کسب درآمد از یوتیوب بدون ساخت ویدئو ممکن است؟

همچنین برخی از برچسب ها را می توانید به صورت دستی اضافه کنید. همچنین بر اساس موضوعی که درباره آن محتوا تولید کردهاید، زمان ویدیو را تنظیم کنید. در واقع این صفحه به شما اعلام میکند که وارد مسیر تولید محتوا در یوتیوب شدهاید. مثلا کسی که کانال آموزش زبان عربی در یوتیوب راه اندازی میکند با تمرکز بر گروه اختصاصی خود تولید محتوا میکند و حتی میتواند با این راه در سطح جهان مطرح شود و از این راه بر مخاطبانش به سرعت افزوده شود. در صورتی که کانال یوتیوب خود را بسازید و محتوای ویدیویی کامل و حرفهای تولید و منتشر کنید، خیلی راحت میتوانید روی مخاطب تأثیر بگذارید و اعتماد او را جلب کنید. در این روش، اگر شما جامعهی مخاطبان مناسبی داشته باشید، میتوانید سفارش تأمین محتوا برای برندهای مشهور یا حتی کوچک را دریافت کرده و ویدیویی اختصاصی برای آنها تولید کنید. به گونه ای که اگر شما 3 اخطار تخلف از کپی رایت را دریافت کنید حساب شما همراه با همه فیلم های بارگذاری شده حذف خواهند شد. به هیچ وجه در تلاش برای ربودن ایدهها و خلاقیتهای سایرین بدون اجازه آنها نباشید وگرنه کسب درآمد از یوتیوب برای شما طبق قوانین یوتیوب ممکن نخواهد بود.

سابسکراب یوتیوب

بازنشرکننده باید در محتوایی که بازنشر می کند قوانین جمهوری اسلامی را رعایت کند. بنابراین با رعایت نکات سئو به شناسایی بهت موضوع توسط یوتیوب و معرفی آن به کاربران کمک زیادی میکنید. وقتی ویدئوی خود را ویرایش می کنید، حواستان باشد که قانون کپی رایت را رعایت کنید تا یوتیوب اجازه انتشار فیلم های شما را بدهد. به عنوان مثال میتوانید در ویدیوی یوتیوب خود کد تخفیف قرار دهید و از مخاطب بخواهید که به سایت شما برود و برای خرید محصول مورد نظر از کد تخفیف استفاده کند. وقتی کانال یوتیوب خود را ساختید و به این مرحله رسیدید، میتوانید از طریق تبلیغات یوتیوب که روی ویدیوهای خود قرار میدهید، درآمد ایجاد کنید. برای ساخت کانال روی آواتار (نشانه حساب کاربری خود در بالای سمت راست صفحه) کلیک کنید تا یک منو برای شما باز شود. یکی دیگر از مزایای یوتیوب این است که با اشتراک گذاشتن محتوای مناسب، میتوانید کاربران را به سمت وبسایت خود هدایت کنید و از این راه ترافیک وبسایت خود را بالا ببرید.

اگر کسی بخواهد در مورد چگونگی انجام یک ورزش خاص، دریافت رژیم غذایی یا سلامتی، تناسب اندام و دیگر روشهای ورزشی و تغذیهای اطلاعات کسب کند، اول به یوتیوب مراجعه میکند. آره. می توانید 30 روز پس از دریافت ایمیل رد درخواست خود را درخواست کنید. بدیهی است که کسی را که برای این کار انتخاب میکنید باید قابلاعتماد باشد تا از دریافت پولتان اطمینان داشته باشید. چنانچه از قبل یک حساب جیمیل دارید پس میتوانید سراغ گام دوم بروید ولی اگر اکانت جیمیل ندارید یا با روش ساختن آن آشنا نیستید، میتوانید با مراجعه به مقاله ساخت اکانت جیمیل به صورت گام به گام و تصویری روش ساخت اکانت جیمیل را یاد بگیرید و جیمیل خود را در سریعترین زمان ممکن بسازید. کانال شما باید حداقل 1000 مشترک یا سابسکرایبر داشته باشد(مقاله چگونه به ۱۰۰۰ سابسکرایبر در یوتیوب برسیم را مطالعه کنید). تا به اینجای مقاله تلاش کردیم دلایل اهمیت ساخت کانال یوتیوب را با هم بررسی کنیم. در صورتی که پیش از این یک اکانت جیمیل ساختهاید ولی وارد آن نشدهاید، میتوانید روی دکمه ورود (Sign in) کلیک کنید، سپس آدرس ایمیل و رمز عبور آن را وارد کنید تا بتوانید وارد یوتیوب شوید. پس از اینکه ابزار تغییر آیپی را روشن کردید و وارد سایت یوتیوب شدید، باید روی دکمه ورود (Sign in) کلیک کنید. This has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion.

اکنون که در یوتیوب سایناین (Sign in) کردید، زمان آن فرارسیده است که کانال یوتیوب خودتان را بسازید. قطعاً کار مشکلی است، مخصوصاً برای شهروندانی که در کشورمان زندگی میکنند و تحریم هم هستند. سپس یک پیام، برای افزودن تصاویر کوچک سفارشی حسابتان را در youtube روی رایانه تایید کنید، برای شما نشان داده میشود. سوال پنجم : اهمیت بیلبورد و کمپین چند میلیون بازدیدی آپارات در چیست ؟ شاید این سوال در ذهنتان پیش بیاید که یوتیوب چه ربطی به گوگل دارد؟ در دنیای ما چندین روش جهانی برای جلب توجه مخاطبان به کسبوکار شما و گسترش آن وجود دارد. توجه داشته باشید که قبل از ورود به یوتیوب، حتماً ابزار تغییر آیپی خود را روشن کنید؛ چون در حال حاضر سایت یوتیوب در ایران دچار محدودیت شده است و امکان ورود عادی و آزاد به آن وجود ندارد. شما باید بتوانید ویدیوهای خود را با کیفیت مناسبی ضبط و منتشر کنید. شما برای استریم کردن نیاز به یک نرم افزار نیاز دارید که معروف ترین آن ها نرم افزار OBS میباشد، بخش استریم سایت آپارات یکی از سایت های ایرانی میباشد که شما میتوانید با استفاده از آن استریم کنید و با استفاده از حمایت طرفداران خود کسب درآمد میلیونی کنید.