همه چیز درباره کسب درآمد دلاری از یوتیوب + معرفی بهترین یوتیوبرها

دقت داشته باشید که برای استفاده از super chat باید آن را در قسمت monetization فعال کنید. قرار است درباره چه موضوعاتی صحبت کنید و چگونه میخواهید آنها را منتشر کنید. طبق گفتههای Odisha، اگر کسی توانسته با کانال YouTube خود نرم افزاری را به فروش برساند، پس باید درباره هر فرصت دیگری برای فروش محصولات فیزیکی و دیجیتالی نیز فکر کند. به جایگاهی که در آن هستید وفادار بمانید. اگر از آن دسته افرادی هستید که وقتی ناراحت میشوند قرمز میشوند، لازم نیست نگران باشید، یک تکنیک ساده برای رفع آن وجود دارد. با ابزار کارت یوتیوب آشنا هستید؟ عوامل بسیاری بر درآمد یک فرد از یوتیوب اثر میگذارند؛ پس از معرفی ابزار دوم به بررسی این عوامل میپردازیم. نیک شفرد معلم و نویسنده ای است که ۳۰ سال از عمرش را وقف آموزش زبان انگلیسی به هزاران دانش آموز در سراسر جهان کرده است و در این زمینه جوایزی نیز کسب کرده است. Post has been generated with GSA Content Generator Demoversion.

اما با گذشت زمان به آن عادت میکنید.

سعی کنید در زمینه کاری خودتان فعالیت کنید و از این شاخه به آن شاخه نپرید. در نتیجه استفاده از یوتیوب که دارای فایل های متنوع آموزشی است و متدها و روش های گوناگون توسط افراد مختلف در هر کدام برای آموزش بهتر استفاده شده می تواند به شما در این زمینه کمک نماید. همچنین سعی کنید از زوایای مختلف از خود فیلم بگیرید و ببینید چه احساسی دارید و از کدام زاویه بهتر به نظر میرسید. اگر از ناتوانی در ویرایش ویدیوها میترسید، همیشه می توانید یک فریلنسر برای این کار استخدام کنید. اما فراموش نکنید که شما کار خودتان را انجام میدهید و باید سبک مخصوص به خودتان را داشته باشید. اما با گذشت زمان به آن عادت میکنید. به خاطر داشته باشید که حتی باید برای ویرایش ویدیوی خود زمان بگذارید و در زمان مناسب آن را آپلود کنید. ویدیو ها بر اساس زمان پخش و موضوع در این قسمت طبقه بندی شده اند. فلش کارت های موجود به منظور آشنایی با واژگان زبان انگلیسی، فیلم های زیرنویس شده، پادکست ها و کتاب های صوتی، مقالات متناسب با سطح یادگیری شما و بسیاری دیگر از منابع و مطالب در این کانال وجود دارند که می توانند موجب پیشرفت روند یادگیری زبان انگلیسی شما شوند.

مسلماً گزینه دوم بهتر به نظر میرسد.

یکی دیگر از بهترین و جذاب ترین روش ها برای افزایش بازدید ویدیو در یوتیوب این است که ویدیو های آموزشی تولید کنید. مجموعه های ویدیویی همچنین به شما کمک می کنند هنگام ایجاد کانال YouTube خود را به عنوان یک تأثیرگذار یا رهبر نظر در جایگاه خود معرفی کنید. مسلماً گزینه دوم بهتر به نظر میرسد. به هر حال کیفیت ویدئوها اهمیت دارد و بهتر است بودجهای که دارید را صرف خرید این تجهیزات کنید تا بتوانید محتوایی با بالاترین کیفیت تولید کنید. قبل از اینکه شروع به ساختن ولاگ و آپلود آن در یوتیوب کنید، چندین بار مقابل دوربین صحبت و تمرین کنید. حتی وقتی بودجه کمی وجود دارد، خیلی از یوتیوبرهایی که میخواهند به منابع خودشان متکی باشند و روند حرفهای خود را ادامه دهند، ویدیوهایی با کیفیت بالا تولید میکنند. ببینید درآمد اصلی یوتیوب از طریق نمایش تبلیغات است و هرچه بیشتر بتواند تبلیغات خود را نمایش دهد، درآمدش هم به همان مقدار افزایش می یابد. نیازی به گفتن نیست که صحبت کردن در مقابل دوربین ممکن است ترسناک باشد، مخصوصا برای مبتدیان.

به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارم؟

کافی است با استعدادی که دارید، جلو دوربین آرایش کنید، فیلم را تدوین کنید و آپلود کنید. به هر حال بهتر است در زمینهای فعالیت کنید که تقاضای بالایی دارد اما رقابت در آن کم است. در این مبحث حرف و صحبت زیاد است اما بهتر است لوگوی مخصوص به کسبوکار خود را داشته باشید. اما یکی از موضوعاتی که یوتیوب را به عنوان یک سایت و شرکت دقیق در رعایت این قانون معرفی کرده است، شناسایی و برخورد با افرادی است که این قانون را زیرپا میگذارند. خودتان باشید، سبک مخصوص به خود را داشته باشید و مهمتر از همه متمایز باشید. در این نوع فعالیت مقدار مشخصی پول وجود دارد که میخواهید همه آن را روی ویدیوها سرمایهگذاری کنید. این تمرین به شما کمک میکند تا به دوربین عادت کنید، از لرزش صدا و استرسهای اضافی در آینده جلوگیری کنید. به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارم؟ از آنها تقلید نکنید ولی ببینید که برای جذب مخاطب چه کاری انجام دادهاند. Post was generated by GSA Content Generator DEMO!