کسب درآمد از اینستاگرام با آموزش رایگان و معرفی روش های تضمینی – وبمسترفا

جالب نیست؟ فقط با یک گوشی موبایل آن هم بدون سرمایه اولیه، بدون ارائه محصول و خدمات و بدون داشتن ایده خاصی بشه کسب درآمد بالا در ماه داشت! بازاریابی شرکت های وابسته (Affiliate marketing) یا همکاری در فروش به معنای تبلیغ محصولات ارائه شده توسط دیگران و بدست آوردن کارمزد هنگام فروش است. این پلتفرم هر آنچه را برای راه اندازی و راه اندازی فروشگاه آنلاین در کمتر از یک روز نیاز دارید از جمله ثبت دامنه کاربر ، الگوهای زیبا (بنابراین نیازی به مهارت طراحی ندارید) ، گزینه های پرداخت امن و حتی بازاریابی و تحویل فراهم می کند. وقتی یک پیج کاری در اینستاگرام زده میشود، باید به مواردی مانند عکس پروفایل، بیوگرافی، پست، استوری و هشتگ دقت ویژهای داشته باشیم؛ چون در فالو­کردن آن پیش توسط کاربر اهمیت بالایی دارد. چرا که حسابهای کاربری بیزینس امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار میدهند. چنین اقلامی معمولاً حاشیه سود بیشتری را برای صاحب کسب و کار به همراه دارند. بسیاری از افراد تمایل دارند که برای کسب درآمد از اینترنت یک فروشگاه اینترنتی همانند دیجی کالا راه اندازی کنند! Content has been created by GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از یوتیوب

دیدگاه خاصی ندارم خیلی مهمه انگیزه ادم باید اول از همه انگیزه داشته باشه واسه شروع هرکاری من هم توی فروشگاه واقعی هم مجازی هم کف خیابون هم دسفروشی هم پادویی هم بلاگری هم واسه دولت به صورت کارمندی کارمند یکی از بانک های معتبر بودم اما هیچوقت تا بحال تا همین لحظه هیچ هدف و هیچ انگیزه ای نداشتم و ندارم مهم انگیزه و هدفه اگه اینارو داشته باشی خیلی خوب و عالیه و میشه آینده فرد رو روشنبینانه آینده درخشانی دید اما اگه کسی بی هدف بی انگیزه و خاموش و دلسرد و دلمرده دس به هرکاری بزنه شکست میخوره همیشه پس دوست عزیز مهم نیست شغلت مجازیه اینترنتیه چی میفروشی همیشه با انگیزه و هدف دار باش ماکه تلف شدیم شما لقمه چرب و نرم غول خاموش و سردو ساکت بیهدفی هرگز نشین… پیشنهاد میکنم ماده ۱ به صورت زیر تغییر باید وزارت دارایی مکلف است کلیه املاک مزروعی و اراضی قابل کشت و اراضی بائر خالصه را حداکثر تا آخر شهریور ماه ۱۳۲۹ به بانک کشاورزی منتقل نموده و بانک نامبرده مکلف است تحت نظر کمیسیونی به نام کمیسیون فروش املاک خالصه در ظرف دو سال از تاریخ تصویب این قانون به رعایا و کشتکاران در درجه اول و کارمندان دولت در درجه دوم و اگر آنها داوطلب نبودند بکسانی که وسیله زراعت را در ارا ضی ابیتاعی از اولین نسق بندی شوتی بعد از تاریخ فروش فراهم نمایند بشرط سکونت بفروش برساند مبنی بر اینکه دارایی غیر منقول این دسته اخیر با احتساب این ملک از پنج میلیون ریال تجاوز نکند. This content was generated by GSA Content Generator DEMO!

کسانی است که هیچ مهارت و تخصصی ندارند.

در واقع گوشی موبایل برای خیلی از ما یک وسیله سرگرمی محسوب می شود. کسب درآمد با گوشی را چطور و از کجا می توانیم شروع کنیم؟ امیدوارم این مقاله به شما کمک کرده باشد که بدانید از کجا باید شروع کنید. امثال این دوستان حدود یک الی دو میلیارد تومان در ماه از اینستاگرام درآمد دارند. اما این را بدانید افرادی را می شناسم از اینستاگرام درآمدهای 20 الی 30 میلیون تومانی دارند. از طرفی افرادی هم مثل علی صبوری و محمدکریم امین پور را می بینیم که این ها هم فقط با تولید محتوا دارند کسب درآمد می کنند. اما شاید باورتان نشود، ولی افرادی هستند با همین گوشی موبایلی که الان در دست دارید درآمدهای میلیاردی در ماه دارند. آیا کسب درآمد با گوشی بدون سرمایه هم امکان پذیر است؟ این ساده ترین راه کسب درآمد برای کسانی است که هیچ مهارت و تخصصی ندارند. درپاسخ این عزیزان و شمایی که هم اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید می گویم : بله! اگر دوست دارید به جای وقت تلف کردن در اینستاگرام، با گوشی موبایل تان درست و حسابی پول در آورید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله همراه من باشید چون قصد دارم تمام روش هایی که می توان با گوشی کسب درآمد کرد را به شما بگویم.

اما نگران نباشید در این مقاله دقیقا قصد دارم به همین سوالات پاسخ بدهم. شاید این سوالات که کسب درآمد با موبایل واقعیت دارد یا خیر؟ هیچ کسب و کار اینترنتی بدون برخورداری از ترافیک بازدید مناسب و بالا و یا صفحه فروش هدفمند قادر به کسب موفقیت نیست. اما نمیتوان همهی وقت را صرف یادگیری ابزارهای مختلف کرد؛ فرصتی برای تسلط به همه چیز نیست. این کار شرط بندی مسابقات فوتبال نیست! با این وجود لازم است که اطلاعات پایهای از هر یک داشته باشید. با کمی خلاقیت و ترکیب آن با دانش برنامه نویسیتان میتوانید یک پشتبام پر از پول را پارو بزنید. کافیه سری به اینستاگرام بزنید و ببینید افرادی را که خیلی راحت دارند از اینستاگرام پول در می آورند. بک لینکها تاثیر به سزایی در بهبود جایگاه سایت در موتورهای جستجو دارند و از همین جهت است که در فرآیند سئو، بسیار مورد توجه قرار میگیرند. شاید همین حالا جرقه هایی در ذهن تان در مورد کسب درآمد از طریق گوشی زده شده باشد.