کسب درآمد از یوتیوب – برتر آموز

اگر شما به یک همکار با یوتیوب ارتقا پیدا کنید، می توانید از ابزار های بیشتر استفاده کنید، آپشن هایی را بینندگان قرار دهید و پشتیبانی بهتری را از یوتیوب داشته باشید. ابزار Donation در کارت یوتیوب این کار را برای شما انجام میدهد و به راحتی میتوانید کمکهای زیادی از طرف مخاطبان خود دریافت کنید. به طور کلی دقایق تماشا شده از طرف بازدید کنندگان، میزان لایک، کامنت، اشتراک گذاری، تعداد مشترک ها (دنبال کننده ها) و.. فراموش نکنید یوتیوب یک موتور جست و جو گر برای افرادی است که به دنبال ویدیو می گردند. در این سری مقالات آموزشی از سایت ایلیا سیستم می خواهیم روش فعال سازی ، نحوه کار با یوتیوب ، طریقه نصب و استفاده یوتیوب در گوشی و مشکلاتی که کاربران در این زمینه با آن مواجه می شوند را بررسی کنیم. روش های دانلود ویدئو از یوتیوب را یاد خواهیم گرفت و با یک ربات تلگرامی برای دانلود از یوتیوب آشنا می شویم. یکی دگر از قابلیت های یوتیوب، YouTube’s Fan Funding است که می توانید به وسیله آن از طرفدار های خود بخواهید جهت پیشبرد اهداف مشخص شده، اقدام به کمک مالی و جمع آوری پول کنند تا بتوانید کار خود را پیشرفته تر اجرا کنید. Article has been created with GSA Content Generator Demoversion.

فقط به نمایش تبلیغات در میان فیلم های شما خلاصه نمی شود.

اول از همه، به وی این شانس را می دهد تا سابسکرایبرهای خود را چند برابر کند. تبلیغات مخصوص موبایل روی دستگاه های موبایل نمایش در وب سایت شرکا و درون برنامه ها اجرا می شود شما برای این تبلیغات براساس هزینه هر هزار برداشت شارژ می شوید. کلیک کنید. با فعال کردن Monetize with Ads نیز کسب درآمد از آن ویدیو با نمایش تبلیغات آغاز می شود. راه های کسب درآمد از یوتیوب فقط به نمایش تبلیغات در میان فیلم های شما خلاصه نمی شود. این کلیپ ها به ۳۰ ثانیه محدود نمی شوند آنها میتوانند به کوتاهی یا بلندی که شما می خواهید باشند. راه دیگر این است که روی منوی سه نقطهای که در بالا و سمت راست قرار دارد، بزنید. حتما بعضا در سایت ها و شبکه های مختلف دیده اید که افراد مختلف ویدیو های پر بازدید یوتیوب را با ترجمه و زیرنویس فارسی قرار داده اند. برای اینکار میتوانید میزانی از درآمد بدست آمده را به آنها اختصاص دهید یا چند ویدیو رایگان که به نظر شما پتانسیل پر بازدید شدن را دارند با سبک و سیاق کانال آنها به صورت رایگان تهیه و در اختیار آنها قرار دهید، مبادله کالا به کالا از قدیم در تجارت انسان ها تاثیر گذار بوده است و در دنیای مجازی نیز یکی از روش های خوب بازاریابی و کسب درآمد بیشتر میباشد.

سابسکراب یوتیوب

دسترسی به یوتیوب از سال ۲۰۰۵ به صورت دوره ای در ایران امکان پذیر نبود اما از سال ۲۰۰۹ یعنی ۴ سال پس از تاسیس یوتیوب به طور کامل دسترسی به آن غیر ممکن گردید. یعنی باید در آن هم عضو شده باشید چون درآمد شما از طریق گوگل ادسنس پرداخت می شود که عضویت در این سیستم هم راحت است. این الگوریتم تصمیم می گیرد که کدام ویدیوها به کاربران به صورت جداگانه پیشنهاد می شوند. در غیر این صورت به طور مستقیم نمی توانید در ایران پولی را از یوتیوب دریافت کنید. قبل از این که با روش انجام این کار آشنا شوید لازم به ذکر است که با توجه به تحریم بودن ایران و عدم امکان دریافت مستقیم پول یوتیوب در ایران، شما باید یک شریک کاری با حساب بانکی در خارج از ایران داشته باشید تا درآمد حاصل از ویدیو های شما به حساب آن شخص واریز شود و او وجه را به شما بدهد. در منوی کانال خود روی Analytics کلیک کنید تا عملکرد کانال و ویدیو های خود در زمینه عملکرد تبلیغاتی، درآمد، نمایش ویدیو و جامعه شناسی بررسی کنید.

فقط یادتان باشد که تگها را کاملا مرتبط بزنید چون اگر برای جذب مخاطب بیشتر از تگهای غیرمرتبط استفاده کنید و یوتیوب در جستجوها شما را نشان دهد و کلیک نگیرید، جریمه خواهید شد و اعتبار تگهایتان کم میشود و در جستجوها نشان داده نخواهید شد. آمارها نشان میدهد که 79 درصد از کاربران اینترنت در سطح جهان یک حساب یوتیوب دارند. حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که درآمد از یوتیوب چقدر است؟ در ادامه آموزش یوتیوب قصد داریم به بررسی برخی روشهای مختلف کسب درآمد از یوتیوب که بیشتر در میان کاربران رایج است، بپردازیم. برای راضی نگه داشن افراد مختلف در نظرات ویدیو پاسخ آن ها را بدهید و اگر گروه و انجمنی در مورد کارهای شما تشکیل شده است، حتما در آن ها شرکت داشته باشید. پاسخ های مکانیکی و از پیش تعریف شده اثر منفی در کاربر دارد. پاسخ قطعی برای این سوال وجود ندارد زیرا همه چیز به ویدیو های شما و مخاطبتان بستگی دارد. فروشگاه های زیادی وجود دارند که شما هم می توانید با ویدیو گرفتن از محصولات خود، یک کانال راه اندازی کنید و ضمن معرفی آن ها، اقدام به فروش و کسب درآمد کنید.