اینستاگرام کسب درآمد کنید اما مدام آن را به تعویق میانداختید، اکنون وقت آن رسیده که تصمیمتان را عملی کنید، چراکه با توجه به حجم بالای کاربران اینستاگرام بازار خوبی برای شما وجود دارد. Data was created with GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از بلاگری

ما در این مقاله سعی کرده ایم از صفر تا صد راه اندازی کار در منزل را از ابتدایی ترین مراحل برای شما توضیح دهیم تا اگر در ابتدای مسیر هستید بتوانید از این مقاله به خوبی بهره ببرید.اصلا فرقی ندارد که به آسانی راه اندازی یک پیج فروش کاکتوس در اینستاگرام باشد یا به بزرگی یک کسب کار مثل اپل،بعد از خواندن این مقاله متوجه می شوید که چطور می شود بدون صرف هزینه زیاد،از طریق علاقه به پولتان برسید. هزینه ثابت: هزینههایی هستند که باید پرداخت شوند و ربطی به روند تولید ندارد. تبلیغات CPM یا هزینه هر 1000 برداشت تبلیغاتی هستند که مبلغ مشخصی را پرداخت می کنند.مبنی بر اینکه تعداد زیادی از مخاطبان تبلیغ شما را می بینند.یکی از شناخته شده ترین شبکه های تبلیغاتی برای این نوع تبلیغاتی سرویس Google AdSense است.شما با استفاده از این برنامه،نیازی به تماس مستقیم با تبلیغ کننده ها ندارید.شما بنر خودتان طراحی می کنید و در سایت قرار می دهید،گوگل خودش تبلیغات مرتبط با محتوای وب سایت شما را انتخاب می کند و بینندگان شما روی این تبلیغات کلیک می کنند.

گرون میده، تازه هزینه ارسال هم میگیره..صرف نمیکنه خلاصه… البته هنوز هم آدمهای زیادی در دنیا هستند که سبک زندگی آنها برای ما الهام بخش است.آدمهایی که با وحود شرایط سخت و کمبود سرمایه برای موفق شدن بهانه نمی آورند و با چنگ و دندان به آن می رسند. کار در منزل بدون سرمایه و کسب و کار خانگی واژه ای هست که این روزها زیاد به گوش ما می خورد،در گذشته به این شکل بود که هر فردی که می خواست درآمد داشته باشد باید صبح زود بیدار می شد و از خانه بیرون می زد و در مکان مشخصی حاضر می شد اما امروزه به لطف اینترنت راه اندازی کسب و کار اینترنتی و خانگی بیشتر رواج پیدا کرده است. شاید برایتان جالب باشد که در حال حاضر رابرت هرحاوک بیش از 125 میلیون دلار فروش دارد و نرخ رشد 643 درصدی را با کار در منزل لمس کرده است.اگر بخواهیم در مقیاس های بزرگتری به موضوع نگاه کنیم می بینیم که کسب درآمد در منزل در کشور آمریکا در سال گذشته چیزی حدود 427 میلیارد دلار بوده است.در کشور ما آمار خاصی در این مورد پیدا نکردیم ولی با توجه به شیوع بیماری کرونا و اینترنتی شدن کسب و کارها همه چیز دارد به این سمت و سو می رود که کسب و کارها به سمت خانگی شدن پیش می روند.