کسب درآمد از یوتیوب: روش های پولسازی از یوتیویب – تیوب مانی

سرویس YouTube Red سرویسی است که کاربران را از دیدن تبلیغات منع می کند. دست و دل باز بودن مستر بیست از دیگر ویژگیهایی است که توانسته او در بین یوتیوبر های موفق جا دهد. خلاقیت و خیراندیشی بیسابقه جیمی توانسته او را از دیگر یوتیوبرها متمایز کند و توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. تا اینکه در سال 2017 با انشار ویدیویی از خود در حین شمردن اعداد از 1 تا 100.000 توانست توجه هزاران کاربر یوتیوب را به خود جلب کند. در ویدیویی دیگر به یک پیک موتوری که برای او پیتزا آورده یک خانه هدیه میدهد. به عنوان مثال او در یکی از ویدیوهایش به یک خدمتکار رستوران یک شمش طلا به عنوان انعام هدیه میدهد. سنگ زدن به یوتیوب در نمایشگاه رسانه های دیجیتال به عنوان شیطان | . پیشبینی ما در راه دیجیتال این است که فرشاد تا 2 سال آینده یوتیوبر برتر ایران خواهد بود. احتمالا میدانید یوتیوب به تازگی قابلیت جدیدی را به مخاطبان خود ارائه داده است که روش بسیار خوبی برای کسب درامد از یوتیوب را در اختیار مخاطبان خود قرار داده است.

آموزش یوتیوبر شدن

This article has been done by GSA Content Generator DEMO!

هر ویدئو در یوتیوب به همراه قطعهای از اچتیامال است که قابلیت انتشار ویدئو در وبگاهها را ممکن میسازد. او در کانال HolaSoyGerman کلیپهای خندهدار میسازد و به تعریف مسائل اجتماعی با استفاده از جک و طعنه میپردازد ولی در دیگر کانال خود JuegaGerman به ساخت ویدیو از بازیهای ویدیویی و واکنش به کلیپهای خندهدار موجود در اینترنت میپردازد. یک ماه بعد او ویدیویی با عنوان “شمردن تا 200.000” همه را شوکه کرد! از کلیدواژههای اصلی به عنوان تگ ویدئو استفاده کنید. و ده ها عنوان دیگر را در این وبینار آموزشی به مخاطبانتان آموزش دهید. به غیر از تمامی موارد بالا با استفاده از سرویس یوتیوب پریمیوم (youtube premium) میتوانید به یوتیوب موزیک دسترسی کامل داشته باشید و بدون هیچگونه تبلیغ میتوانید موسیقی گوش کنید، در پس زمینه موسیقی دلخواهتان را پخش کنید و موسیقی ها را برای دسترسی آفلاین دانلود کنید. همچنین اگر یوتیوب هم تشخیص ندهد، اما صاحب اثر، ویدیو یا موزیک خود را در کانال شما ببیند، میتواند به راحتی به یوتیوب گزارش دهد و یوتیوب نیز، آن ویدیوی شما را حذف میکند و همچنین درآمدی که از طریق آن ویدیو کسب کردهاید را از درآمد کلی شما کسر میکند.

کسب درآمد از یوتیوب

همچنین کمک آنها به خیریهها و اهدای بخش بزرگی از اسباب بازیهایی که از سوی شرکتهای مختلف برای تبلیغ و نقد و بررسی به آنها ارسال میشود، به کودکان بیبضاعت نقش قابل توجهی در محبوبیت آنها دارد. در کنار آموزش زبان روسی شما با فضای کشور روسیه مکان های مختلف و فرهنگ مردم کشور روسیه نیز در نقاط مختلف این کشور آشنا خواهید شد. یک کانال عالی برای یادگیری زبان اسپانیایی برای افراد مبتدی می باشد. خرمان گارمندیا (German Garmendia) یوتیوبر معروف 30 ساله شیلیلایی که صاحب دو کانال یوتیوب به نامهای JuegaGerman و HolaSoyGerman است، یکی از یوتیوبر های موفق (بهترین یوتیوبر های جهان) اسپانیایی زبان دنیاست. شلبرگ یک سوئدی زبان است اما در تمام ویدیوهای آپلود شده او در کانالش، او به زبان انگلیسی صحبت میکند. مهم است که هیچ وقت موقع یادگیری زبان زیاد کسل نشوید چون در اینصورت به سرتان می زند که رهایش کنید. گاهی اوقات بهتر است آرم آنقدر درشت باشد (مثل تصویر بالا) که برند شما را به وضوح نشان دهد. داستان رایان از آنجایی شروع شد که او به همراه پدر و مادرش در حال تماشای ویدیوهای دیگر یوتیوبر های موفق کودک (یوتیوبر های معروف) بودند که ناگهان رایان رو به مادرش کرد و گفت “من چرا مثل بقیه بچه های معروف در یوتیوب نیستم؟

سابسکراب یوتیوب

ویدیوهای او یکنواخت نیست بلکه هر ویدیو موضوع و ژانر خاص خودش را دارد. هر کدام از کانالهای یوتیوب او بیشتر از 40 میلیون طرفدار دارد. از بازیهای ترسناک و پراسترس گرفته تا واکنش او به ویدیوهای خندهدار، هر کدام به مخاطب انرژی و هیجان ویژهای انتقال میدهد. وقتی بازدید اولین ویدیوی آنها در یوتیوب به 100.000 رسید، آنها مصمم شدند تا باز هم به ساخت ویدیوهای پرطرفدار خود ادامه دهند. تلاش و فداکاری پدر و مادر رایان برای رسیدن کانال پسرشان به این درجه از محبوبیت و درآمد مهمترین دلیل موفقیت آنها است. به گزارش جام جم آنلاین به نقل از زومیت،یوتیوب بستری برای تولیدکنندگان محتوای ویدئویی فراهم کرد است که با نمایش تبلیغات در ویدئوهایشان درآمد کسب کنند. تولیدکنندگان محتوا دیگر نیاز به کار خاصی ندارند و بصورت خودکار یک منبع درآمدی دوم را از افرادی که عضویت پرمیوم دارند کسب می کنند. برندها و آژانس های تبلیغاتی در سراسر جهان محصولات و خدمات خود را با سرمایه گذاری روی افرادی که اعتماد و وفاداری مردم را به خود جلب کرده اند، ترویج می کنند. حال سوال اینجاست که او چگونه توانست این همه طرفدار به خود جذب کرده و خود را تبدیل به یکی از یوتیوبر های موفق جهان کند؟