چگونگی از نماشا کسب درآمد کنیم؟

البته یک قانون وجود دارد که ممکن است نه در کتابی نوشته باشد نه کسی آن را به شما گفته باشد،زمانی متوجه این قانون می شوید که از همه شکایت دارید و روی مشتریان خود فریاد می زنید که می دانید من چقدر روی این محصول وقت گذاشته ام پس شما باید آن را بخرید.البته کاملا شما را درک می کنم که برای محصول خود زحمت کشیده اید ولی قبول کنید دلیل نمی شود که نمی شود محصول شما با کیفیت باشد و اصاصا زحمت کشیدن دلیل کافی بر خوب بودن نیست. مثلا صاحبان استارت آپ مامان پز در ابتدای کار متوجه شدند که خیلی از افراد فرصت کافی برای آشپزی ندارند و از طرفی هم خیلی دوست ندارند از بیرون غذا تهیه کنند.دقیقا بخاطر همین کسب و کاری راه اندازی کردند تا این مشکل را حل کند و برای مشتریان خود غذاهای خانگی تهیه کردند. اولین کاری که باید برای راه اندازی کسب و کار خانگی به آن فکر کنید پیدا کردن یک ایده کار در منزل است.همیشه همه چیز با یک ایده خوب شروع می شود.تقریبا می توان گفت تمام زندگی ما بر اساس ایده ها شکل می گیرد،ولی خیلی از این ایده ها عادی و روزمره هستند،بعضی اوقات هم این ایده ها واقعا ایده های نابی هستند که قابلیت تجاری شدن را دارند. This content has been written by GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد از اینستاگرام

واقعا آنها چه انتظاری از کسب و کارها دارند؟ یکی از دلیل هایی که می تواند در زمینه کار در منزل مشکل ساز شود عدم توانایی در مدیریت است.این موضوع زمانی پیش می آید که در برابر اتفاقات پیش آمده مقاومت نمی کنید.دقیقا مثل وقتی که دوستانتان شما را به یک مهمانی دعوت می کنند و نمی توانید قید تفریح را بزنید و بی خیال کار می شوید.برای حل این موضوع باید ساعات کاری منظمی برای خود مشخص کنید.مشکل دیگری که به وجود می آید این است که وقتی از تفریح به خانه می آیید می بینید برادر شما صدای موسیقی را بالا برده و شرایط برای شما سخت می شود آیا راه حلی برای این موضوع دارید؟ شنیدهاید که میگویند به فردی که کمک میخواهد ماهیگیری یاد بده نه اینکه ماهی به دستش بدهی، من هم با نکات و روشهایی میخواهم به شما آموزش بدهم که چطور در هر فضا و زمانی بتوانید کسب درآمد در خانه داشته باشید و ایده پیدا کنید. یکی از چالش هایی که در ابتدا با آن مواجه می شوید این است که بعد از راه اندازی کسب و کار در منزل،بیشتر وقت ها مجبور هستید کارهای زیادی و مختلفی انجام دهید.حتی ممکن است اصلا تجربه کافی برای آن کارها را هم نداشته باشید و لازم باشد آنها را یاد بگیرید.البته به نظر من فرصت مناسبی است که این کارها را یاد بگیرید و با انجام آنها تجارب مختلفی به دست بیاورید،البته بستگی دارد شما از چه زاویه ای به این موضوع نگاه کنید ممکن است از نظر شما این کارها چالش برانگیز و دردسر زا باشد.

به یاد داشته باشید برای اینکه در این کسب و کار موفق شوید باید بر چند موضوع مسلط شوید. خب این مسئله باعث می شود از کارهای دیگر خود عقب بیفتید و نتوانید کارهای دیگر خود را انجام دهید و این موضوع حتی ممکن است باعث شود جایگاه اجتماعی خود را از دست بدهید و منزوی شوید.دقیقا به همین خاطر است که باید زمانی را برای فعالیت های شخصی،پیشرفت و گذراندن زمان با دوستان و خانواده خود بگذارید. نکته جالب در مورد وبلاگ نویسی این است که تا زمانی که مخاطب دارید و قلم شما برای آنها جذاب باشد، میتوانید درباره هر چیزی که دلتان میخواهد محتوا ایجاد کنید. تصور کنید یک ایده خوب دارید و می دانید دقیقا می خواهید چه محصولاتی به فروش برسانید،باید تعیین کنید دقیقا می خواهید به کجا برسید.در ابتدای کار باید با آگاهی کامل مشخص کنید مثلا در سه ماه آینده می خواهید به فروش 10 عدد در روز برسید.یا اگر بخواهید آینده نگری بیشتری کنید می توانید مثلا بگویید در بازه زمانی 3 ساله می خواهید یک بازار یک محصول خاص را در دست بگیرید.

اجازه دهید قبل از اینکه جواب این سوال را بدهیم یک واقعیت را برای شما مشخص کنیم.هیچ کس نمی تواند به شما بگوید برو این کار را انجام بده و قطعا در این کار موفق می شوی،به قول انیشتن این دقیقا مثل این ماند که به ماهی بگویی از درخت بالا برو! دقیقا برای همین است که ما به شما تست مامان را پیشنهاد می دهیم.تست مامان یک سری سوال از پیش تعیین شده برای شما مشخص کرده که شما با جواب دادن آنها درک بیشتری از کاری که می خواهید انجام دهید کسب می کنید و می دانید در آینده چطور با مشتریان خود روبرو شوید و به سوالات آنها پاسخ دهید. کسب و کاری که به مشتریان کمک میکند خوشحال باشند و مشکلی از آنها را حل کند، جایگاه بهتری برای موفقیت دارد. بسیاری از افراد می توانند در تدارکات تولد کار کنند، به این صورت که لوازم مورد نیاز برای تولد مثل کیک، تزیین میوه ها و دیگر خوردنی ها را در منزل انجام می دهند و آن را برای فرد مورد نظر ارسال می کنند. یکی دیگر از ایده های راه اندازی کسب و کار در منزل بدون نیاز به داشتن دفتر ساخت تیزر تبلیغاتی است.تیزر در واقع همان ویدیو های معرفی یک محصول یا خدمات خاص هستند که با یک سناریو خاص برای مخاطب آماده شده اند.این روزها با پیشرفت تکنولوژی تبلیغات از حالت سنتی خارج شده و به سمت تبلیغات بصری رفته در رسانه های محبوب رفته است.طبیعی است که هر کسب و کاری برای جا انداختن کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارد.آمارها نشان می دهد که تبلیغات بصری تاثیر بیشتر روی مردم دارد مخصوصا اگر یک سناریو خوب برای ساخت ویدیو انتخاب شود.