کسب درآمد یوتیوب؛ چجوری درآمد از یوتیوب داشته باشیم؟

شاید باور نکنید ولی باز هم در این شرایط نیاز به سرمایه زیادی ندارید! انتخاب با دید و ذهن باز باعث می شود تا راه های کسب درآمدی را امتحان کنید که برای شما نتایج مثبتی دارد. علاوه بر این، شما می توانید به رومی برگردید که به عنوان مجری از آن خارج شده اید. همچنین کار به عنوان یک فریلنسر باعث پیشرفت در زمینه کارى و سابقه کارى بهترى براى شما مى شود. فقط و فقط با یک گوشی موبایل آن هم بدون سرمایه اولیه! چون این افراد رسانه قوی برای خود ساخته اند و فالوورهایشان زیاد است، مسلما هزینه های تبلیغاتی شان هم باید بالا باشد. اکنون که هرکسی میتواند اثر خود را به صورت آنلاین در سایت ها منتشر کند، این امکان برای همه فراهم شده است تا بتوانند در راستای شکوفاسازی استعداد های خود به خلق داستان ها، رمان ها و هر انچه به آن علاقه مندند مشغول شوند.نوشتن یک کتاب الکترونیکی شاید بتواند نقطه عطفی در چاپ کتاب شما در آینده ای نزدیک باشد. وب سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید. سپس هر کسی که خواست آن محصول را از شما بخرد شما کافیه اول آن را از یک فروشگاه دیگر بخرید و سپس برای مشتری خود ارسال کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی کاملا رایگان است که در آن مخاطبان هدف شما قطعا وجود دارد. آنها شما و هنرهای دستی تان را ببینند و بپسندند. یکی دیگر از روشهای کسب درآمد است؛ بذل و بخشش محصولات یا خدمات که ارائه آنها بهصورت رایگان، ارزش بالایی برای مشتری شما دارد و برایتان محبوبیت زیادی میآورد. بعضی وقت ها ممکن است شما قصد فروش محصولاتی را داشته باشید. و راهاندازی کانالی تلگرامی و یا صفحه اینستاگرامی برای نمایش کارهای خود درآمد خوبی داشته باشید. از آنجایی که کسب و کارهای موبایلی بیشتر بر پایه شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هستند سرمایه آن چنانی برای شروع نمی خواهد. اما شاید باورتان نشود، ولی افرادی هستند با همین گوشی موبایلی که الان در دست دارید درآمدهای میلیاردی در ماه دارند. همین گوشی موبایلی که در دست دارید و یک خط اینترنت برای شروع کافی است. بنابراین فقط ساخت یک پیج در اینستاگرام و جمع آوری چند هزار دنبال کننده کافی نیست. دنبال فالوور واقعی و هدفمند باشید؛ تعداد فالوور از یک جایی به بعد واقعا مهم نیست، مهم جذب مخاطب هدف است. جالب نیست؟ فقط با یک گوشی موبایل آن هم بدون سرمایه اولیه، بدون ارائه محصول و خدمات و بدون داشتن ایده خاصی بشه کسب درآمد بالا در ماه داشت!

در قسمت قبلی در بخش مبنای پرداخت یوتیوب، توضیح دادم که هر شخص یا شرکتی پول بیشتری برای تبلیغات پرداخت کند، گوگل هم تبلیغات آن را در اولویت قرار میدهد و نسبت به تبلیغات دیگر در همان حوزه، سریعتر نمایش میدهد. در واقع گوگل ادسنس، بستری را برای سایتهای مختلف در جهان فراهم کرده است که از طریق قرار دادن تبلیغات در آن میتوانند درآمدهای بالایی را کسب کنند. قدم آخر برای شروع کسب درآمد یوتیوب این است که ابتدا حساب کاربری خود را در گوگل ادسنس بسازید و کانال یوتیوب خود را به آن متصل کنید. بعد از این کار به سراغ سایت ها بروید و به آن ها پیشنهاد دهید تا مقالات شان را به صوت تبدیل کنید. به همین راحتی، اصلا هم کار سختی نیست. آن هم بدون کار خاصی! پس همان طور که متوجه شدید بدون هیچ سرمایه ای می توانید از طریق گوشی موبایل تان کسب درآمد کنید. همانطور که میدانید قیمت پرداختی برای انجام پروژههای مختلف بسیار متفاوت است.برای مثال تایپ کردن یک صفحه حق الزحمه ای متفاوت از طراحی یک سایت دارد! در سال ۲۰۱۵ توسعه ویژه ای یافت و در طی چند سال به یک پلتفرم قدرتمند نه تنها برای برقراری ارتباط ، بلکه برای کسب درآمد نیز تبدیل شده است. This was generated by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از بلاگری

امثال این دوستان حدود یک الی دو میلیارد تومان در ماه از اینستاگرام درآمد دارند. فروشگاههای لوازم ورزشی از طریق فروش تجهیزات ورزشی سودآور، کسب درآمد میکنند. مثلا به لوازم جانبی موبایل علاقه مند هستید و دوست دارید از طریق اینستاگرام آن ها را بفروشید. ضمناً نسبت به زیان وارده به میزانی که شورای عالی مالیاتی تشخیص میدهد متخلف مسئولیت مدنی داشته و وسیله دادستان انتظامی مالیاتی دردادگاههای حقوقی دادگستری به این عنوان دعوای جبران ضرر و زیان اقامه خواهد شد و در صورت وجود سوء نیت متهم وسیله دادستان انتظامیمالیاتی مورد تعقیب جزایی قرار خواهد گرفت. همچنین با توجه به اینکه نیاز ها به صورت محله محور برای مردم برطرف شده علاوه بر کاهش هزینه شهروندان، سبب کاهش آلودگی هوا و اثرات زیست محیطی، کاهش ترافیک و اتلاف انرژی خواهند شد و در کنار آن افزایش رضایت شهروندی را در پی خواهند داشت. باید در بایو به صورت واضح بنویسید که افراد چرا باید پیج شما را فالو کنند. مثلا شما آشپزی تون خیلی خوبه. درست مثل پیج های آموزش آشپزی در اینستاگرام که زیاد دیده اید. اگر دوست دارید به جای وقت تلف کردن در اینستاگرام، با گوشی موبایل تان درست و حسابی پول در آورید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید چون قصد دارم تمام روش هایی که می توان با گوشی کسب درآمد کرد را به شما بگویم.