کسب درآمد می کنند

برای اطلاع از نحوه پرورش صحیح گل و گیاه و اطلاع از این که چه نوع گلها و گیاهانی مورد علاقه سایر افراد هستند میتوانید به اپلیکیشنها و سایتهای تبلیغاتی مراجعه کنید تا ببینید افراد چه نوع گل و گیاهی را برای فروش قرار دادهاند. سیاستهای ارتباطی خود را یادداشت کنید و آن را به اطلاع مخاطبان نیز برسانید. مهم نیست این دیدگاه درست است یا نه، مهم این است که به ندرت بلاگر موفقی را مییابید که در پس پرداختن به نویسندگی، به ارتباطات خود با سایر بلاگرها بیتوجه باشد. بلاگرهای موفق، بخشهای مختلف وبلاگ خود -از هِدلاینها و عناوین فرعی گرفته تا تصاویر، طرحها و رنگها- همه را به طور مرتب بررسی میکنند تا از هماهنگ بودن آنها با اهداف خود مطمئن شوند؛ زیرا آنها میدانند علائق و اولویتهای مخاطبان را همواره باید در رأس توجه قرار داد. علت چیست؟ سسیستمعامل گنو/لینوکس از بخشهای بسیار زیادی تشکیلشده که هر بخش آن توسط عده ای خاص توسعه مییابد که هر یک در سمتی از جهان قرار دارند. اگر بخشهای مختلف وبلاگ خود را تست نکنید، چطور میتوانید مطمئن شوید که آنها درست و در جهت اهداف شما کار میکنند؟ در پاسخ به این که چرا امروزه وبلاگهای بسیاری را میبینیم که شکست میخورند، بایستی گفت که کیفیت نویسندگی وبلاگ فقط یکی از عوامل موفقیت است؛ وقتی بلاگرهای موفق را با بلاگرهای شکستخورده مقایسه میکنیم، متوجه میشویم که موفقها فقط به تولید محتوا فکر نمیکنند بلکه تصویر کاملتر و بزرگتری از اهداف خود در ذهن دارند؛ آنها اهداف خود را با دقت مشخص نموده و اجرای آن را مدیریت میکنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

This content was written by GSA Content Generator Demoversion!

نباید صرفاً به موفقیت در یک بخش خاص قانع باشید بلکه باید تصویر بزرگتری از اهداف خود در ذهن داشته و همهٔ جوانب آن را در نظر بگیرید. فکر کنید که چگونه میتوانید در ۶ ماه آینده، ۱ سال آینده و یا ۵ سال آینده وبلاگ خود را به سطح درآمدزایی بالاتری برسانید؟ همیشه لازم نیست طرح های خود را به یک خیاط بدهید تا بدوزد و سپس به فروش برسانید. بسته به حوزه فعالیتی، گسترده بودن این حوزه، میزان محبوبیت پیج اینستاگرامی، نوع تبلیغاتی که قبول می کنند، فروش محصول و سایر کارهایی که انجام می دهند، درآمد بلاگرها می تواند متفاوت باشد. بلاگرها (به انگلیسی: Blogers) افرادی هستند که با استفاده ازشبکه های اجتماعی و قدرت دیجیتال در یک موضوع به عنوان متخصص ظاهر می شوند و با تولید محتوای متنی و ویدیویی اعتماد مخاطبان خود را جلب می کنند. اعلام علنی این سیاست به مشتریان از یک سو سبب افزایش پایبندی شما به آن خواهد شد و از سوی دیگر پایبندی شما به سیاست اعلام شده به تدریج موجب میشود تا مشتریان در زمینههای دیگر نیز به شما اعتماد نموده و این اعتماد را به دیگران نیز منتقل کنند.

در سال 2009، مقالهای در روزنامۀ نیویورک تایمز منتشر شد که نشان میداد 95٪ وبلاگها متروکه بوده و صاحبان این وبلاگها به خاطر این که نتوانسته بودند آنها را به درستی پیش ببرند و به هدف خود برسند، وبلاگ خود را رها نموده بودند (این آمار فقط در مورد وبلاگهای شخصی و سرگرمی نبود بلکه وبلاگهای کسبوکارهای مختلف و استارتاپها را نیز در بر میگرفت). یک کار که تمام شد باید به سراغ کار بعدی بروید؛ بنابراین بهتر است وقت گرانبهای خود را صرف کارهایی نکنید که ابزارهای موجود نیز قادر به انجام آنها هستند (مثل ابزارهای اشتراکگذاری پستها در شبکههای اجتماعی). اگر کسی میخواهد با هنر خوشنویسی تجارت کند و از راه آن درآمد داشته باشد راهش این است که تمام تکنیکهای آن، مثل نقاشیخط و… اکثر مردم فکر میکنند وبلاگنویسان افرادی درونگرا هستند که ترجیح میدهند به جای حرف زدن با دیگران، تمام روز را به نوشتن سر کنند. واقعیت تأملبرانگیز دنیای وبلاگنویسی مدرن این است که افرادی با ذوقوشوق فراوان وبلاگ خود را ایجاد نموده و برای موفقیت آن تلاش میکنند؛ پس از مدتی، تعدادی از آنها راه و روش خاص خود را پیدا نموده و پیشرفت میکنند و عدهای دیگر انگیزهٔ خود را از دست داده و وبلاگنویسی را کنار میگذارند! This data has been done with the help of GSA Content Generator Demoversion!

بلاگر کیست و چه کاری انجام می دهد؟

اهمیت بیشتری پیدا میکند. سعی نکنید همه کاربران یوتیوب را جذب کنید. این افراد ازطریق جذب اسپانسر، تبلیغات، فروش محصولات خودشان یاسایر تولید کنندگان، فروش فیلم های آموزشی و… نگران نباشید. الان بهترین بستر برای فروش اینترنت هست. اگر شما تولید محتوا را به طور تخصصی بلد باشید می توانید با روشهای مختلفی محصولات را به فروش برسانید و از این طریق درآمد خوبی به دست بیاورید. ایلان ماسک یکی از افرادی است که از این اپلیکیشن استفاده می کند و از وقتی وارد این برنامه شده افرادی زیادی سعی دردانلود اپلیکیشن clubhouse کردند. البته بر خلاف اینستاگرام، متنی که در بیو این شبکه مینویسید، محدودیت زیادی ندارد. کاربران اینستاگرام تقریباً به اندازه کاربران فیس بوک در این پلتفرم زمان می گذرانند. بلاگر کیست و چه کاری انجام می دهد؟ شما نمی خواهید وقت خود را برای انجام کاری که نمی خواهید انجام دهید، تلف کنید. تصور کنید که شما فقط 1000 نفر مخاطب فعال دارید و اگر بتوانید روزانه فقط 3 جفت کفش کتانی بفروشید ماهیانه درآمد میلیونی خواهید داشت. چرا که شما دیگه یک کارمند نیستید، بلکه یک انسان مستقل در کسب و کارتون هستید که قدرت انتخاب کار مشخص، در ازای درآمد مشخص رو دارید.