کسب درآمد از اینستاگرام؛ از ایده تا واقعیت

تا بازدید کننده ای نداشته باشد داشتن یا نداشتن اون فروشگاه سودی نداره. اینکه مخاطبان شما به مشتری تبدیل شوند برای کسب و کار شما بسیار مفید است و با وجود امکانات پستی و ارسال کالاهای فیزیکی، به راحتی میتوانید کالاها و خدمات خود را بدون نیاز به فروشگاه فیزیکی به فروش برسانید. البته ناگفته نماند که این تبلیغات مشتری رو هم به همراه میاره ، وگرنه دلیلی نداره که صاحبین کسب و کار در اینستاگرام اینقدر بخوان هزینه تبلیغات کنن… شاید من هم سال قبل مثل شما فکر میکردم که هر کسی تبلیغ رو در اینستاگرام میخواد انجام بده ، میره و به اون پیج پیام میده که تبلیغ من رو توی پیجت منتشر کن، اما این طور نیست! در سال ۲۰۱۵ توسعه ویژه ای یافت و در طی چند سال به یک پلتفرم قدرتمند نه تنها برای برقراری ارتباط ، بلکه برای کسب درآمد نیز تبدیل شده است. ماهی ۱۲۰ میلیون درآمد !

پست اینستاگرام

در حالی که میزان دنبال کننده های شما برای درآمدزایی از اینستاگرام می تواند از 1000 تا 1 میلیون باشد، اما نکته ای که ثابت است نرخ جذب مشتری بالا است. البته میتونید بر اساس تعداد بازدید استوری هم این کار رو انجام بدید؛ یعنی مثلا به ازای هر 1000 بازدید یک مبلغی دریافت کنید. 2. منظور از نداشتن پیج ،نداشتن پیج با فالور بالا هستش و شما حتما” نیاز به یک اکانت ساده اینستاگرام برای انجام کار دارید. اگر از اینستاگرام استفاده کرده اید و دانش عمیق در مورد بازاریابی و نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی دارید، می توانید خدمات خود را به عنوان یک کارشناس بازاریابی در اینستاگرام ارائه دهید. شما می توانید وجود خود را با تبلیغ در یک وب سایت یا سایر کانال های بازاریابی یا رسانه های اجتماعی گسترش دهید. در این سایت بینظیر و حرفه ای شما با داشتن تنها یک اکانت اینستاگرام میتوانید با لایک کردن ، فالو کردن ، کامنت گذاشتن و حتی دیدن ویدیوها به دلار کسب درآمد کنید و به راحتی درآمد خود را برداشت کنید. علاقه مندان به این پلتفرم همیشه به دنبال راه های جدید برای کسب درآمد از اینستاگرام هستند. نکته مهم دوم : این سایت پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد که میتوانید همزمان هم از اینستاگرام و هم سایت وی کی VK کسب درآمد داشته باشید.

چقدر میتوان از این سایت کسب درآمد داشت ؟ اینستاگرام مثل یه پاساژه که روزانه 50 میلیون ایرانی داخلش رفت و آمد میکنند هر چقدر مغازه شما در این پاساژ شیک تر و جالب تر باشه سود شما هم بیشتره ، روش های درآمد زایی هم مختلف . اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکههای اجتماعی در دنیا است که کاربران زیادی در آن فعالیت میکنند. در دنیای امروز، استفاده از شبکههای اجتماعی روز به روز گستردهتر میشود و وجود شبکههای اجتماعی قدیمیتر مانند اینستاگرام و ظهور شبکههایی جدیدتر همچون کلابهاوس سبب رونق بازاریابی شبکه های اجتماعی شدهاند. موضوع بعدی که برای بلاگرها وجود دارد، فن بیان زبان بدن قدرت و اعتماد به نفس است که بتوانند تاثیرگذار روی مخاطب باشند و کسب درآمد چند برابری از اینستاگرام را به همراه دارد. سیستم همکاری در فروش برای افراد با هر تخصص، فرصتی به وجود آورده تا در فضای مجازی کسب درآمد کنند. فروش کالا و خدمات یکی دیگر از بهترین روش ها برای کسب درآمد در اینستاگرام به حساب می آید.

به عنوان مثال ، شما اکنون 7 مراجعه داشته اید – نرخ بهره 5٪ است ، روز بعد 40 ارجاع دیگر آورده اید – نرخ بهره شما در عرض 24 ساعت به 40٪ افزایش می یابد و برای 30 روز تغییر نخواهد کرد (این به تعداد شما بستگی دارد معرفی جدیدی که خواهید آورد). علی حتی فکرش را هم نمیکرد که این فرایند، فقط ۲ ساعت طول بکشد. این افراد با فروش فقط ۳۰ گلدان در روز، درآمدی بین ۲ تا ۵ میلیون تومان در ماه دارند. فروش بازی های فیزیکی نیز از محبوبیت خوبی برخوردار است. خواندن مقاله افزایش فالوور اینستاگرام با تکیه بر محتوا نیز برای شما جالب خواهد بود. معمولا پیج های انگیزشی که حدود 200 کا فالوور دارند بابت هر تبلیغ حدودا 200 هزار تومان دریافت می کنند. شرکت ها در جستجوی افرادی هستند که طرفداران خوبی دارند. اکانتهای پر فالوور اینستاگرام چقدر درآمد دارند؟ 1. حساب اینستاگرامی که می خواهید با آن در Getlike فعالیت کنید باید حداقل ۱۰ فالوور و ۱۰ فالوینگ و ده پست داشته باشید. من چند بار پیج زده بودم و فالوررها رو به ده تا بیست کا هم رسونده بودم اما فایده ای نداشت یا خرید انجام نمیشد یا اگر خریدی بود دردسرش بیشتر از سودش بود …