نحوه کسب درآمد در اینستاگرام

اگر در کانال یوتیوب خود ۱۰۰۰ مشترک و ۴۰۰۰ ساعت نمایش ویدئو داشته باشید و به طور میانگین ۴ تبلیغ در ویدئو خود قرار دهید، میتوانید تا ۸ دلار از هر ویدئو درآمد کسب کنید. برای مثال همانطور که در اینستاگرام کاربرانی که دنبال کنندههای بالایی دارند در ازای دریافت مبلغی محصولات یا خدماتی را تبلیغ میکنند، در یوتیوب نیز میتوانید ویدیوهای تبلیغاتی بسازید و منتشر کنید. یوتیوب به ازای تبلیغاتی که در آن منتشر می شود، هزینه ای دریافت می کند و آن را در پست های اشتراک گذاشته شده توسط یوتیوبرها منتشر می کند، از این طریق درآمدی برای آنها نیز در نظر می گیرد. البته یک راه بهتر هم برای جذب مشتری وجود دارد که خیلی سریعتر به نتیجه میرسید فقط کافیست چند قطعه زیبا بنوازید و آن را در اینستاگرام منتشر کنید. ورزش کنید یا برای خریدهای کوچک از خانه خارج شوید ( البته با رعایت نکات ایمنی و پیشگیری از کرونا). ۱۰۰۰ مشترک در یک روز یا چند روز به دست نمیآید و شما باید مدتها تلاش کنید تا در نهایت موفق شوید و از یوتیوب کسب درآمد کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام

در یوتیوب اگر کاربر، ۱۰۰۰ بازدید داشته باشد، یک یا دو دلار به حساب او واریز میشود. برای مثال شما میتوانید در یک ویدئو خود، ۴ تبلیغ قرار دهید و از هر ۱۰۰۰ بازدید ۴ الی ۸ دلار درآمد کسب کنید. هزینه ای از تبلیغ کننده دریافت میکند و درصدی از این هزینه را به صفحه های میزبانی که ویدیو تبلیغاتی در خلال ویدیو اصلی آنها پخش شده است میدهد. در نتیجه شما هم بعنوان میزبان میتوانید درصدی از این درآمد را از آن خود کنید. یکی از مزایای لایو اینستاگرام این است که شما می توانید آن را ذخیره کنید و افرادی که نتوانستند در لایو شما باشند، می توانند آن را بعدا مشاهده کنند. بلاگرها و سلبریتی ها با توجه به زمینه کاری و تعداد فالووری که دارند، درآمد متفاوتی از اینستاگرام کسب می کنند. جای نگرانی نیست شاید برداشت برای پول یک مقدار سخت شده باشد ولی همیشه راه هایی برای دور زدن تحریم ها وجود دارد.

یکی دیگر از پول ساز ترین مشاغل خانگی بسته بندی خشکبار در منزل است. توجه داشته باشید که یوتیوب برای ویدئوهای علمی پول بیشتری پرداخت میکند. احتمالاً فکر کردهاید که برای تهیه ویدئوهای یوتیوب نیاز به تجهیزات و وسایل تخصصی دارید ولی در اشتباه هستید. اخیرا یوتیوب قابلیت برگزاری پخش زنده (لایو) و گذاشتن استوری را به نسخهی جدید خود اضافه کرده است و این مسئله میتواند وسیلهی مناسبی برای درآمدزایی غیرمستقیم شما باشد. در طول ویدیوهای یوتیوب گاهی ویدیو های تبلیغاتی پخش میشود. و اما به دلیل وجود برخی تحریم ها در کشورما برخی از کاربران تصور میکنند که کسب درآمد از یوتیوب در ایران امکان پذیر نیست. کاربرانی که نمی توانند در این کلاس ها صحبت کنند می توانند با استفاده از ایکن موجود در صفحه دست خود را بالا برده و اجازه صحبت کردن بگیرند. خبرگزاری آریا – در شرایطی که درصد زیادی از مشاغل در سراسر جهان کاهش درآمد را تجربه می کنند غول های فناوری مانند فیسبوک، نتفلیکس، آمازون و اپل هر لحظه به درآمد خود می افزایند. شاید در ابتدا به ویدئوهای شما توجهی نشود، ولی میلیونها نفر مانند شما در ابتدا نا امید شدند ولی امروز بعد از تلاش و گذشت زمان، به یک یوتیوبر موفق تبدیل شدهاند. This post was created with the help of GSA Content Generator Demoversion.

کسب درآمد از بلاگری

یوتیوب هم مانند دیگر کانالهای بازاریابی دیجیتال، محلی برای ارائهی محتوا است که قطعا، بدون همکاری با کانالهای دیگر، موفقیت چندانی نخواهد داشت. هرچه بتوانید محتوای جذابتری ارائه کنید و مخاطب بیشتری را جذب کنید قطعا درآمدزایی بیشتری نیز خواهید داشت. در این صورت بلاگر به جذب اسپانسر هزینه های مربوط به تولید محتوا را برداشته و بخشی از آن هزینه هم به عنوان درآمد به جیب بلاگر می رود. در نظر گرفته و برای هر یک از نقشها، کارت ویزیت مناسب با آن را طراحی کنید. به این نکته توجه کنید که در این اتاق ها قابلیت مذاکره به شکل همزمان وجود ندارد و هر اتاق توسط یک مدیر اداره می شود. آنچه برند ها واقعاً به آن توجه می کنند این است که مخاطبان شما به چه میزان درگیر هستند، مهم نیست که تعداد پیروان را در نظر بگیرید زیرا این به معنای آگاهی بیشتر محصول و فروش بالقوه برای آنها است. بعضی از کاربران یوتیوب، برای کسب درآمد بیشتر از تبلیغهای زیادی استفاده میکنند.