چرا کسب درآمد از طریق تلگرام رایج شده؟

دقت کنید که کلاب هاوس هنوز به صورت گسترده در دسترس نیست اما تا همین جا چندین مورد نشت اطلاعاتی و نقض حریم خصوصی کاربران در این نرم افزار گزارش شده است. سرویسهای MCN علاوه بر ایجاد بهبودهای فنی روی محتواهای متنی و ویدیویی شما در یوتیوب، با کسر چیزی در حدود ۴۰ درصد (ممکن است ۵ درصد تلورانس داشته باشد) درآمد شما را به حسابتان در ایران به صورت ریالی واریز میکنند. علاوه بر این، شرکتهایی مانند شرکتهای شتاب دهنده استارت آپها روی ایدهها سرمایه گذاری میکنند و با دادن مبلغی برای سرمایه اولیه، به راه اندازی کسب و کار فرد، سرعت میبخشند. ماجرا به همین جا ختم نمیشود و کلاب هاوس به وضوح میگوید “without further notice to you” یعنی این که اطلاعات شخصی بدون اطلاع کاربر از کلاب هاوس خارج میشود و در اختیار شرکتهای دیگر قرار میگیرد. کلاب هاوس برای کسب درآمد و تهیه قراردادهای تبلیغاتی همین الان و در آینده با شرکتهای مختلفی همکاری میکند. برای شرکت، باید اپلیکیشن رایگان Crowdchupa را نصب کرده و گوشی خود را به دوچرخه وصل کرد سپس گوشی هوشمند با این نرم افزار از خیابانها فیلم تهیه کرده و از هوش مصنوعی برای شناسایی آسیبهایی که باید ترمیم شوند استفاده خواهد شد.

مخصوصا اگر دیگر از این لباس ها استفاده نمی کنید.

از مزایای خوب این حرفه میتوان به امکان دورکاری اشاره کرد. علاوهبر این هیچ دستورالعمل یا روشی برای دیلیت اکانت کلاب هاوس وجود ندارد و حتی در راهنمای استفاده از آن هم به این مورد اشاره نشده است. حتی اگر در این برنامه اکانت داشته باشید باز هم گزینهای برای حذف حساب کاربری وجود ندارد. در واقع اگر بخواهیم صادقانه بگیم بهترین راه نیست. به همین دلیل است که میگویم بلاگری در اینستاگرام راحت نیست و سختیهای زیادی برای فشن بلاگرها وجود دارد. با این حال کارشناسان معتقدند ادعای کلاب هاوس در مورد افزایش امنیت این سرویس صحت ندارد و همچنان راههای نفوذ زیادی در این نرم افزار وجود دارد. از طرف دیگر گوگل اطلاعات ما را برای نمایش تبلیغات و افزایش کیفیت سرویسهایش جمع میکند. مخصوصا اگر دیگر از این لباس ها استفاده نمی کنید. تایپ کردن از دیگر روش های کسب درآمد زنان می باشد که در ایران هم طرفداران زیادی دارد. در هر صورت کلاب هاوس در حال آماده کردن زیرساختهای لازم برای درآمدزایی است. This content has been done with the help of GSA Content Generator DEMO.

کسب درآمد از بلاگری

این موضوع عجیب نیست اما مشکل اصلی شفاف نبودن موارد اشتراک گذاری اطلاعات است. برای اینکه سایتی بدون مشکل به کار خود ادامه دهد، نیاز به فردی دارد که مدام به آن دسترسی داشته باشد و نیازهای آن بررسی و با توجه به تشخیص خود آن را برطرف کند. مشکل اصلی در مورد کلاب هاوس این است که هدف این برنامه از جمعآوری اطلاعات چیست و چطور امنیت آنها را تامین میکند؟ نکتهی مهم این است که قبل از اینکه دست به معاملات اجناس گرانقیمت و باارزش بالا بزنید باید تحقیقجامعی در مورد آن موضوع انجام دهید. قبل از پرداختن به آنها، لازم است که نکتهای را با هم در میان بگذاریم. حتی اگر با این روش موفق شوید سازندگان کلاب هاوس را قانع کنید که اکانت شما را حذف کنند، باز هم حساب کاربری شما به طور کامل پاک نمیشود. ما به شما قول می دهیم شما فروشگاه تان را کامل با اخذ نماد اعتماد، درگاه بانکی و داشتن محصول تحویل بگیرید. در این جا است که باید از یک مشاور و متخصص برای کسب درآمد کمک بگیرید. سعی میکنم، مثالهای واقعی هم برایتان ذکر کنم که ببینید تا چه اندازه میتوانید از این ایدهها الگو بگیرید.

آینده پلتفرم کلاب هاوس در هالهای از ابهام قرار دارد.

دوران مدرسه را به یاد بیاورید، وقتی دوستتان از شما یک سوال میپرسید و با فکر کردن و مطالعه جواب او را میدادید، درواقع شما هم در حال یادگیری از خودتان بودید… نوع دیگر، خشک کردن با شکر است که با خیساندن یا جوشاندن میوه در یک شیره شکری انجام می شود. بعضیها اعتقاد دارند کلاب هاوس، تیک تاک جدید است. تمام شبکههای اجتماعی بزرگ و معروف قابلیت حذف اکانت را دارند. در حال حاضر انتقادات زیادی در مورد اشتراک گذاری تمام لیست مخاطبان در کلاب هاوس وجود دارد. در صفحه حریم خصوصی کلاب هاوس بخشی با نام “SHARING AND DISCLOSURE OF PERSONAL DATA” وجود دارد. آینده حریم خصوصی در سایه کلاب هاوس! آینده پلتفرم کلاب هاوس در هالهای از ابهام قرار دارد. با این حال کلاب هاوس کاملا واضح بیان کرده است که اطلاعات کاربرانش را در اختیار شرکتها و نهادهای وابسته قرار میدهد. الکس استاموس مدیر رصدخانه اینترنتی استنفورد و رئیس امنیتی سابق فیسبوک گفته است که کلاب هاوس نمیتواند امنیت حریم خصوصی کاربران را تامین کند.