کسب درآمد اینترنتی میانبر دارد!

ایشون آقای فلیک شلبرگ Felix Arvid Ulf Kjellberg هستند که در حال حاظر 110 میلیون سابسکرایبر دارند و یکی از پردآمدترین یوتیوبر های جهان و عنوان بهترین یوتیوبر سال 2020 را دارد. به عنوان مثال ، هزینه مشاوره با آقای باگوسیان ، مربی بازاریابی اینترنتی ، 500.000 تومان در ساعت است ، یا هزینه مشاوره با آقای عباس منش ، یک مربی موفق آموزشی ، 5 میلیون تومان در ساعت است. جالب است بدانید که تحقیقات نشان داده ۷۰ درصد کسانی که ویدیوی آموزشی از یک کالا را میبینند، اقدام به خرید آن میکنند. در صورتی که شما بتوانید فیلم های آموزشی پرمخاطب تولید نمایید، در نتیجه، درآمد شما از بقیه بیشتر است. این روش زمانی سودمند خواهد بود که شما دارای هزاران مخاطب باشید تا بتوانید مبلغ مناسبی را از این روش کسب کنید. در این روش کسب درآمد از یوتیوب با گوگل ادسنس یا همان تبلیغات گوگل، زمانی به درآمد میرسید که مخاطب روی تبلیغات ویدیوهای شما کلیک کند. حالا که انواع راه های کسب درآمد از یوتیوب را میدانید نوبت شماست.

کسب درآمد از بلاگری

This data has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

اگر میخواهید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع تبلیغات یوتیوب داشته باشید مقاله 6 روش تبلیغات در یوتیوب را از دست ندهید. اگر بدانید چگونه میتوانید از یوتیوب کسب درآمد کنید و چه شرایطی برای اینکار وجود دارد درک سادهتری نسبت به مطالبی که بیان میکنیم خواهید داشت. روش های مختلفی برای کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان وجود دارد که بسته به دسترسی شما به فن آوری های مختلف ، می توانید از هریک از آنها استفاده کنید. با وجود امکاناتی مثل فروشگاهسازهای آماده، سرویسهای پرداخت و ارسال محصول، راهاندازی فروشگاه اینترنتی کمتر از چند روز طول میکشد. در کشورهای خارجی رستوران های بسیاری وجود دارند که غذای ایرانی سرو می کنند اما شما می توانید آموزش آشپزی انواع غذاها از ایرانی، عربی، ترکی و… اگر توجه کرده باشید بسیاری از بانوان خانهدار همواره برای پخت غذا و مصرف در سایر موارد اقدام به خشک کردن انواع خشکبار میکنند. بسیاری از کسانی که قصد راه اندازی کانال یوتیوبی و کسب درآمد و درآمدزایی از یوتیوب را دارند این طرز فکر را دارند که به دلیل این که در ایران زندگی میکنند کسب درآمد اینترنتی از یوتیوب برایشان غیر ممکن است و نمی توانند از این طریق درآمدزایی داشته باشند. البته برای کاربران ایرانی تبلیغ محصولات با برندهای خارجی ممکن نیست، اما به تازگی دیجیکالا و سایر وبسایتهای فروش محصولات در ایران نیز سیستم همکاری در فروش داشته و شما میتوانید با تبلیغ کالاها و قرار دادن لینک در قسمت توضیحات ویدیوی یوتیوب خود از این طریق نیز کسب درآمد کنید.

کسب درآمد در خانه

شما میتوانید از طریق تولید محتوا در یوتیوب و همکاری در فروش محصولات سایر برندها در یوتیوب کسب درآمد کنید. از روش های کسب درآمد در یوتیوب راه اندازی بخشی است که تنها اعضایی به آن دسترسی دارند که با پرداخت هزینه ماهیانه اجازه ورود به آن بخش را دریافت میکنند؛ درنتیجه شما باید محتواهای بسیار جذابی داشته باشید تا بازدیدکنندگان ترغیب به پرداخت هزینه به شما شوند و علاقه به شرکت در بخش اعضای ویژه را داشته باشند. شما در ابتدا کانال یوتیوب را راه اندازی می کنید و به شرایط کسب درآمد لازم می رسید آنگاه با انتشار ویدیو و فیلم هایتان می توانید درآمد بیشتری بر اساس تعداد بازدیدها کسب نمایید ولی در سالهای اول باید بسیار صبور باشید تا در آینده بتوانید به درآمد قابل قبولی از یوتیوب برسید. هر کدام از این روشها میتوانند درآمد معینی را برای شما داشته باشند؛ در تنظیمات ویدیو خود میتوانید انواع تبلیغات قابل نمایش را تعیین کنید تا به نمایش درآیند. هنگامی که شما با مخاطبان بیشمار خود لایو میگذارید، میتوانید تبلیغات مختلفی را در بالای فهرست پیامهای خود به نمایش بگذارید تا مخاطبان شما آن را ببینند. استفاده از این شبکه اشتراک ویدیو هیچ محدودیتی ندارد و می توانید هر چقدر که می خواهید ویدیوهایتان را در این شبکه اجتماعی اشتراک ویدیو به اشتراک بگذارید. This data was written by GSA Content Generator Demoversion.

در سالهای اخیر محتوای ویدئویی یکی از روشهای بازاریابی بسیار مطرح در سراسر دنیاست و یوتیوب بزرگترین پلتفرم اشتراک ویدیو در دنیاست. کسب درآمد از یوتیوب با اینکه برای شهروندان ایران کمی دشوار است اما بسیار پر درآمد است. یکی از مزیت های Youtube برای ایرانیهایی است که قصد کسب درآمد دلاری را دارند که با وضعیت فعلی ارز در کشورمان برای شما بسیار سودمند خواهد بود. اما باز هم افراد بسیار زیادی در ایران هستند که در حال حاضر در حال کسب درآمد از یوتیوب هستند و به درآمد های بسیار بالایی در ماه رسیده اند. راه حل بسیار ساده است! اینستاگرام در حال حاضر به قدری پیشرفته و به روز شده است که حتی کاربران فعالیتهای روزانه خود را هم در آنجا برای تعامل بیشتر به اشتراک میگذارند. و احتمالا یا از طریق شبکههای اجتماعی و معرفی دوستان و آشنایان برای شما لینکی از این سایت ارسال شده و ویدئویی را در آن نگاه کردهاید و یا شاید از مخاطبان پر و پا قرص آن هستید به صورت مداوم از آن استفاده میکنید. اگر جز افرادی هستید که به کسب در آمد از طریق بلدرچین علاقه دارید می توانید ابتدا از طریق اینترنت به کسب مهارت و یادگیری بپردازید سپس برای کسب در آمد شروع کنید. Data has been generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.