وظایف آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

کرونا با خودش سختی های زیادی آورد؛ اما برخی مواقع هم نکاتی را به ما یادآوری کرد که همیشه بی اهمیت تلقی می کردیم یا شاید به دنبال فرصتی مناسب برای آن بودیم و این فرصت هیچ وقت دست نداد. در نهایت از آخرین وظایف آژانس دیجیتال مارکتینگ باید به بازاریابی شبکههای اجتماعی اشاره کرد. در پایان باید به این موضوع اشاره کنم که استفاده از هرکدام از این روش ها به صورت تکی ممکن است نتایج خوبی را به همراه داشته باشد، اما برای اینکه در این زمینه بتوانیم یک رشد فوق العاده و چشمگیری داشته باشیم، نیاز است که مطابق با یک برنامه زمانی مشخص، ترکیبی از روش هایی که تا به اینجا با آنها آشنا شدیم استفاده کنیم. هنگامی که شما یک مکان را در استوری های اینستاگرام مانند محله یا رستوران برچسب گذاری می کنید، داستان شما در فید استوری های عمومی آن مکان نمایش داده می شود. درصورتی که قصد دارید فردی را به عنوان Moderator قرار دهید، کافی است روی تصویر نمایه ی او کلیک کرده و عبارت Make a Moderator را انتخاب کنید.

ویو استوری در اینستاگرام

This has been generated by GSA Content Generator DEMO.

دیجیتال مارکتینگ

بنابراین هرکسی که آن مکان را در اینستاگرام جستجو کند، می تواند استوری شما را ببیند و ذهن او را درگیر کند. هر فردی که برای اولینبار وارد کلاب هاوس میشود، دو دعوتنامه خواهد داشت تا آنها را برای دو نفر دیگر بفرستد. افزایش بازدید استوری ها نتایجی همچون افزایش فالوور و مخاطب را به دنبال خواهد داشت که شما با برقراری تعامل بیش از پیش می توانید وفاداری مخاطبان خود را جذب کرده و نرخ فروش و دیگر آمار و ارقام را به میزان مناسبی افزایش دهید. افزایش ویو استوری یا همان بازدید استوری اینستاگرام به طور مستقیم به این بازمی گردد که شما می خواهید چه چیزی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. مورد بعدی که باید در دیدرس توجه قرار گیرد استفاده از استیکر های اینستاگرام است. هنگامی که می خواهید محصول جدیدی را در رسانه های اجتماعی عرضه کنید با راه اندازی هیجان انگیز یک استیکر شمارش معکوس توجه مخاطبان را به خود جلب کنید. اما باید به شما بگوییم که این یک باور اشتباه است. استیکرهایی که به اینستاگرام اضافه شده اند و باز هم انتظار می روند که اضافه شوند به شما این امکان را می دهند که استوری های خود را جذاب تر کنید و مخاطبان را بیشتر درگیر موضوعات خود کنید. This content has been written with GSA Content Generator DEMO.

در بسیاری از موارد دیده شده افراد زیادی به دنبال استفاده از نرم افزار افزایش بازدید استوری اینستاگرام رفته اند و همین موضوع باعث بسته شدن اکانت اینستاگرام شان شده است. در اکثر موارد برای انجام فعالیت های متفاوت راه های میانبری هم وجود دارد، یکی از این راه های میانبر خرید بازدید استوری اینستاگرام است که با استفاده از این روش می توانید تعداد بازدیدهای خود را به میزان دلخواه بالا ببرید. مورد دیگری که نباید فراموش کنید استفاده از ایده های خلاقانه و نوآوری با کمک گرفتن از روش های گفته شده است که می تواند گام بزرگی در راستای افزایش تعداد بازدید کنندگان استوری شما بردارد. برای انتشار استوری های جذاب فقط کافی است از ایده هایی که در این مقاله برای انتشار استوری ها عنوان کردم استفاده کنید. این آپشن اینستاگرام از اول وجود نداشته است، پس طبیعی است که تنها ویدیو هایی را شامل شود که از تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۵ به بعد انتشار یافته اند.

فالوور روبیکا

This was created with GSA Content Generator DEMO.

کسب درامد از موبایل

اول اینکه فالوور های شما آن را برای دیگران ارسال کنند، تا بتوانند آن چیزی را که برایش هیجان زده هستند، با فالووران خود به اشتراک بگذارند و مورد دوم اینکه درخواست دریافت نوتیفیکیشن را بزنند، که در آن صورت وقتی این زمان تمام شود آنها اعلان را دریافت می کنند و برای مخاطبان بسیار جذاب خواهد بود رو نمایی از چیزی که انتظارش را می کشیدند. به این صورت که دنبال کنندگان شما استیکر شمارش معکوس را لمس می کنند و وارد شمارش معکوس خواهند شد، سپس دو گزینه در مقابل آنها خواهد بود. نکته اول که باید رعایت کنید این است که استوری که در صفحه تان قرار می دهید می بایست یک داستان را روایت کند؛ یعنی دارای ابتدا، میانه و انتها باشد. یک مشاور بازاریابی اینترنتی میتواند خدمات زیادی به شما ارائه دهد تا در کمترین زمان به بهرهوری به مراتب بالاتری از روشهای سنتی برسید. البته اگر شما خدماتی را میخواهید به صورت آنلاین ارایه دهید؛ بالطبع هزینه آن خیلی به مراتب کمتر خواهد بود. اگر به دنبال تولید محتوای مفید و به درد بخور برای کاربران تان هستید هر چند وقت یک بار باید از استیکر نظرسنجی استفاده کنید.