چگونه در اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

یکی از روشهای خوب برای کار کردن و کسب درآمد از خانه ، فعالیت در حوزه محتوای ویدیویی است. بهترین راه این است که از جایی شروع کنید که نه نیاز به پرداخت اجاره داشته باشید، نه پول آب و برق و بسیاری هزینه های دیگر، یعنی همین اینستاگرام خودمان! سال 56 در مکان فعلی شرکت کاله شروع به کار کردم.صاحب این ملک خواهرم بود که می خواست آن را ماهی 17 تومان اجاره دهد.من به خواهرم گفتم اینجا را من ماهی 20 تومن از شما اجاره می کنم که با واکنش او روبرو شدم که گفت مگر تو پول داری؟ اگر شما پیجی با این مشخصات بسازید، مشتریانی هستند که حاضرند میلیون ها تومان پول بپردازند که کسب و کار خود را از صفر شروع نکنند. اما بطور کلی اگر بخواهیم منبع عمده ی درامدی این افراد را بیان کنیم می توانیم همان تبلیغات را در نظر بگیریم. با دیدن این آمار ممکن است تصور کنید فعالیت در یوتیوب کار سختی است اما اینگونه هم نیست. ممکن است فکر کنید که برای شروع نوشتن باید به دستور زبان انگلیسی مسلط باشید.

کسب درآمد از بلاگری

This data was done with GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از اینستاگرام

البته برخی از لینکها ممکن است به دلایل مختلف از جمله مسایل امنیتی یا محتواهای نامناسب، اجازه پین شدن نداشته باشند. اما نکته ای مه در این زمینه وجود دارد این است که این افراد با وجود دریافت دستمزدهای کلان به هیچ عنوان غذاها را نقد نمی کنند. نکته دیگر این است که زمانی اضافهتر هم صرف رفت و آمد مشاوران و مراجعان به دفتر کار میشود به تمام اینها هزینههای دفتر را هم اضافه کنید تا ببینید گرچه کالایی دریافت نمیکنید اما بابت هر دقیقه مشاوره چه مقدماتی از قبل فراهم میشود. این ابزارها هم تاثیرات مفید و هم تاثیرات مخرب میتونه داشته باشه که در مقالههای متعددی در وبلاگ ما بهشون پرداخته شده. در مورد فود بلاگرهای اینستاگرام هم همین موضوع مطرح می شود و افراد دوست دارند بدانند که درآمد این بلاگرها از چه منابعی تامین می شود. اگر شما هم به مدیریت پیج اینستاگرام, غذا و حاشیه های پیرامون آن علاقه داشته باشید حتما چندین صفحه ای که به وسیله ی فود بلاگرهای اینستاگرام اداره می شود را در لیست فالووینگ های خود دارید. نخستین مرحله و یا شاید بهتر باشد بگوییم پیش نیاز برای این کار علاقه ی بسیار بالا به غذا و خوراکی ها است. This has been generated with GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد در خانه

با توجه به اینکه در این حوزه دست زیاد است شما می بایست با خاص بودنتان خود را بالا بکشید. به عنوان مثال پروژه های طراحی سایت و سئو که می توانید به صورت فریلنسری آن ها را قبول کنید هزینه های زیادی برای کارفرما دارد و شما می توانید از این طریق به درآمد بالا برسید. این کار به هیچگونه سرمایه نیاز نداشته و تنها با شناخت کسب وکار و کسانی که برای تبلیغات مورد هدف هستند، صورت می گیرد. زمانی که حسابتان به 100 دلار برسد به شما پول پرداخت می شود، بنابراین اگر یک کانال کوچک داشته باشید تنها هر چند ماه یک بار مبلغ را دریافت می کنید. آنچه که می بینیم این است که عملا نقدی انجام نشده و تنها تجربه ی آن فود بلاگر از خوردن آن غذا مطرح می شود و در انتها هم این فرد با دستمزدی کلان و جیبی پر پول به منزل خود بازمی گردد.

در این قسمت هم به سایر نیازها در این زمینه می پردازیم. سه پایه، رینگ لایت و و سایر تجهیزات هم می بایست از همین بودجه تهیه شوند. البته گاها برخی خبرهای شوکه کننده در مورد دستمزدهای میلیونی و بعضا چند صد میلیونی این فود بلاگرهای اینستاگرام منتشر می شود که باعث می شود انگشت حیرت به دهان بگیرید و یا حتی با خود فکر کنید که شما هم به این حوزه ی کاری وارد شده و مانند آنها پول پارو کنید. یکی از مهمترین مواردی که در مورد هر کاری مطرح می شود بحث درآمدها و دستمزد دریافت شده از آن کار است. پس اگر بودجه تان برا انجام همه ی این کارها کافی نیست بهتر است دور فود بلاگر شدن را خط بکشید چرا که احتمال موفق شدن پایین است. پس اگر قصد درآمدزایی از یوتیوب را در ایران دارید پیشنهاد می کنم همراه من باشید تا شما را با تمام راه و روش های کسب درآمد از یوتیوب به صورت کامل آشنا کنم. در صورتی که بخواهید به صورت خانگی این شغل را ادامه دهید میتوانید با ایجاد صفحات اینستاگرامی و کانالهای تلگرامی فروش خود را از این طریق افزایش دهید .