معجزه در کسب درآمد در منزل با بیش از 40 ایده پر پول

روز و ساعتی خاص را برای بارگذاری ویدئویی در جهت پاسخ دادن به سوالات و نظرات قبلی مخاطبین اختصاص دهید. یک وبلاگ یا وبسایت راه اندازی کنید و یا آنها را در دیگر شبکههای اجتماعی نیز منتشر کنید و به اشتراک بگذارید. بیشتر کاربران یوتیوب به دنبال دورههای آموزشی هستند و این دسته از ویدئوها برای آنها جذابیت دارد. هیچ رازی مگویی برای جذب مخاطب بیشتر در یوتیوب وجود ندارد. به بارگذاری محتوا ادمه دهید و سعی کنید دریابید که مخاطب به چه چیزی علاقه دارد و جذب میشود. پیش از آن که به مبحث کسب درآمد از یوتیوب بپردازیم، بهتر است ببینیم یوتیوب چه برنامهای است و چرا امروز به یکی از برنامههای پرکاربرد برای فعالیتهای آنلاین تبدیل شده است؟ برای برخورداری از دسترسی به قویترین برنامههای شراکت، باید حداقل از ۱۵ هزار ساعت بازدید انباشته در ۹۰ روز بهرمند باشید. این قیمت میتواند از 100 هزار تومان شروع شود و حتی رقم های بالا تر چند میلیونی فروخته شود. بسیاری از نوجوانان و جوانانی که با یادگیری تکنیکهایی ساده و راحت توانستهاند درآمدهایی میلیونی برسند. در هر زمانی میتوانید از طریق صفحه «شرکای یوتیوب» برای شراکت با یوتیوب اقدام کنید. Article was generated with the help of GSA Content Generator DEMO!

کسب درآمد در خانه

در مطلبی که به شما ارائه کردیم ۹ گامی که برای کسب درآمد از یوتیوب باید بردارید پرداختیم. این موضوع زمانی اتفاق می افتد ک بخواهید تلفن را بردارید و همینطوری به همه زنگ بزنید و بخواهید محصول مورد نظر را بفروشید. اگر به دنبال فروش در اینستاگرام هستید، باید مبلغی را برای تامین جنس در نظر بگیرد و فکری برای تامین جنس و ارسال آن هم بکنید. اما یک نکته مهم در این میان وجود دارد و آن هم تحریم بودن ایران برای استفاده از این پلتفرم است اما نگران نباشید، این امر شدنی است و شما میتوانید با استفاده از راهکارهایی که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد یک اکانت در یوتیوب ایجاد کرده و به کسب درآمد از یوتیوب بپردازید. به همین دلیل است که برخورداری از مخاطب و تلاش برای افزایش آنها مهم است. چه مشارکت جالبی می توانید با آنها داشته باشید؟ این روز ها بلاگری در اینستاگرام رایج شده است، چرا که علاوه بر اینکه برای شما شهرت و محبوبیت به همراه دارد بلکه می تواند درآمد خیلی خوبی را نصیب شما کند، بلاگر ها روابط عمومی خوبی دارند و به خوبی با تولید محتوای جذاب و وایرال آشنا هستند آنها می توانند روی دیگران تاثیرگذار باشند و توجهات زیادی را به خود جلب کنند.

محیط اینستاگرام موجب خستگی شما نمیشود به این دلیل که اینستاگرام حاوی تصاویر و ویدئوهای سرگرمکنندهی زیادی است، شما در حین انجام کار روزانهی خود و تعامل با مخاطبان و مشتریان، میتوانید با موضاعات داغ روز در اینستاگرام سرگرم شوید. یوتیوب در حال حاضر به یک برنامه و کانال محبوب در حوزه دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده و چنانچه تاکنون اقدامی برای داشتن اشتراک در این پلتفرم نکردهاید به شما پیشنهاد میکنیم همین حالا اقدام کنید زیرا اگر میتوانید برای هر نوع کسب وکاری که دارید ویدئو تولید کنید، یوتیوب تنها جایی است که بیشترین بازید را دارد و میتوانید مخاطبان هدف خود را به راحتی بیابید و از طریق فعالیتی که در این فضا انجام میدهید کسب درآمد نمایید. مطمئن باشید آنقدر محتوای غنی و مورد نیاز مخاطبان جای کار دارد که هنوز هنوزه شما میتوانید از ان بهره ببرید. ارتباط با مخاطبین برای شما مخاطبین بیشتری به ارمغان خواهد آورد. با اشتراک گذاری ویدئوهای خود و یا قرار دادن لینک یا کد امبد (Embed) آن در جاهای مختلف، شانس بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت.

ویدئوهایی که در این سایت میتوان قرار داد و با دیگران به اشتراک گذاشت شامل کلیپهای فیلم، تلویزیون و کلیپهای موسیقی و ویدئوهای آموزشی میشود که توسط کاربران عادی و یا برخی شرکتها به اشتراک گذاشته میشود. همچنین اطمینان میدهید که ویدئوی شما هیچ محتوایی که شامل قانون کپی رایت شود شامل نمیشود. زمانبندی درستی برای انتشار مطالب داشته باشید: سعی کنید به طور منظم و پیوسته در این شبکه فعال باشید; به گونه ای نباشد که در یک بازه زمانی مدام مطلب بگذارید و در یک بازه زمانی دیگر هیچ گونه فعالیتی از شما دیده نشود. سپس روی کانال کلیک کرده و درآمدزایی (Monetization) را فعال (Enable) میکنید. به عنوان مثال اگر در زمینه موفقیت یا بهبود فردی فعالیت میکنید میتوانید یک پیج اینستاگرام در این زمینه راه اندازی کنید و شروع به تولید محتوای آموزشی هدفمند کنید. حال شما میتوانید دامنه های مختلفی که فکر میکنید تقاضای زیادی دارند و یا حائز اهمیت هستند را خریداری کنید و در زمان مناسب به افرادی که آن دامنه ها را نیاز دارند به قیمت های بالاتری بفروشید. گاهی این حسابهای بلاک چینی از هر گزینهای که در بانکها یا مؤسسههای مالی سنتی ارائه میشود، بازدهی بهتری دارند.

کسب درآمد از کلاب هاوس

This article has been written by GSA Content Generator DEMO!