کسب درآمد در IGTV اینستاگرام بهزودی برای تولیدکنندگان محتوا امکانپذیر میشود – زومیت

اگر قصد دارید این بخش را فعال کنید، بهتر است ویدیوهایی را قرار دهید که ارزش این را داشته باشد تا کاربران، در بخش عضویت ویژهی کانال شما عضو شوند و مبلغی را برای آن پرداخت کنند. اگر بخوام مثال بزنم که بهتر متوجه شوید طراحی سایت یک نوع خدمات است، تعمیرات گوشی موبایل یک نوع خدمات است، تعویض باتری خودرو یک نوع خدمات است، تعمیر یخچال فریزر یک نوع خدمات است و خدمات دیگری که وجود دارد. این روزها کسب و کارهای اینترنتی رونق بسیاری پیدا کردهاند و یکی از پردرآمدترین و پولسازترین کسب و کارها در این زمینه کسب درآمد از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام است. یعنی اینکه اگر تمرکز اصلی کسب درآمد شما بر روی همکاری در فروش است، نیازی نیست تا بخواهید کارهای مربوط به کسب درآمد از طریق تبلیغات را انجام دهید. البته در ابتدای، شاید نیازی نباشد که بخواهید هزینه کنید و این تجهیزات را خریداری نمایید. شما در این روش، نیازی به دورزدن تحریمها ندارید.

همچنین به مهارت های لازم در مدیریت صفحات رسیده باشید.

تسویه حساب یوتیوب به چه صورت است؟ تکلیف عکس و ویدئو چه میشود؟ مثلاً باید بدانید که هفتهی بعد، قرار است در مورد چه موضوعاتی ویدیو تهیه کنید. سرانجام ، می توانید به افراد تمام وقت در مورد چگونگی تحقق رویای خود مشاوره دهید. همچنین به مهارت های لازم در مدیریت صفحات رسیده باشید. در این مورد هم میتوان ویدیوهای آموزشی بسیار خوبی را تولید و منتشر کرد. از دیگر روشهای کسب درآمد غیر مستقیم از یوتیوب، میتوان به این مورد اشاره کرد. مثلاً بخش بزرگی از درآمد افرادی که در زمینه آموزش میکاپ فعالیت میکنند از همین روش است. شرکت ها در جستجوی افرادی هستند که طرفداران خوبی دارند. سپس میتوان از طریق خلق محتوای ویدئویی مورد نیاز برای کسبوکار مورد نظر و انتشار آنها در کانال، به درآمد رسید. درآمد میلیونی از فریلنسری؟ ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند. همچنین اگر یوتیوب هم تشخیص ندهد، اما صاحب اثر، ویدیو یا موزیک خود را در کانال شما ببیند، میتواند به راحتی به یوتیوب گزارش دهد و یوتیوب نیز، آن ویدیوی شما را حذف میکند و همچنین درآمدی که از طریق آن ویدیو کسب کردهاید را از درآمد کلی شما کسر میکند. با به اشتراک گذاشتن مهارت هایتان، می توانید با جذب مشتری، همزمان به تبلیغ مشاغل و محصولات دیگر بپردازید و از طریق تبلیغات آن ها، سوددهی داشته باشید.

با افزایش تعداد کاربران فعال در این شبکه اجتماعی شما محلی پر رونق برای تبلیغات خود دارید و جای تعجبی نیست که برند های معتبر ، بودجه خوبی را صرف بازاریابی در اینستاگرام می کنند و کسب درآمد از اینستاگرام را به یکی از اهداف بازاریابی خود تبدیل کرده اند. خب یوتیوب کمی در این زمینه سخت گیر است تا فقط تولیدکننده های محتوایی بتوانند کسب درآمد کنند که مصمم هستند و برای ساخت محتوای خودشان زحمت می کشند و محتوایشان ارزش دیده شدن را دارد. در این مدل کسب درآمد از یک سیستم عضویت ویژه ، ابتدا وب سایتی ایجاد می کنید و شروع به تولید محتوای رایگان برای مخاطبان خود می کنید. محتوای مربوط به گیمینگ (بازیهای ویدیویی): دست گیمرها برای تولید محتوا باز است. ما در ایران، نمیتوانیم به صورت مستقیم، از یوتیوب درآمد داشته باشیم و قابلیت کسب درآمد آن را فعال کنیم. هر قدر که بتوانید تعامل بیشتری را با مخاطبتان برقرار کنید، در نتیجه درآمد بیشتری هم کسب میکنید.

اما این تجهیزات به شما در این زمینه کمک میکنند.

اگر شما در این سیستم ثبتنام کنید و بخواهید محصولات آنها را تبلیغ کنید، برای هر محصول، لینکی اختصاصی در اختیار شما قرار میگیرد. فرض کنید کانال شما ۲۰۰۰ عضو دارد. مثلاً اگر شما در بخشی از ویدیویتان، موزیکی را قرار دادهاید که شامل حق کپیرایت میشود، یویتوب به شما اجازه میدهد تا تنها همان بخش را حذف کنید یا آن را بیصدا کنید. بیشتر شرکت ها و برندها این کار را به آژانس های تبلیغاتی ای واگذار می کنند که دپارتمان مخصوصی برای کار با اینستاگرامرها دارند. سپس می توانید نوشته های خود را به وب سایت های مرتبط ارائه داده و در قبال آن هزینه ای را دریافت دهید. اما این تجهیزات به شما در این زمینه کمک میکنند. در مورد روش رایج درامدزایی از یوتیوب، یعنی همان پخش تبلیغات بر روی ویدیوهای شما که در قسمتهای قبل به طور مفصل در مورد آن توضیح دادم. به دلیل اینکه یوتیوب نمیتواند برای نمایش تبلیغات به شما پولی پرداخت کند، به جای آن، بخشی از درآمد خود از سرویس YouTube Red را با کاربران تقسیم میکند. اگر فالوور مرتبط با یک موضوع خاص داشته باشید، حتی با وجود فالوور کم هم میتوانید تبلیغات مستقیم محصولات یا خدمات مرتبط با آن فالوورها را داشته باشید و از این راه کسب درآمد کنید. This data was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!