پکیج کامل برندسازی و کسب درآمد از اینستاگرام

چرا من یک نقطه آبی رنگ را در کنار نتیجه جست و جو میبینم؟ خیلی از کاربران که از این ربات ها استفاده کردهاند و از من در این مورد سوالی میکنند، به آن ها پیشنهاد میکنم که به سراغ پیج جدیدی بروند. تنها کافی است کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار خود که مثلا برای یک سایت آشپزی میتواند «آموزش آشپزی» باشد را در گوگل جستجو کنید تا با سایتهایی که در مورد این موضوع مطلب نوشتهاند، آشنا شوید. کارهای زیادی را برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی باید انجام داد. این کار را از سال 88 ادامه دادم تا سال 93 تبدیل شدم به یکی از پولسازترین افراد در زمینه کسب و کار اینترنتی. متاسفانه بله! این روز ها خیلی راه های هک و نفوذ متنوع و زیاد شده است. کار با چوب، بسیار متنوع بوده و نیازهای مختلفی از افراد را برآورده میسازد. مگر این که با هزینه زیاد برای تبلیغات تا حدی بتوان پیج را احیا کرد. با کمک این روشها میتوانید در طول زمان، فالوورهای خود را افزایش دهید. به شما آموزش میدیم تا امنیت اکانت خود را بر قرار کنید .ولی حواستون باشه که امنیت هیچگاه صد در صد نیست و باز هم راه نفوذ وجود داره . This content was created by GSA Content Generator Demoversion!

آموزش دیجیتال مارکتینگ

پس نتیجه گیری میکنیم که هیج وقت امنیت صد در صد نیست و همه پلتفرم ها دارای آسیب پذیری هستند.یکی آسیب پذیری با ریسک بالا ، یکی با ریسک پایین ولی در هر صورت وجود داره. همیشه به زمانی که پستی را منتشر می کنید و اطلاعات رایگانی را به کاربران می دهید کاری را از آن ها بخواهید که انجامش دهند این کار کمک میکند که پیج شما به سرعت بالا رود و فالوررهایتان اضافه شوند. پست های ابتدایی شما میتواند شامل آموزش محصولات شما رونمایی از محصولات شما یا توضیحات لازم و چرا این که کاربران باید محصول شما را نسبت به سایر رقبا انتخاب کنند. یک پروفایل زیبا، مفهومی و مرتبط با کار انتخاب کنید. یکسری ربات های افزایش فالوور وجود داشت که با معرفی یکسری هشتگ ها و پیج های مرتبط که در آن زمان فالوور خوبی داشتند، میرفتند فالوور ها، لایک کننده ها و فالوور های آن پیج را پیدا میکردند و آن ها را فالو میکردند و در نهایت بعد از فالو کردن آن ها، فالو بک میکردند این کاربران و سپس ربات ها به صورت خودکار آنفالو میکردند. وقتی پیجی را از صفر شروع میکنید باید ابتدا عکس مناسبی انتخاب کنید سپس نام خوبی که مرتبط باشد و در ذهن بماند را اتخاب کنید همچنین بیو خوبی بنویسید درباره خود و کسب و کارتان یا اینکه به چه دلیل باید شما را فالوو کنند جملات کوتاه و ترغیب کننده. This post was created by GSA Content Generator DEMO.

فالوور اینستاگرام

دیسکاور جریان جایی است که شما میتوانید در آن اطلاعات اینفلوئنسرها را بررسی کنید و با آگاهی و بر اساس فیلتر دلخواه بهترین انتخاب را برای همکاری در اجرا کمپین تبلیغاتی خود داشته باشید. همچنین الگوریتم های اینستاگرام متوجه خوب بودن یا نبودن پیج شما نمیشوند که تصمیم بگیرند پست شما را در اکسپلور ببرند یا خیر. ما درادامه در مورد چگونگی ساخت و نگهداری یک پروفایل موفق در اینستاگرام توضیح خواهیم داد. اما فصل ششم که به نام شخصیت بلاگری نام داره مثل گل دقیقه 90 بازی فوتبال میمونه در این فصل نکات درگوشی زیادی بهتون میگم که در مدیریت بلاگتون خیلی کمک میکنه، بدون شک شماهم عاشق این فصل میشین، خیلی نمیتونم درباره این فصل توضیح بدم چون باید خودتون ببینید حتما، اما حرف های خیلی مهمی زدیم از سیاست های یه بلاگر که شاید افراد عادی از اون خبر نداشته باشن. این دوره شامل 6 فصل اصلی می باشد که در ادامه توضیح میدهم. فرقی نمی کند که در چه کسب و کاری در حال فعالیت هستید و یا چه مقدار اطلاعات و تجربه دارید، ما مطمئن میشویم که در پایان این دوره شما تمام عواملی که برای رسیدن به موفقیت و درآمد نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت.

شبکه اجتماعی اینستاگرام حالا مکانی است برای اشتراک عکس های روزمره تا خرید و فروش، اخبار و قرعه کشی ها، در این میان رقابتی ما بین تمام کسانی که در شبکه اجتماعی حضور دارند وجود دارد، داشتن فالوور بیشتر این موضوع برای همه مهم شده چرا که شما می توانید با فالوور بیشتر محبوب شوید یا درآمد خود را بیشتر کنید . موضوع فصل چهارم مخاطب است، موشکافانه در مورد رفتار کاربران در شبکه های اجتماعی خصوصاً اینستاگرام صحبت میکنیم و سعی میکنیم مخاطب شناسی یاد بگیریم، تحلیل رفتار کاربران به ما کمک زیادی در اداره بلاگمون میکنه، البته این فصل فقط تئوری هم نیست و در جلسه آخر مفصل درباره insights ها و آمار و آنالیز پیج ها صحبت میکنیم و برترین ابزارهای رایگان را به شما معرفی میکنیم که در تحلیل پیج ها بسیار کمک کننده شماست، همچنین در این فصل تمام بخش های اینستاگرام که مربوط به آمار هست را موشکافانه تحلیل و بررسی میکنیم. برای این که بتوانید افراد بیشتری را پیدا کنید و فروش هم برای محصولات شما اتفاق بیفتد. در طرف مقابل، شاید یک صفحه وب قدیمی پیدا کنید که ترافیکی که قبلاً دریافت می کرد را دیگر نمی گیرد.