ربات برنامه محبوب فالوئر بگیر اینستاگرام – افزایش چندین هزاری فالوور ایرانی بدون افزایش فالوينگ

البته این هم یک روشی برای کسب درآمد از اینستاگرام محسوب می شود ولی در بسیاری از مواقع به خوبی جواب نمی دهد! برای مثال افرادی که فروشنده گوشی موبایل هستند میتوانند، با کمی جذب مخاطب در صفحه اینستاگرام خود، اقدام به فروش آنلاین و یا حضوری کنند، در حال حاضر کسب و کارهای زیادی همینکار را میکنند و فروش خوبی را در اینستاگرام تجربه کردند. دیجیتال مارکتینگ چیست؟، اصطلاحات تخصصی دیجیتال مارکتینگ را خواهیم شناخت ، چند منبع معتبر برای دیجیتال مارکتینگ را خواهیم شناخت و در نهایت گروه بندی را انجام میدهیم و پروژه خود را دریافت میکنیم . اما اگر در نهایت عملکرد این فالوورها را ریشهیابی کنید میبینید که همگی فالوورهای فیک هستند که هیچ فعالیتی در صفحه شما انجام نمیدهند و اگر هم فالوور واقعی باشند با شما تعامل دو جانبه ندارند. پس فقط اگر در شروع راه هستید میتوانید برای اعتباربخشی به صفحه و کسب و کار خود و جلب توجه سایر کاربران اینستاگرام اقدام به خرید فالوور کنید؛ هر چند ما این کار را توصیه نمیکنیم. Content has been generated by GSA Content Generator DEMO!

آموزش کسب و کار

فالوور واقعی به کاربران واقعی اینستاگرام گفته میشود که وجود حقیقی دارند و جذب صفحه اینستاگرامی شما شدهاند، محتوا و پستهای شما را با علایق، حوزه کاری، سلیقه، نیاز و یا هدف خود مطابق یافتهاند و از این رو صفحه شما را دنبال میکنند. فالوورهای فیک هیچ تعاملی با شما ندارند؛ یعنی نه پستهای شما را لایک میکنند، نه برای پستهایتان کامنت میگذارند، نه آنها را ذخیره کرده و نه پستهایتان را با دیگران به اشتراک میگذارند. گاه پیش آمده است که چند روز بعد از خرید فالور فیک، اینستاگرام همه آن فالوورهای فیک را حذف کرده است و در نتیجه تعداد فالوورهای پیج ریزش کرده است. اهمیت بسیاری دارد که به بهترین شکل می توانند در فضای دیجیتال با معرفی خدمات خود اطلاعات علاقمندان را جمع آوری کرده و سپس برای بازاریابی تلفنی و حتی حضوری اقدام کنند.پابلیشرها: کسانی که از طریق عرضه محتوای رایگان برای مخاطب تبلیغ دریافت می کنند.

دربافت فالوور

بازاريابي ديجيتال، بين استراتژي هاي بازاریابی push (استراتژی های تبلیغاتی که محصول را بطور مستقیم، به مشتری معرفی می کند) و pull (استراتژی بازاریابی کششی، شامل فرآیندی است که موجب ایجاد انگیزه در مشتریان جهت خرید محصول یک برند می شود) تفاوتي قائل نميشود. هر چه تعداد فالوور واقعی اینستاگرام شما زیاد شود، انگار بر تعداد مشتریان شما افزوده شده است. باور عمومی این است که اگر صفحه ای تعداد بالایی فالوور داشته باشد، اینستاگرام آن را معتبر می شمارد و در صفحه اکسپلور نمایش می دهد، اما در حقیقت اگر صفحه ای فالوورهای فعالی نداشته باشد و نسبت فالوورهای غیرفعالش به فالوورهای واقعی و فعالش زیاد باشد، اینستاگرام آن اعتباری که انتظار می رود را به این صفحه اختصاص نخواهد داد و امکان پیشرفت از طریق نمایش در اکسپلور را به این صفحه نخواهد داد. در اصل این حسابهای قلابی فقط برای آن ساخته شدهاند که صفحه اینستاگرام شما را دنبال کنند تا به تعداد دنبالکنندگان صفحه شما اضافه کنند.

اما بدانید که خرید فالوور فیک در درازمدت به ضرر شما خواهد بود چون میزان لایکهایتان نسبت به تعداد فالوورهایتان (یا همان نرخ تعامل صفحه اینستاگرامتان) کم خواهد بود و همین موضوع هم توسط سایر فالوورهای صفحهتان و هم توسط الگوهای اینستاگرام به راحتی قابل شناسایی است و بر اعتبار صفحهتان لطمه وارد خواهد کرد. اغلب فالوورهایی که یک یا چند مورد از این ویژگیها را با هم داشته باشند، به احتمال قوی فالوور فیک هستند و با بررسی این موارد می توان فیک بودنشان را تشخیص داد. ربات اینستاگرام در واقع مانند یک کارمند هوشمند صفحه اینستاگرام شما را با دستوراتی که به آن میدهید، به صورت شبانه روزی مدیریت میکند. معمولا فالوورهای فیک در صفحه خود یا پست ندارند یا تعداد پستهایشان بسیار محدود و تکراری است. بدون شک اگر دانش تجاری خود را در فضای مجازی محدود کنیم و پیشرفت نداشته باشیم از چرخه کسب وکار مدرن به سرعت خارج میشویم و دربافت سنتی کسب و کار قدیم بایگانی میشویم . در این بخش از آموزش دیجیتال مارکتینگ لازم است که تفاوت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی جاذبه را توضیح دهیم. کیفیت فالوورهای جذب شده و صرفه جویی در زمان، انرژی و هزینه تنها برخی از مزیت های خرید ربات اینستاگرام است.