کسب درآمد از یوتیوب (راهنمای جامع) + تعرفه – المنتور تمز

یوتیوب به سرعت رشد کرد و در ماه جولای سال ۲۰۰۶، اعلام شد که در هر روز در یوتیوب بیش از ۶۵٬۰۰۰ ویدئو بارگذاری میشود و ۱۰۰ میلیون بار مورد بازدید قرار میگیرد. یوتیوب به همراه قابلیت چت زنده در ویدئو ها و فیلم های Live شماکمپانی یوتیوب اخیرأ چندین ویژگی جدید و جدا از VidCon را اعلام کرد که باعث ایجاد راه های کسب درآمد برای سازندگان ویدئویی مختلف می شود. همچنین ناگفته نماند ما ایده و ترفندهای مختلفی برای دور زدن برخی از مشکلات یوتیوب از جمله توجه به گزینه ی کپی رایت را در اختیار شما قرار می دهیم تا به راحتی بتوانید محتوای با کیفیت تولید کنید. در ادامه لیست برخی از کارهایی که در آموزش یوتیوب و ویدئو مارکتینگ اهمیت دارد را برایتان توضیح میدهیم تا بتوانید با استفاده از این شبکه ویدئو و مقاله آموزش یوتیوب، فروش کسبوکارتان را تا حد زیادی افزایش دهید. قطعا خیر! کانالهای زیادی وجود دارند که مقدمه جذابی برای ویدئوی خود ایجاد نمیکنند و نظر کاربران را در چند ثانیه اول جذب نمیکنند؛ در واقع این کانالها اطلاعات کافی ندارند و ما تمام این اطلاعات را در مقاله آموزش یوتیوب در اختیار شما قرار دادهایم. مثلا دوباره همان مثال نقد را در نظر میگیریم. Data was generated by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از یوتیوب

یوتیوب از فوریه سال ۲۰۰۵ دارد در سطح جهان فعالیت میکند و در سال ۲۰۰۶ معلوم شد که شرکت گوگل، پلتفرم یوتیوب را با قیمت ۱٫۶۵ میلیارد دلار خریداری کرده است. درآمد یوتیوب از تبلیغاتی است که شرکتها و کمپانیها به این پلتفرم میدهند تا در ابتدای ویدیوهای آپلود شده منتشر کند. اگر آماده دنبال کردن مقاله آموزش یوتیوب هستید، در این مقاله با ما همراه باشید تا صفر تا صد ویدئو مارکتینگ برای کسبوکارهای اینترنتی را در مقاله آموزش یوتیوب بررسی کنیم. برای موفقیت در تولید محتوا و گرفتن بازخورد خوب در یوتیوب همیشه قبل از ساخت ویدیو این سوال را باید از خودمان بپرسیم: آیا ویدیویی که من میسازم باعث میشود که کاربران احساس بهتری در زندگی داشته باشند؟ درست مثل تصویر زیر که می بینید ویدیوی اول چقدر بازدید داشته است. استفاده از یوتیوب به کسبوکارهای مختلف کمک میکند تا بتوانند تعامل خوبی با کاربران داشته باشند؛ ویدئو مارکتینگ یکی از شاخههای بازاریابی اینترنتی است که با استفاده از آن میتوانید تصویر خوبی از برند خود در ذهن کاربران ایجاد کنید. برای ویرایش فیلمهای گرفته شده هم میتوانید از نرمافزارهای تدوین حرفهای استفاده کنید که اگر به آنها نیز دسترسی ندارید، از اپلیکشینهای تدوین ساده بهره بگیرید.

قطعا این رویه در راستای توجه به مهارتهای شما میتوانید موفقیت بیشتری را برای شما به دنبال داشته باشد. ۸۰ درصد کاربران یوتیوب را افراد غیر آمریکایی تشکیل میدهند. اما در مدت بسیار کوتاهی گوگل توانست با خرید بزرگترین شبکه اشتراکگذاری ویدئو، باعث تعجب افراد زیادی شود که در حال حاضر این شبکه بیش از ۱٫۳ میلیارد کاربر دارد. استراتژی تولید ویدئو در یوتیوب کمک زیادی به شما میکند تا بتوانید به افزایش رتبه کانال خود کمک کنید! اگر ویدئو آموزشی است، به آنها بگویید که پس از دیدن ویدئو چه چیزی یاد میگیرند تا بتوانید نظر آنها را برای دیدن کامل ویدئو جذب کنید. اما به طور کلی هرچه تعداد اعضا و بازدیدکنندگان بیشتر باشد بهتر است و راحتتر میتوانید اسپانسر مورد نظر خود را جذب کنید. هنگامی که کاربران ویدئوهای شما را میبینند و از آن لذت میبرند، قطعاً وارد صفحه کانال شما میشوند! اگر کاربران وارد صفحه کانال شما شوند، پتانسیل بسیار بالایی برای اشتراک در کانال دارند و میتوانند به مخاطبان اصلی شما تبدیل شوند! اما شرط اصلی برای آن که به مخاطبان شما تبدیل شوند، این است که بتوانید نظر آنها را نسبت به صفحه خود جلب کنید.

کارهای سادهای که برخی کسبوکارها بدون رعایت آن، از میدان رقابت با سایر کانالهای حذف میشوند و هیچگاه نمیتوانند از طریق یوتیوب ترافیک خوبی را به سایت خود هدایت کنند. ویدئوهای این شرکت را میتوان در پلیاستیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی و ایکسباکس لایو نیز تماشا کرد. اگر بخواهید در این شبکه ویدئویی فعالیت کنید، ابتدا باید با استفاده از آموزش یوتیوب یاد بگیرید که چگونه میتوان در این شبکه به صورت کاملاً حرفهای فعالیت کرد. اگر مدیریت یک کسبوکار اینترنتی را برعهده دارید و به دنبال افزایش فروش خود هستید، احتمالاً دوست دارید بدانید که چگونه میتوان در پرمخاطبترین شبکه اشتراکگذاری ویدئو فعالیت کرد! ویدیوهایی که در این برنامه منتشر می شوند در صورتی می توانند از بازدید مطلوبی برخوردار باشند که با توجه به الگوریتم های این برنامه آپلود شده اند. اگر شما از تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب هستید، باید به یاد داشته باشید که صرفا به این خاطر که الگوریتم بابت محتوا به شما پاداش و ویدیو را مقابل چشم افراد بیشتری قرار داده، قرار نیست یوتیوب به ناگاه به شما پشت کرده و درآمدزاییتان را نیز متوقف کند. Content was created with GSA Content Generator DEMO!