۱۹ ترفند بسیار کاربردی یوتیوب برای افراد مبتدی (آموزش تصویری) – جالب آموز

شما می توانید به واسطه این سایت، ویدیوهای خود را به رایگان به اشتراک بگذارید. به اشتراک بگذارید. فقط در جایی ویدئوی تان را به اشتراک بگذارید که معقول به نظر می آید و حدس می زنید که افرادی که در آنجا حضور دارند برای آن فیلم؛ ارزش قائل می شوند. هیچ راه میانبری برای موفقیت یک شبه در یوتیوب وجود ندارد: سیاست های مقابله با تعامل تقلبی در یوتیوب تولیدکنندگان محتوا را از افزایش سابسکرایبرهای اکانت خود به وسیله تاکتیک هایی مانند مبادله سابسکرایبر یا بخشیدن آن ها به یکدیگر منع می کند. چیزی را که در تیزر قرار می دهید، یک نکته یا توصیه ای است که آنها را برای دیدن ویدئوی شما؛ ترغیب می کنند و در پایان تیزر یک لینک قرار بدهید و از مردم بخواهد تا برای تماشای کل ویدیو از طریق لینک به کانال یوتیوب شما بروند. وقتی خود را در این موقعیت قرار می دهید، فیدبک های مخاطبین را به دست می آورید. وقتی کامنتی مانند این پیدا کردید، آن را هنگام کار کردن؛ در نظر داشته باشید. بررسی نرخ تعامل کاربران؛ این روش به عنوان سادهترین روش آنالیز کاربران یوتیوب به شمار میرود! تعداد لایکها، کامنتها، اشتراکگذاری و… همگی به عنوان تعامل کاربران شناخته میشوند که با بررسی آنها میتوانید آنالیزی از کانال خود داشته باشید.

کسب درآمد از یوتیوب

فقط با گذاشتن نظری مانند “کانال من را چک کنید”، انتظار نداشته باشید که مخاطبی جذب کنید، زیرا مردم به این کامنت به چشم اسپم نگاه می کنند و این روش نتایجی عالی در پی نخواهد داشت. شما در یوتیوب یک تازه وارد هستید، بنابراین باید چیزهایی برای یادگیری داشته باشید. همچنین میتوانید با کانالهای دیگر مذاکره کنید و کانال هم را تبلیغ کنید تا تاثیر خوبی از این تبلیغ داشته باشید. همچنین در صورت مرتبط بودن؛ می توانید از کلید واژه های دیگری نیز استفاده کنید و با این کار خوانایی نسخه از بین نمی رود. یوتیوب سالیان زیادی است که در ایران فیلتر شده و تا همین چند سال پیش کاربران ایرانی زیادی در آن فعالیت نمیکردند و حتی نام یوتیوب بین مردم ناشناخته بود. چند جمله اول، همان جملاتی هستند که برای کاربران اهمیت زیادی دارند و آن را میخوانند! تقاضای زیاد و کلید واژه هایی که رقابت کمتری دارند؛ بهترین انتخاب ها هستند زیرا رتبه بندی برای آنها آسان تر است؛ افراد در جستجوی موضوعی هستند و بنابراین شما با انتخاب این موضوع ترافیک سایت را به سمت فیلم های خودتان سوق می دهید. با استفاده از پلی لیست ها، نرخ باقی ماندن مخاطبان در سایت تان را افزایش می دهید، این مورد؛ معیار بزرگی برای رتبه بندی و رنکینگ یوتیوب است.

سابسکراب یوتیوب

با استفاده از یک منوی ساده، می توانید ترکیب بندی کانال شخصی خود را تغییر دهید. در صفحات شخصی (تجاری) خود از امکانات جذاب استفاده کنید. البته مهمترین مسئله جلب نظر کاربران نسبت به ویدئو است؛ بنابراین باید ویدئوهای جذاب و حرفهای تولید کنید تا کاربران بتوانند با آن مشارکت داشته باشند و اعتماد بیشتری نسبت به کسبوکارتان پیدا کنند. اگر در بخش جستجوی یوتیوب کلمهای را وارد کنید، یوتیوب به شما عبارات کلیدی مختلفی را پیشنهاد میدهد؛ این عبارتهای کلیدی، عباراتی هستند که کاربران بیشتر در یوتیوب آن را جستجو کردهاند! بنابراین میتوانید از کلمات کلیدی پیشنهادی توسط یوتیوب به عنوان کلمات کلیدی اصلی برای تولید ویدئوهای خود استفاده کنید. برای دانلود ویدئوهای یوتیوب سایت های مختلفی سرویس های نزدیک به هم و گاه متفاوتی را ارائه می دهند. در سال های اخیر با ایجاد کسب و کارهای اینترنتی و افزایش تعداد سایت های خارجی برای کسب درآمد دلاری و از همه مهمتر افزایش نرخ دلار در کشورمان، توجه به یوتیوب بسیار زیاد شده است. با داشتن 4000 ساعت واچ تایم و 1000 دنبال کننده به راحتی حساب کاربری شما مانیتایز شده و فرآیند درآمد زایی آغاز می شود. This has been created by GSA Content Generator DEMO!

آموزش یوتیوبر شدن

یوتیوب در ۲۰۰۵ پا به عرصه گذاشت و اکنون یکی از پربازدیدترین سایت ها با شش میلیارد ساعت ویدیو در هر ماه است. بیش از ۱۰ هزار ویدئو در یوتیوب از مرز ۱ میلیارد بازدید عبور کردهاند. می توانید این درخواست را در پایان فیلم بیان کنید یا با یک متن نوشتاری به بازدید کننده ها نشان بدهید که چه بکنند. بهترین و ساده ترین راه برای ایجاد مشارکت؛ آن است که از بازدید کننده ها درخواست کنید به عضویت کانال شما در آیند. می توانید این ویدیو را برای یادگیری نحوه راه اندازی ویدیوهای دارای پس زمینه سفید مشاهده کنید. تناوب آپلود ایده آل، بیشتر به مخاطبان و میزان محتوای معقول آن ها برای مشاهده بستگی دارد. شما میتوانید روزانه هزاران ویدئو متفاوت در یوتیوب مشاهده کنید. از آنجایی که دیگر یوتیوب یک ابزار غیر قابل دسترس نیست و کاربران به طور روزانه از آن استفاده میکنند. همچنین ممکن است احساس کنید که فیلم های شما دارای بهترین کیفیت نیستند، اینکه مهارت های ویرایش شما هنوز به اندازه کافی خوب نیست. این دلیلی برای کنار گذاشتن نیست بلکه فرصتی برای تطبیق دادن خودتان است. البته نه فقط برای تماشای آنها؛ بلکه برای اینکه واقعاً به آنها توجه کنید. توجه کنید یوتیوب غول آخر را پشت سر گذرانده است، یا به عبارت بهتر هیچ نگرانی در مورد فیلتر شدن ندارد.