کسب درآمد از اینستاگرام سیر تا پیاز + ویدیو آموزش – گاسی وب

یعنی کاربران در این نسخه میتوانند بدون مزاحمت تبلیغات، ویدیوهای موردعلاقه خودشان را در ازای پرداخت ۱۲دلار بهصورت ماهانه ببینند و دانلود کنند. ۱۰ ایده برای تولید محتوا در یوتیوب که امتحان خودش را پس داده! توجه داشته باشید که ادسنس زمانی پول را به حساب شما واریز میکند که درآمدتان به حداقلی که خودش تعیین کرده (یعنی ۱۰۰ دلار) رسیده باشد. چه مدت زمانی را برای تماشا وقت صرف میکند؟ دیتاها و آمار و ارقام نشان میدهند که ۱۰تا سبک زیر بیشترین مخاطب را در یوتیوب دارند. ۸٫ Thumbnail Image یا عکس کاور مثل بستهبندی یک محصول است؛ هر چقدر که جذابتر باشد و محتوای ویدیو را بیشتر به مخاطب نشان بدهد، نرخ کلیک را بالاتر میبرد. همانطوری که در عکس زیر میبینید آریا کیوکسر که یک استریمر ایرانیست از این امتیاز برای کسب درآمد استفاده کرده است. اگر دقت کرده باشید در گزینۀ کسب درآمد از تبلیغات گفتم که یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ ویو بهطور متوسط ۲دلار در نظر میگیرد. اگر چه وامهای شما باید محاسبه شود، باید برخی از سود خود را در شرکتهای دیگری که نیازهای دیگر مشتریان شما را برآورده میکنند، سرمایهگذاری کنید. ۹٫ ویدیوهایتان را در سایر شبکههای اجتماعی هم به اشتراک بگذارید. Article has been generated by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از یوتیوب

این نوع اشتغال محدود به یک شهر و مکان خاص نیست و انواع موقعیتهای کار در منزل در تهران، اصفهان، تبریز، کرج و سایر شهرهای ایران وجود دارد. به منظور اینکه بتوانید پیچ خود را در یک بازه ی زمانی کوتاه گسترش دهید لازم است که ابتدا فالوور و میزان لایک پست ها را افزایش داده تا از این طریق بتوانید اعتبار پیچ خود را افزایش دهید. بارانش نیوز – کسب درآمد از یوتیوب با اینکه برای شهروندان ایران کمی دشوار است اما بسیار عالی است. یعنی اینکه باید حداقل ۱۰۰۰تا subscriber یا دنبالکننده و ۴۰۰۰تا بازدید عمومی در ۱۲ماه گذشته داشته باشید تا بالاخره یوتیوب رضایت بدهد و پیشنهاد شراکت را قبول کند. یوتیوب برای هر حق عضویت ۳۰% مبلغ را برمیدارد؛ پس با این حساب سهم شما میشود ۷۰%. اگر کسی را در خارج از کشور دارید، میتوانید با نام و اطلاعات آن شخص (آدرس، کدپستی، کدمالیاتی، شمارۀ تلفن، شمارۀ حساب بانکی و…) اکانت گوگل ادسنس بسازید.

این کاربر چه ویدیوهایی را تماشا نمیکند؟

RPM یا (Revenue Per Mille) همان مبلغی است که در نهایت به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید به حساب شما واریز میشود. ازآنجایی که تمام ویدیوهای شما در پریمیوم هم نمایش داده میشود، یوتیوب به ازای تعداد بازدیدها و دانلودها ۵۵% از درآمد حق عضویت ماهانه پریمیوم را به شما اختصاص میدهد. ۴٫ اگر مرتب آنالیتیکس را چک کنید متوجه میشوید که در چه ساعتی از روز و در چه روزهایی از هفته، مخاطبان شما بیشتر در یوتیوب میچرخند. ۳٫ بهطور مرتب ویدیو منتشر کنید. جالب است که ۸۱% از کاربرهای آمریکایی گفتهاند که بهطور مرتب ویدیوهای پیشنهادی یوتیوب را نگاه میکنند! این کاربر چه ویدیوهایی را تماشا نمیکند؟ یعنی 640 میلیون کاربر حداقل یک اکانت تجاری در اینستاگرام را دنبال می کنند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این سایت بیش از یک میلیارد کاربر ثابت دارد و در هر دقیقه بالای ۵۰۰ساعت ویدیو در آن آپلود میشود. بسیاری از دوستان معتقدند که یادگیری سئو و بهینه سازی وب سایت نیاز به یادگیری علم برنامه نویسی و کد نویسی دارد. این روش درآمدزایی نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه و یا تخصص خاصی ندارد.

کسب درآمد از اینستاگرام

شما به حداقل حدود 5000 فالوور و نرخ تعامل بالا نیاز دارید. ولاد و نیکیتا دو برادر ۷ و ۵ ساله هستند که سالیانه تا حدود ۳۷میلیوندلار از یوتیوب به جیب میزنند! اگر شما در یوتیوب تازهکار هستید، حداقل هفتهای ۳تا ویدیو لازم دارید تا دیده شوید. 8.افراد را ترغیب کنید تا به صفحه اینستاگرام شما بیاییند: اگر در محیط های مختلفی مثل سایت یا تلگرام هستید، به مشتریان و طرفدارانتان،آدرس صفحه اینستاگرام خود را معرفی کنید تا آنها هم عضوی از صفحه شما شوند و موجب بیشتر شدن رونق اینستاگرام شما شوند. و آنها نمی توانند محتوای مناسبی برای کسب و کار و سایت خود ایجاد کنند. یکی از روشهای جذاب و مورد تاییدم به همه دوستانی که میخواهند واقعا درآمد پایداری را ایجاد بکنند، اینفلوئنسرینگ هست. یکی از راه های تولید محتوای یونیک ترجمه و دوبله هست. این کار سرعت ترجمه شما را تا ۵۰ درصد بالاتر خواهد برد. به زبان سادهتر شرکتها و تولیدکنندگان مختلف در سرتاسر جهان برای تبلیغات بر روی محصولات خود ویدیویی را آماده و آن را به یوتیوب میدهند.