چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

برای کسب درآمد از یوتیوب راههای زیادی پیشرو دارید. اگر راهنمایی های لازم را به خوبی به کاربگیرید قطعا پس از مدتی درآمد قابل توجهی خواهید داشت. سپس ، لینک را به پروفایل شبکه اجتماعی خود در قسمت URL پیست کنید. اما با ظهور یوتیوب «YouTube» فیسبوک از رده محبوبترینها خارج شد و یوتیوب با اقتدار جای آن را گرفت.اگر با این شبکه قدرتمند آشنایی لازم را ندارید مقاله ” یوتیوب چیست ” را مطالعه نمایید. همچنین برای آشنایی با روش های دانلود از یوتیوب در گوگل کروم با گوشی و کامپیوتر مطلب آموزش روش های دانلود از یوتیوب با گوگل کروم را مطالعه نمایید. شما میتوانید اپلیکیشن یوتیوب را از طریق لینک Google play برای گوشی و تبلتهای اندروید و از لینک App store برای گوشی و تبلت های ios دانلود نمایید. سعی کنید حوزه ای را برای فعالیت انتخاب نمایید که در آن زمینه توانایی تولید محتوا و علاقه داشته باشید.

این کار شما را به YouTube Studio می برد.

فقط درس ها را به ترتیب کار کنید. به گزارش پارسینه،این شرکت همواره فقط منابع مالی تبلیغاتی گوگل و «دیگر» بخشهای تجاری گوگل را اعلام کرده است. فقط فراموش نکنید که این مسیر، مسیر یکشبه پولدار شدن نیست! این کار شما را به YouTube Studio می برد. عدد سمت راست مدت زمان ویدئو را به دقیقه و ثانیه نشان می­دهد، عدد سمت چپ یک تایمر کوچک است که طول مدت تماشای شما را محاسبه می­کند. ۷. برای اینکه دسته های اجتماعی و آرم های آنها در بنر کانال شما نشان داده شود ، ادامه دهید و روی منوی کشویی Links on banner کلیک کنید. آموزش کار با یوتیوب به این صورت است که هر ویدئو دارای یک کنترل­گر است که به شما امکان می­دهد ویدئو را متوقف کنید ( روی دکمه­ای که دو خط عمودی دارد کلیک کنید)، اندازه صفحه نمایش را تغییر دهید (روی دکمه­ای که مثلث بزرگ روی آن است کلیک کنید)، صدا را کنترل کنید (دکمه­ای شبیه یک میکروفون کوچک) و ویدئو را تمام صفحه ببینید (دکمه­ای که یک مستطیل کوچک در آن وجود دارد. توجه کنید یوتیوب غول آخر را پشت سر گذرانده است، یا به عبارت بهتر هیچ نگرانی در مورد فیلتر شدن ندارد. This was generated by GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از یوتیوب

لازم به ذکر است که برخی از تاکتیک ها بر خلاف شرایط خدمات یوتیوب مانند بازدید ربات یا فریب افراد برای تماشای یک ویدیو وجود دارد ، اما حتی آن نیز 100٪ قانونی است. مهم است که توجه داشته باشید که همه ویدیوهای YouTube برای همه، به ویژه کودکان زیر ۱۳ سال مناسب نیستند. به همین دلیل است که یک ویدیو، مهم نیست چقدر خوب، برای موفقیت در بازاریابی یوتیوب کافی نیست. اگر تا به حال یک ویدیو را آنلاین تماشا نکرده اید، در یوتیوب شانس خوبی برای دیدن ویدیو وجود دارد. اگر تا به حال هر یک از دیگر آموزشهای رایگان خودتان در وب سایت ما را مطالعه کرده باشید، ممکن است متوجه شوید که این آموزش کمی متفاوت است. پس اگر قصد دارید به یک یوتیوبر حرفهای تبدیل شوید، باید حتماً زمان و انرژی کافی برای آن بگذارید. در این روش کسب درآمد از یوتیوب باید توجه داشته باشید که ویدئوهای شما حس تبلیغاتی در مخاطبان ایجاد نکند؛ زیرا معمولاً ویدئوهای تبلیغاتی برای کاربران اهمیت زیادی ندارند و به مرور زمان کانال شما محبوبیت خود را از دست میدهد. شاید بگویید کسب درآمد از یوتویوب خیلی سخت است و نمی توان از یوتویوب کسب درآمد کرد اما من همین جا این قول را به شما میدهم که اگر شما یکبار درآمد دلاری را تجربه کنید دیگر نمی توانید به درآمد تومانی یا ریالی قانع باشید.

3. شما اجازه آپلود کردن فیلمهای تبعیض نژادی یا مذهبی را ندارید. درج شده بود، نشاندهندهی این است که یوتیوب، در ازای ۱۰۰۰ بازدید، مبلغ ۲۰ دلار را برای کانال شما تعیین کرده است. با همکاری با برند آدیداس تولید کفش انجام داده و درآمد خیلی خوبی هم برای آدیداس و هم برای خودش ایجاد کرده است. علاوه بر افزودن لینک شبکه های اجتماعی، هم چنین می توانید آدرس هر وب سایتی که بخواهید را هم به کانال یوتیوب خود اضافه کنید. به این ترتیب شما میتوانید فوتیج و ویدیوهای مرتبط به چیزی را که در حال صحبت در درباره آن هستید را هم روی تصویر خود قرار دهید. مانند حالت ایمنی یا Safety Mode، برای محدود کردن انواع ویدیوها اموزش های ما رو درباره کنترل والدین در یوتیوب که در جلسات آینده بیش تر در این مورد صحبت خواهیم کرد می توانید ببینید . شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها برای به روز نگه داشتن طرفداران شما درباره ارسال ها و به روز رسانی های جدید در کانال یوتیوب است. YouTube از سال 2005 زمینه ای مناسب و قابل اعتماد برای تمامی مردم دنیا فراهم کرد تا به راحتی ویدیوهای خود را با بقیه کاربران به اشتراک بگذارند.