معرفی 12 کانال آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب – خدمت از ما

اثبات اثربخشی آموزشهای زبان انگلیسی از طریق فایلهای ویدیویی و تصویری در کنار دیگر روشهای یادگیری زبان بر اهمیت استفاده از تکنیک آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب افزوده است. روش های فراوانی برای تولید محتوای ویدیویی هست؛ مثلا از محتواهای آموزشهای کوتاه، معرفی محصول،تاریخچه ی شرکت، اینفوگرافیک، مصاحبه ها و دیگر موارد استفاده کنید. مانند موارد قبلی آدرس یوتیوب مورد نظر خود را در کادر سفید وارد کنید و روی دکمه Start کلیک کنید. همچنین می توانید متنی برای جستجوی ویدیوی مورد نظر را در این کادر وارد کنید. افزونه ایزی یوتیوب دانلودر اکسپرس یک افزونه راحت و سر راست برای دانلود ویدیو و همچنین mp3 ویدیو های یوتیوب خواهد بود، بعد از نصب و فعال سازی از فایرفاکس اد-اونز در صفحه ویدیو یوتیوب مطابق تصویر زیر یک گزینه با نام DOWNLOAD AS اضافه خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید ویدیو را با کیفیت مورد نظر دانلود کنید. شما با این تکنیک به راحتی می توانید فیلم و ویدیو مورد نظر خودتان را با لینک مستقیمی که در اختیارتان گذاشته شده دانلود کنید. اگر دیگران این مسیر را طی کردند، شما نیز می توانید مسیر موفقیت را طی بکنید. اگر کانال یوتیوب دارید یا قصد راه اندازی یک کانال یوتیوب را دارید، حتما به ابزاری نیاز دارید تا بتوانید ویدیوها و کانال خود را مدیریت کنید.

سابسکراب یوتیوب

این بهترین فرصت برای افرادی است که قصد توسعه کسب و کارشان در فضای دیجیتال را دارند. موسسه British Council با استفاده از تکنیک یادگیری زبان انگلیسی از طریق موسیقی به انتشار ویدئوهای با آهنگ و انیمیشنهای جذاب برای یادگیری زبان افراد در یوتیوب پرداخته است. شما می توانید همانطور که به آرامی در جنگل و زیر ردیف درختان بلند به آرامی گام بر می دارید و پیاده روی می کنید به آهنگ ها و موزیک های آموزشی این کانال گوش دهید و از شنیدن آنها لذت ببرید. شما می توانید از تماشای فیلم های با کیفیت این کانال لذت ببرید و به یادگیری زبان انگلیسی به صورت تخصصی بپردازید. این کانال نیز مانند بسیاری از کانال هایی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب به صورت حرفه ای مشغول فعالیت هستند به همین منظور راه اندازی و ایجاد شده است. از آنجایی که یافتن بهترین و مطمئن ترین کانالهای یادگیری زبان در یوتیوب از پر اهمیت ترین دغدغهها در بین افراد علاقمند به استفاده از این تکنیک آموزش زبان انگلیسی بوده، در این قسمت به معرفی چندین کانال معتبر در زمینه آموزش زبان انگلیسی با یوتیوب میپردازیم. امروزه بیشتر مراکز و موسسههای آموزش زبان در سراسر دنیا با هدف بهبود شیوه یادگیری زبان با یوتیوب ویدئوهایی با رعایت استانداردهای جهانی و استفاده از جذابیت های بصری تولید و در کانالهای معتبر آموزش زبان با یوتیوب به اشتراک گذاشتهاند.

کسب درآمد از یوتیوب

از مقاصدی هستند که شما می توانید ویدیو های خود را به اشتراک بگذارید تا با افزایش تماشا و مخاطب رو به رو شوید. یوتیوبرهای برتر این پلتفرم هم از این موضوع به نفع خود استفاده کرده و هم خودشان در رسیدن به این آمار و ارقام به یوتیوب کمک کرده اند و گروه های بزرگی از مخاطبان را با ایجاد محتواهایی که هم سرگرم کننده و هم معتبر هستند در حالی که روابط مستحکمی را با آن ها ایجاد می کنند، جذب یوتیوب کرده اند. این کانال توسط یکی از معتبر و مشهورترین رسانههای دنیا یعنی The British Broadcasting Corporation راه اندازی و مدیریت میشود. تبدیل شدن به یک YouTuber (یوتیوبر؛ یعنی کسی که کانال فعالی در یوتیوب دارد) موفق در واقع به معنای پیروی از برخی دستورالعمل های اساسی، دانستن تفاوت بین نکاتی که به کار می آید و آنهایی که کاربردی نیستند، و امتحان کردن نکات مختلف یوتیوب و تطبیق آنها با کانال شما است. This content was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

گزینه خوب دیگری است که می توانید جز یکی از بهترین برنامه دانلود فیلم از یوتیوب در نظر بگیرید. غالباً در زندگی، همه چیز طبق برنامه ریزی پیش نمی رود. برنامه یوتیوب طوری طراحی شده است که فقط می توان به صورت آنلاین فیلم ها را مشاهده کرد. این در صورتی است که افراد بسیار زیادی روزانه از یوتیوب برای یادگیری رایگان و موثر استفاده می کنند. یوتیوب بیش از 2 میلیارد کاربر دارد که روزانه بیش از 1 میلیارد ساعت ویدیو در یوتیوب منتشر می کنند. از طریق این باکس شما می توانید به موضوع ها و کانال های مختلف یوتیوب دسترسی پیدا کنید. به مدت 6 ماه نیز به طور کامل مشاوره ی رایگان برای ارزیابی حساب کاربری شما توسط ما انجام می شود. سال شروع کار این کانال 2006 بوده و ویدیوهایش را به طور رایگان در اختیار کاربران قرار میدهد. امروزه هزاران دانشجو در سرار دنیا میتوانند یادگیری زبان انگلیسی با یوتیوب را سرچ کرده و به هزاران کانال آموزش انگلیسی به طور رایگان دسترسی داشته باشند. از طریق ارائه ویدئوهایی در خصوص فرهنگ انگلیسی و آمریکایی علاوه بر تقویت زبان افراد به آشنایی آنها با این دو کشور کمک میکند.این کانال با فعایت گستردهای که دارد تا به حال ۱۰۰۰ ویدیو در زمینه آموزش انگلیسی تهیه و تولید کرده که از نظر زبان آموزان بسیار مفید و کاربردی بوده است. This data was created by GSA Content Generator DEMO!