کسب درآمد در خانه ، وقتی که ناچاریم در خانه بمانیم!

با توجه به مشکلات اقتصادی موجود خیلی از زنان و دختران مجبور هستند در کنار مردان به کسب درآمد بپردازند. فیلم های آموزشی سرگرم کننده هستند و می تونند به شما کمک کنند درآمد کسب کنید. همچنین اگر شما در کار گرافیک یک متخصص هستید می توانید دوره آموزشی طراحی گرافیکی را آماده کنید و بصورت حضوری و غیر حضوری این دوره ها را بفروشید. ولی اگر دوست دارید از طریق طراحی سایت به این کار وارد شوید پیشنهاد می کنم دوره های آموزشی جامع ما را تهیه کنید. اگر به این روش کسب درآمدی علاقه مند هستید می توانید در دوره آموزشی که سایت بازاروب آماده کرده است شرکت نمایید . بنابراین میتوانید به هر کدام از موضوعات که علاقه دارید آنها را دنبال کنید. عدهای از مردم برای سرگرمی به اینستاگرام می آیند و شما می توانید در این صفحات محتواهایی ایجاد کنید که مردم را سرگرم و جذب کند. موضوع دیگری که متوجه شدم این بود که بسیاری از حسابهای کاربری که میلیونها دنبالکننده دارند، دنبالکنندگانشان را برای منافع اقتصادی عظیم به کار بردهاند. اولین قدم در جهت کسب و کار مشاوره در زمینه SEO ، دانستن در مورد بهینه سازی موتور جستجو است. مانند یک اتاق یدکی در خانه یا یک فضای ذخیره سازی اجاره ای. Content was created with GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از یوتیوب

خیلی از افرادی که قصد ورود به بورس دارند به دلیل نداشتن وقت کافی یا ناآشنا بودن با این بازار، حاضر نیستند خطرات آن را قبول کنند. خانههای بازی زیادی در سطح شهرهای مختلف کشور وجود دارد، بسیاری از این خانههای بازی در رقابت با دیگر موسسهها، امکانات زیادی را برای مشتریان فراهم میکنند و به کسب درآمد در ایران میپردازند، ولی چه چیزی باعث میشود بازار کسب و کار خانه بازی هنوز اشباع نشده باشد؟ برای فروش ترشیها میتوانید اقدام به ارائه آنها به مغازههای مختلف در سطح شهر نمایید تا هر چه سریعتر مقدار ترشی بیشتری برای فروشهای بعدی درست کنید. خوبیه این کار اینه که شما لازم نیست محصولی تولید کنید و کار ارسال محصول به مشتری هم به عهده ی سایت هست . اونها میتونند مشتری های ثابت شما بشند و همیشه بهتون سفارش بدند . اما جمع آوری اطلاعات لازم رو میتونید توی خونه انجام بدید و مشتری هاتون رو مثلا از طریق اپلیکیشن هایی مثل دیوار و شیپور پیدا کنید. شما با استفاده از استوری اینستاگرام میتوانید پیج دیگران را تبلیغ کنید. کاربران با دنبال کردن فروشگاههای همدیگه با هم در ارتباط هستن. وبلاگ نویسان و صاحبان وب سایت ها معمولا نگران هستند که آیا وب سایت اونها به درستی برای کاربران کار می کنه یا خیر؟

اکثریت کسانی که لایک و فالور خرید و فروش می کنند از طریق ربات یا کاربران غیر ایرانی اقدام به جذب فالور می کنند. در مرحله بعد می توانید با استفاده از یک سایت و یا پیج اینستا و یا کانال تلگرام و واتس آپ این محصولات را با دیگران به اشتراک بگذارید و فروش خود را شروع کنید. شما می توانید غذاهای محلی و خاص در شهر خود را با کیفیت مناسب و تا حد امکان استفاده از مواد ارگانیک آماده کنید و با استفاده از بسترهایی مثل اینستاگرام فروش خود در اینترنت را شروع کنید. البته مفهوم راهاندازی سریع صرفن به این معنی نیست که چشممان را رو به همه چیز ببندیم و فقط کار کنیم، بلکه باید اصولی را که تا الان آموختیم، به سرعت، بدون اینکه بیش از حد با آن درگیر شویم؛ انجام بدهیم. اگر هر کشوری را انتخاب کردید باید عکس های همان کشور گذاشته شود. البته برای این کار هم باید مدرک داشته باشید و مثله قدیم ها فقط داشتن تجربه کافی نیست. خیلی از زنان مخصوصا زنان خانه دار فرصت این را ندارند که مثلا ۸ ساعت در محل کار حضور پیدا کنند ، همچنین خیلی از خانم ها امکان تردد و حضور در محل کاری را ندارند و بهترین گزینه برای این افراد کسب درآمد اینترنتی در منزل می باشد.

از دیگر روش های کسب درآمد اینترنتی زنان در منزل می تواند خیاطی باشد. اگر شما علاقه مند به آشپزی هستید و فکر می کنید که می تونید به راحتی و قابل درک توضیح بدید؛ پس یک مدرسه پخت و پز آنلاین راهی عالی برای کسب درآمد در خانه است. صفحات موفق تجاری پارسی را در اینستاگرام بررسی و تحلیل کنید. یعنی 640 میلیون کاربر حداقل یک اکانت تجاری در اینستاگرام را دنبال می کنند. یعنی ساعتی ۵۰ هزار تومن ! یعنی سالانه شما ۶۷۰ ساعت در حال رفت و آمد هستید! مهمونی های خداحافظی و یا استقبال از شخصی که مدتها در کنار خانواده اش نبوده .مهمونی های مربوط به فارغ التحصیلی یا هر مناسبت خاص دیگه ای نیاز به یک برنامه ریزی حساب شده داره. یکی دیگر از پیشنیازهای شروع کسب درآمد از اینستاگرام، مشخصکردن استراتژی حساب کاربری است. به همین دلیل کسب درآمد اینترنتی برای زنان در خانه به یکی از پرطرفدار ترین مشاغل دنیا تبدیل شده است. با این حال این مسیر نیز فرازونشیبهای مخصوص به خود را خواهد داشت؛ با این حال تلاش برای رسیدن به هدف مورد نظرتان بیشک ارزشمند است. فیلم ها رو کوتاه و با بیان شیوا تولید کنید که مخاطب خسته نشه.