روش های کسب درآمد از یوتیوب ؛ چطور فروش خود را افزایش دهیم؟

مهمترین فاکتور در کسب درآمد از تبلیغات یوتیوب میزان بازدید یک کانال است. یوتیوب برای کانالهایی که به مرحلهای رسیدهاند که میتوانند از طریق تبلیغات درآمد داشته باشند، واژه مانتایز (Monetize) را به کار میبرد. برای کسب درآمد از طریق تبلیغات یوتیوب، قوانین و حداقلهایی وجود دارد که باید به آنها دست پیدا کنید. سفارشدهندگان تبلیغ تمایل دارند تبلیغات خود را در کانالی پخش شود که مخاطبانش میتوانند مشتریان بالقوه آنها باشند. تبلیغات یوتیوب به دو حالت نمایش داده میشود: ویدیوهای تبلیغاتی که ممکن است در ابتدا، انتها یا بین ویدیو نمایش داده شود و نوار تبلیغاتی که پایین ویدیوها دیده میشود. کسب درآمد از یوتیوب به این صورت است که این شبکه اشتراک ویدیو به ازای تعداد دیده شدن ویدیوهای شما حاضر است به شما پول بدهد. سرویس Tube Buddy از طریق افزونهای که برای مرورگر ارائه میکند، ابزارهای کمکی زیادی برای آنالیز کانالها و همچنین مدیریت محتوا در یوتیوب در اختیار شما قرار میدهد. زمانی که بازدید یک فیلم به 301 رسید، یوتیوب برای ارزیابی اینکه آیا بازدید این ویدیو از طریق واقعی در حال افزایش است یا اینکه بازید ها به روشهای خودکار به دست می آید مکث می کند. اگر از این امکان استفاده کنید و یوتیوب متوجه شود در دفعات اول به شما تذکر میدهد اما بعد از چند بار ممکن است به شکل کامل دسترسی شما به یوتیوب را برای همیشه مسدود کند.

سابسکراب یوتیوب

ما در اینجا با بازدید ماهانه پیش میرویم و به شما هم پیشنهاد میکنیم درآمد را از طریق بازدید ماهانه محاسبه کنید. وبسایت Social Blade در همان بخش بالای صفحه تخمینی از درآمد دلاری کانال را نیز به صورت ماهانه و سالانه ارائه میکند. وبسایت Social Blade ابزاری رایگان برای تحلیل و آنالیز شبکههای اجتماعی اینستاگرام، توئیچ و البته یوتیوب است. البته باید مهمترین نکته را پیش از بررسی و تحلیل دیگر نکات به شما بگوییم. برای شروع، شما پول تبلیغاتی خود را با Google به اشتراک میگذارید. درباره چگونه خرج شدن پول مخاطبانتان صحبت کنید و روند خرج را به صورت محتوایی روزانه به بینندگان خود شرح دهید. برای اجرایی شدن این مدل از درآمد، باید بر روی دانش که در آن قدرتمند هستید، تمرکز کافی داشته باشید. به عنوان مثال، من دیدهام که برخی از ویرایشگران آزاد در ویرایش ویدئو عروسی تخصص دارند. برخی از مواردی که میتوانید با آن یک توضیحات خوب برای افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب بگیرید را در ادامه معرفی میکنم. در روند کسب درآمد از یوتیوب تعداد دنبالکنندگان کانال تنها در مرحله اول و پیش از مانتایز کردن کانال است که اهمیتی دارد و بعد از این که کانال مانتایز شد، تعداد دنبالکنندگان دیگر هیچ اهمیتی ندارد.

زمانی که وارد این سایت میشوید میتوانید در نوار جستجویی که بالا سمت راست صفحه اصلی وجود دارد، نام کانال یوتیوب مد نظر خود را وارد کنید. هرچه موضوع یک کانال یوتیوب پرتکرارتر باشد، رقابت در حوزه مورد نظر بالا میرود و مقدار CPM پرداختی به آن کاهش پیدا میکند. برای فهمیدن این که یک کانال یوتیوب چقدر درآمد پیش از هر چیز باید بدانید میزان بازدیدهای کانال را پیدا کنید. هنوز بخش بزرگی از جامعه، به این که میتوان از طریق اینترنت به درآمد رسید مشکوک هستند. میتوان گفت پایدارترین روش کسب درآمد از یوتیوب در ایران و نقد کرد درامد استفاده از اشنایان و دوستان خارج کشور است. من به شما در این ویدیو به طور خلاصه کسب درآمد از یوتویوب را آموزش دادم، و با شما راجع به روش های درآمدزایی از یوتیوب صحبت کردم. شما میتوانید میزان بازدید کل، بازدید سالانه یا ماهانه یک کانال را پیدا کنید اما هرچه بازه زمانی بزرگتر شود عددی که به عنوان درآمد محاسبه میکنید دقت کمتری خواهد داشت. معمولا حق عضویت در این بخش به صورت ماهانه در نظر گرفته می شود. به روشهای مختلفی میتوان از یوتیوب درآمد کسب کرد اما این کار آن قدر که به نظر میرسد ساده نیست.

کسب درآمد از یوتیوب

با یک جامعهی خوب از مخاطبان (حتی هزار نفر) و دریافت هزینهای هرچند پایین مثلا یک دلار در ماه، میتوان درآمدی ثابت را با این روش کسب کرد.چگونه محتوای جذاب تولید کنیم؟ روش هایی که برایتان توضیح داده شد از مهمترین روش ها برای افزایش بازدید یوتیوب میباشند. میزان CPM دریافتی یک کانال یوتیوب به سه عامل اصلی بستگی دارد؛ موضوع کانال، بازه سنی بازدیدکنندگان کانال، و این که بیشترین بازدیدکنندگان کانال از کدام کشورها هستند. با کاهش رده سنی مخاطبان یک کانال، نرخ CPM دریافتی آن هم کاهش پیدا میکند. با کاربران کانال یوتیوب تان دوست شوید و آنها را به عنوان افراد غریبه نگاه نکنید، شما باید با آنها دوست شوید و بهترین محتوا را به آنها بدهید، همچنین اگر بهترین محتوا را به آنها بدهید آنها هم شما را دوست خواهند داشت، چون به آنها سودی رسانده اید. را به شما نمایش میدهد. اولین و رایجترین روش تبلیغاتی است که وبسایت یوتیوب روی ویدیوها نمایش میدهد. انتخاب یک روش و هدف خاص برای کانال یوتیوب، ترکیبی از چیزهایی است که شما درباره آنها تجربه و مهارت دارید و همچنین میخواهید درباره آنها صحبت کنید و همزمان این احتمال وجود دارد که کاربران بسیاری به آن جذب شوند. Data was generated by GSA Content Generator DEMO.