چگونه از ایردراپ کسب درآمد کنیم؟

پیشنهاد می کنیم مقاله چگونه محتوای جذاب تولید کنیم را حتما بخوانید. پس اگر توانایی تولید محتوا دارید این فرصت رو از دست ندید و همین امروز برای خود یک وبسایت بسازید و کسب درآمد از اینترنت را شروع کنید. پس اگر هنوز نوجوان هستید یا والده یک نوجوان هستید از همین امروز به فکر آینده باشید. فرض کنید شما یک نوجوان 14 ساله هستید که می خواهید از همین امروز پایه های کسب درآمد از اینترنت خودتان را محکم کنید، یک سایت راه اندازی می کنید و یک حوزه را برای تولید محتوا انتخاب می کنید و ماهیانه 10 مقاله یونیک روی سایت خود قرار می دهید، حساب کنید تا سن 20 سالگی شما یک وب سایت قدرتمند دارید که 6 سال سابقه تولید محتوا دارد و در گوگل محبوب به خاطر قدمت و محتوای ارزشمندش محبوب شده است. باید خدمت شما عرض کنم که این سخت ترین راه ممکن است که می توانید انتخاب کنید! Data was created by GSA Content Generator Demoversion!

کار کردن در خانه، فوقالعاده است…

بعد از انتخاب ایده چه کنیم؟ از جملات شاعرانه و فلسفی پرهیز کنید. شما با سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال می توانید از تورم پیشی بگیرید و به صورت دلاری سود کنید. کار کردن در خانه، فوقالعاده است… کار در خانه در زمینه ی بهینه سازی موتورهای جستجو اکسیژن هر وب سایت در اینترنت محسوب میشود. اگر خوب و مداوم کار کنید و روی موضوعات وایرال یا ویروسی و ترند (چیزی که مردم زیاد جستجو میکنند) به طور میانگین بین ۴ تا ۷ ماه طول میکشد تا به درآمد برسید. خود را طوری آماده کنید که انگار میخواهید بروید سر کار؛ در غیر این صورت احتمال اینکه سر از تخت خواب در بیاورید، زیاد است. شما هم به عنوان یک خانم خانه دار خواه مجرد یا متاهل میتوانید ساعاتی را در طول روز به بافتن انواع لباس نخی برای خردسالان و بزرگسالان اعم از زن و مرد اختصاص دهید، که از جمله این موارد میتوان به ساخت شال گردن با کاموا در دو نوع زنانه و مردانه و پلیور و …

کسب درآمد از کلاب هاوس

فرقی ندارد، خواه عکاسی حرفهای یا عاشق گرفتن تصاویر فوق العاده هستید میتوانید عکستان را به چند روش بفروشید. برای این کار ابتدا یک خودروی باربری تهیه کنید و آن را به رانندهای حرفهای اجاره بدهید یا با او قرارداد همکاری امضا کنید و درآمد خود را با او نصف کنید. برای مثال من چند وقت پیش یک کانال تلگرامی دیدم که سورس کدهای html & css هایی را از سرتاسر وب جمع آوری می کرد و با گذاشتن لوگو و نام کانال روی سورس کدها آن ها را برای دانلود محدود مثلا برای 100 نفری که زودتر اقدام به دانلود کنند قرار می داد، سپس بعد از آن برای تهیه سورس کد مورد نظر باید هزینه عضویت در کانال اعضای ویژه پرداخت می کردید تا به سورس کدها دسترسی داشته باشید. حتی اگر تجربه فنی با وبسایتها ندارید، راهاندازی یک وبلاگ در سال ۲۰۲۰ بسیار سادهتر شده است. اگر در این زمینه تجربه دارید، در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید. بسیار جالب است که در این روش هم ، اکثر افراد می خواهند یک پیج اینستاگرام با فالوورهای زیاد راه اندازی کنند و با گرفتن تبلیغات به کسب درآمد از اینترنت بپردازند، برای همین هم بازار فروش فالوورهای فیک اینستاگرامی آنقدر داغ است، چون اکثرا تجربه ای در این زمینه ندارند ، با خود فکر می کنند که با خرید فالوور فیک می توانند سفارش تبلیغات بگیرند!

کسب درآمد از یوتیوب

This data has been written by GSA Content Generator DEMO.

سایت هایی که خدمات تولید محتوا انجام می دهند، قیمت محتواهای متنی آنها به صورت کلمه ای محاسبه می شود، و قیمت هر کلمه آن در تاریخ نگارش این مقاله چیزی حدود 40 الی 70 تومان بسته به نوع محتوا و خدمات مختلفی که ارائه می دهند است. اگر بتوانید روزی ۲ الی ۳ ساعت زمان بگذارید درآمدتان عالی خواهد بود. البته فقط تا قبل از اینکه که گربهتان روی لپتاپ خرابکاری کند یا همسایهتان، که انگار مشغول ساختن ماشین زمان است، همهی لوازم برقی پر سر و صدا را با هم روشن کند. مواقعی که در خانه کار میکنم، پس از بیدار شدن از خواب، زیر کتری را روشن میکنم و به سراغ کارهایم میروم، خیلی زودتر از زمان معمول آغاز ساعات کاری، و تا زمانی که به مشکلی بر نخورم و یا نیاز به استراحت نداشته باشم، سراغ صبحانه نمیروم. در ایران اینستاگرام پرطرفدارترین شبکه اجتماعی است بنابرین برای شروع می تواند گزینه خوبی باشد. توجه داشته باشید که کسب درآمد از اینترنت یک شبه تحقق پیدا نکرده و نخواهد کرد، پس اگر تصمیم گرفته اید که کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید باید بسیار تلاش کنید و در کنار آن صبر هم داشته باشید و انتظار نداشته باشید یک ماهه به درآمد های میلیونی دست پیدا کنید.