کسب درآمد اینترنتی در منزل؛ بهترین روشها در ایران و جهان

با استفاده از سیستم سایت ساز وردپرس به سرعت می توانید سایت فرشگاهی خود را در اینترنت طراحی کنید. به این صورت که با راه اندازی وب سایت ارزان قیمتی و با استفاده از انواع روش های تبلیغات و جذب بازدیدکننده به وب سایت شروع به تبلیغ محصولات کنید. این سیستم ها در حقیقت لینک خود را نیز در لینک شما جای می دهند، بدین صورت که بازدیدکننده پس از کلیک بر روی لینک شما، ابتدا به صفحهی تبلیغاتی مورد نظر سیستم هدایت می شود و پس از مدت اندکی با کلیک بر روی دکمه ای با مضمون رد کردن تبلیغات به لینک و صفحهی شما هدایت می شود. راه دیگر این است که خودتان به سراغ فروشندگان عمده محصولات بروید (به صورت حضوری) و با آن ها در مورد فروش محصولات شان به صورت اینترنتی و واسطه ای صحبت کنید. یعنی شما بدون اینکه ابتدا محصولات آن ها را بخرید برای محصولات شان تبلیغ می کنید و به محض ثبت سفارش توسط مشتری، سفارش مورد نظر را به فروشنده اصلی ارجاع می دهید و فروشنده موظف است سفارش را به دست مشتری برساند.

کسب درآمد از اینستاگرام

توجه داشته باشید برای این کار حتما باید از قبل با فروشنده مورد نظر هماهنگ کرده باشید. برای مثال میناکوبی هنری است که می توانید در یک جلسه فرابگیرید و هر بار از کارگاه های صنایع دستی مواد اولیه را بگیرید و پس از ساخت محصول مورد نظر به آنها بفروشید. محصولات دست ساز شامل زیور آلات، کیف های دستی، لیف های حمام، جعبه و پاکت هدیه، نمد دوزی، عروسک سازی، شمع سازی، ساخت ست های آشپزخانه، بسته بندی حبوبات و خشک بار در منزل، گل سازی و قلاب بافی و … اولین بار نبود که کسی همچین سوالاتی بپرسد و ما هم از سؤالهای علی، جا نخوردیم. این روزها کمتر کسی پیدا میشود که دوست نداشته باشد پول دربیاورد، اما ترافیک وحشتناک خیابانها در روزهای کاری، آلودگی هوا، هزینۀ بالای رفتوآمد به محل کار و استرسِ بهموقعرسیدن، مواردی هستند که بسیاری از ما را از پول درآوردن پشیمان میکنند. خوشبختانه، شما بدون کمک هیچ کسی هم میتوانید زنده بمانید ! به صفحه همکاری در فروش سایت ما بروید تا از میزان کمیسیونها و درآمدی که میتوانید کسب کنید آگاه شوید. This data was created by GSA Content Generator Demoversion!

فقط کافی است برای آموزش آن ها کمی هزینه کنید.

برای نمونه میتوانید یک وبسایت فروشگاهی راهاندازی کنید. شما می توانید با هزینه های خیلی کم محصولات زیادی را خریداری کنید. این روش نسبت به دیگر روش ها مثل فروش محصولات آموزشی دردسر بیشتری خواهد داشت. هم هزینه اولیه کمی برای ساخت می خواهد و هم اینکه به راحتی آن ها را بفروشید. فقط کافی است برای آموزش آن ها کمی هزینه کنید. ساخت جعبه های کادویی هم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در منزل انجام دهید و درآمد خیلی خوبی از آن کسب کنید. تستهای کاربری فعال ظرفیت مشخصی دارند و ممکن است گاهی فرصت انجام تست به شما نرسد. دقت کنید که ویدیو های آموزشی خود را به بهترین حالت ممکن اجرا و در اختیار عموم مردم قرار دهید. اینترنت و اما یکی از محبوبترین برنامههای اجتماعی یعنی اینستاگرام؛ این شبکه اجتماعی بستری مناسب برای تبلیغ محصولاتی است که به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

فقط کافی است در حوزه کاری خود بهترین مطالب را تولید کنید و در اختیار مخاطبان تان قرار دهید. اگر به هر دلیلی توانایی ساخت محصولاتی را ندارید یا تخصص خاصی در زمینه ای ندارید بهتر است از طریق همکاری در فروش که بدون هیچ سرمایه ای امکان پذیر خواهد بود کسب درآمد خانگی را تجربه کنید. برای راه اندازی این کار به سرمایه زیادی احتیاج ندارید. کافیست این افراد با تامین کننده محصول هماهنگ کنند که در صورت ثبت سفارش، محصول برای خریدار ارسال شود و درصدی از مبلغ فروش به عنوان پورسانت برای آن فرد درنظر گرفته شود. کاملا مشخص است که انتخاب همه گروههای کالایی دیجیکالا یعنی قرار گرفتن در گوگل برای چندین و چند گروه کالایی که حتی برای خود دیجی کالا هنوز مقدور نشده است. فراموش نکنید از افرادی که عکسشان را قرار میدهید برای انتشار عکسشان در صفحه عمومیتان، اجازه بگیرید. هم چنین یک سری از ابزارهایی که مربوط به تحلیل سایت می شوند مثل گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس را هم یاد بگیرید. فقط کافیه برای تولید محتوا به کانال ها یا پیج های دیگر سری بزنید و کلی ایده جالب برای تولید محتوا به دست آورید. برای آشنایی با کار بلاگری یا اینفلوئنسری کافی است سری به پیج های اینستاگرامی افراد معروف بزنید تا با تولید محتوای آن ها و نحوه برخورد با مخاطبان شان آشنا شوید. Content has been generated by GSA Content Generator Demoversion.