چگونه به کسب درآمد از یوتیوب بپردازیم؟

گزینه ایجاد حساب (creat account) را انتخاب کنید. شما باید بتوانید با بالا بردن کیفیت فیلم هایتان، بین کانال خود و دیگران تفاوت ایجاد کنید. اگر از یوتیوب موبایل استفاده میکنید، برای عقب و جلو بردن ویدئو کافی است روی قسمت سمت چپ و راست تصویر دوبار پشت سرهم بزنید. اگر خواستید ویدئو مجددا پخش شود کلید 0 را فشار دهید. برای نمونه اگر کلید 2 را فشار دهید، به 20 درصد از زمان ویدئو خواهید رفت؛ یعنی اگر ویدئو 10 دقیقه باشد، به دقیقه 2 میرود یا اگر ویدئو یک ساعت باشد، به دقیقه 12 میرود. از آن زمان تاکنون شاهد ویدیوهای 360 درجه فوقالعاده و مختلفی هستیم. هنگامی که ویدئویی را در یوتیوب باز میکنید، خود به خود زمان آن به 10 قسمت مساوی تقسیم میشود و هر یک از این قسمتها با شمارههای صفحه کلید کامپیوتر از 1 تا 9 مطابقت دارد. در صفحه جدید، ویدیوهایی که قبلا تماشا کردهاید را مشاهده خواهید کرد.

صفحه account (حساب) برای شما باز میشود.

شما میتوانید تاریخچه ویدیوهایی که قبلا تماشا کردهاید را پاک کنید یا میتوانید ثبت تاریخچه ویدیوهای تماشا شده خود را متوقف کنید. سپس با انتخاب گزینهی درآمدزایی یا «Monetization» و پذیرش شرایط برنامهی یوتیوب پارتنر، قابلیت کسب درآمد یوتیوب خود را فعال کنید. در قسمت باز شده، گزینه «Collaborators can add videos to this playlist» را فعال کنید. صفحه account (حساب) برای شما باز میشود. برای استفاده از تم تیره در یوتیوب، در بالای صفحه و سمت راست، روی پروفایل خود کلیک کرده و روی گزینه Dark Theme زده و آن را فعال کنید. برای فعال شدن یوتیوب در گوشی نیاز ز به نصب اپلیکیشن youtube (که در بیشتر گوشیها در کنار سایر ابزارهای گوگلی بصورت پیشفرض نصب شده است) دارید. ابتدا، vpn را فعال کرده و سپس اپ یوتیوب را باز کنید، روی بخش account کلیک نمایید. صفحهای باز میشود که از شما یک سری مشخصات میخواهد، اطلاعات را وارد کنید. مورد دوم این است که ویدئوهای شما بیش از ۴۰۰۰ دقیقه توسط کاربران دیده شده باشند… سلام وقت بخیر دوست عزیز من یک کانال آشپزی زدم و الان مدت دوماه هست بیش از 50 پست هم گذاشتم گزینه عمومی هم میزنم تمام نکات تنظیمات هشتگ ها همه رو انجام دادم ولی برام عجیبه حتی یک بازدید هم نمیخوره آیا باید کانال دیگری بسازم ؟

نکته: تعداد تبلیغ در میزان نمایش خیلی تاثیرگذار هست، من طی تجربه ای که در انتشار فیلم سینمایی در یوتیوب داریم میگویم، مثلا برای یک فیلم ۹۰ دقیقه ای ما تعداد بیش از ۲۰ تبلیغ داشتیم که برای مخاطب آزادهنده بود و باعث میشد که بیننده از مشاهده فیلم پشیمان شود، و در این حال درآمد فیلمی که ۱۰ تبلیغ داشته باشد بیشتر خوهد بود چون مخاطب را بیشتر نگه میدارد و الگوریتم هم بیشتر نمایش میدهد. استفاده از Youtube میتواند با دانستن برخی از ترفندهای آن، آسانتر باشد و ما در این مطلب سعی کردیم به آموزش این ترفندها بپردازیم. اگر خودتان محصولی تولید می کنید، می توانید با ارائه ویدیو آموزش استفاده از محصول کاربران را ترغیب به خرید کنید. چندین کلید میانبر برای کنترل پخش ویدیو در یوتیوب وجود دارد که آشنایی با آنها میتواند کاربردی باشد. بهترین موضوع برای کانال یوتیوب چیست؟ برا این کار در منوی سمت راست یوتیوب روی History بزنید. این فضا قرار است به الگوریتم کمک کند تا ویدیوی شما به دست کاربران بیشتری برسد. مطمئن باشید اگر تعداد مخاطبان کانال شما افزایش پیدا کند و شما به یک فرد تاثیر گذار تبدیل شوید آن ها خودشان به سمت شما می آیند و پیشنهاد همکاری می دهند.

کسب درآمد از یوتیوب

This post has been created by GSA Content Generator DEMO!

اگر ویدیو شما برای آن ها مناسب باشند، پس از تولید چند ویدیو رایگان میتوانید بسیار امیدوار باشید به عضو مجازی آن رسانه تبدیل شوید و برای ساخت ویدیوهای خود از آنها مبلغی به عنوان دستمزد دریافت کنید. برای ساخت لیست پخش میتوانید به این لینک مراجعه کرده یا با کلیک روی آیکون حساب خود در بالا و سمت راست، گزینه Youtube Studio را انتخاب کرده و در صفحه جدید، از سمت چپ گزینه Playlists را انتخاب کنید. برای تماشای این ویدیوها هم کافی است در همان صفحه اول یوتیوب، گزینه Watch Later را از سمت راست انتخاب کنید. البته این موضوع را مدنظر داشته باشید که کشور ایران جز لیست کشورهای این ابزار نیست و به دلیل فیلتر بودن یوتیوب این موضوع کاملا منطقی است. قبل از این که با روش انجام این کار آشنا شوید لازم به ذکر است که با توجه به تحریم بودن ایران و عدم امکان دریافت مستقیم پول یوتیوب در ایران، شما باید یک شریک کاری با حساب بانکی در خارج از ایران داشته باشید تا درآمد حاصل از ویدیو های شما به حساب آن شخص واریز شود و او وجه را به شما بدهد. اگر میخواهید این ویدیوها را بدون هدست واقعیت مجازی تماشا کنید، در نسخه دسکتاپ میتوانید با کلیک و کشیدن موس به اطراف، بخش های مختلف ویدیو را تماشا کنید.