کسب درآمد از اینستاگرام در ایران [بدون سرمایه] بروزرسانی 1400

عکاسی هنوز شغلی پردرآمد به حساب می آید و این روزها انعطاف این شغل بیش از هر زمان دیگری احساس میشود، افراد در اینستاگرام برای اینکه چند عدد پست زیبا منتشر کنند حاضر هستند که هزینه کنند، اگر نمونه کارهای خود را به اشتراک بگذارید میتوانید برای چند ساعت عکاسی درآمد مناسبی داشته باشید، در کنار اینکار میتوانید عکاسی سمینارها و ورکشاپ های مخلتف را قبول کنید یا عکاسی از محصولات دیگران که این روزها هر کسبوکاری نیازمند این است که عکس های با کیفیت از محصولات خود تهیه کند. همچنین برای هرکسی که بهدنبال یک فرآیند اثبات شده و یک چارچوب مرحلهای است، مناسب است و در این سفر کسی شما را راهنمایی میکند که چندین، این کار را انجام داده است. مطالبی که این استاندارد را داشته باشد بدون شک در اینستاگرام غوقا به پا میکند… وی با تاکید بر اینکه نسبت به مردم، کاربر، شبکه اجتماعی و آینده آنها شناخت نداریم، افزود: نقطه ضعف ما این است که نمیدانیم مشکل چیست و باید چه کرد و مهمتر از آنکه دغدغه ایرانی کردن شبکههای اجتماعی را داشته باشیم باید بدانیم که سیاستهای ما در این شبکهها چیست. فینیزاده تاکید میکند: در مجموع باید پذیرفت که اکنون اینستاگرام به یکی از بسترهای اصلی فعالیت کسبوکارها تبدیل شده و در دوره اخیر شیوع کرونا تا حد زیادی توانسته است جایگزین فروش در فروشگاه و مغازه شود.

کسب درآمد از اینستاگرام

وی تصریح میکند: از طرف دیگر چند هزار کسبوکار جدی در اینستاگرام فعال هستند که باعث میشود دیگر نتوان به شبکه اینستاگرام بهعنوان یک اتفاق نگاه کرد؛ در این شبکه اقتصاد جاری است. در پیج های سرگرمی میتوانید معماهای مختلف قرار دهید، مسابقه یا چیستان و یا هر چیزی که مخاطب را به تامل وا بدارد و موجب شود که برای شما پاسخ را کامنت کنند این قبیل پیج ها در اینستاگرام زیاد هستند و شما میتوانید به خوبی از رقبا ایده بگیرید و فعالیت خود را چند برابر آنها کنید. همچنین اگر خود شما دانش کافی برای راه اندازی وب سایت خود را ندارید می توانید از سایت هایی که آموزش طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهند کمک بگیرید. جعبه باز یا به اصطلاح Open Box از ایده های است که در یوتیوب و اینستاگرام مورد توجه قرار گرفت، در این موضوع شما یا فرد مورد نظر محصولات مختلف را جعبه گشایی میکنید و از محتویات جعبه برای دیگران صحبت میکنید و مخاطب درباره محصول مورد نظر خود اطلاعات کامل و دقیقی بدست می آورد، مسلماً افرادی که به اینکار مشغول هستند مورد توجه نمایندگی های شرکت های بزرگ و تولید کنندگان و برندهای مختلف هستند و برای معرفی محصول از این شرکت ها مبلغ قابل توجهی را دریافت میکنند. This article was created with GSA Content Generator Demoversion.

آموزش اینستاگرام

درجه اول سرگرمی، بسیاری از مخاطبین در اینستاگرام حوصله ندارن و مدام بین پست ها و استوری ها جابجا میشن تا یه چیزی نظرشونو جلب کنه و کمی اونارو سرگرم کنه، حالا این سرگرمی جنبه های مختلفی میتونه داشته باشه، مثل پیج های واینرها یا کلیپ های طنز، موضوعات خنده دار و یا موضوعات سیاسی و داغ، یا حتی جدال شخصیت های اینستاگرامی در روبروی یکدیگر. بلاگر ها در موضوعات مختلفی فعالیت میکنند که پیشنهاد میکنم اگر به اینکار علاقمند هستید مقاله ” آموزش بلاگری ” را بخوانید… به دلایل مختلفی این کار را انجام می دهند که یکی از آنها قدرت نمایی و دیگری فروش اکانت های هک شده می باشد. ممکن است برای یک فرصت شغلی صدها نفر اقدام کرده باشند و شما باید در دسترس و در بالای این لیست باشید. هر مهارت یا تخصصی که دارید میتوانید آن را آموزش دهید و از آموزش آن کسب درآمد داشته باشید، در اینکار باید مقداری آموزش رایگان در پیج منتشر کنید تا کاربران جذب شما شوند و به میزان تسلط و علم شما اعتماد کافی را بدست آورند، سپس میتوانید با برگزاری کلاس ها و ورکشاپ های مختلف به کسب درآمد بپردازید همچنین میتوانید آموزش های خود را بصورت ویدیو تهیه کنید و در قالب یک دوره آموزشی بصورت غیرحضوری بفروش برسانید.

دربافت فالوور

وقتی شما خودتان محصول یا خدماتی برای فروش ندارید، میتوانید با کسانی که واردکننده یا عرضه کننده هستند همکاری در فروش داشته باشید و کالا یا خدمات آنها را بفروش برسانید، اینکار میتواند برای شما سود بسیار مناسبی داشته باشد به شرط اینکه حتماً سراغ تولید، وارد یا عرضه کننده بروید و از همکاری با واسطه ها خودداری کنید چون سود شما را به شدت کاهش میدهد. برای تازهکارها که هنوز در ابتدای کارراهه شغلیشان هستند گزینه خوبی است. همه ما به خوبی با اینستاگرام مارکتینگ و بازاریابی در اینستاگرام آشنا هستیم و حتما میدانید که در حال حاضر محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران اینستاگرام است که تبدیل به بزرگترین ویترین آنلاین شده، اگر نیاز دارید محصولی را بفروشید، اگر تولید کننده هستید و میخواهید مستقیم با مشتریان در ارتباط باشید و فروش داشته باشید یا اینکه خدماتی برای ارائه دارید یا هر چیزی… همه میدانیم که همه کاربران اینستاگرام میتوانند مخاطب این قبیل صفحات باشند و بلطبع اگر با اصول و تکنیک های اینستاگرام آشنا باشیم میتوانیم خیلی سریع یک پیج پربازدید بسازیم و از روش های مختلف مثل تبلیغات درآمد خوبی داشته باشیم. برای این کار میتوانید بخشهای از فعالیت خود را با سایر شرکتها شریک شوید.