راه های کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟

همچنین با مشخص کردن برند خاص و ارائه خدمات ناب و جذاب برای افراد طالب مشاوره، میتوانند یک کسب و کار راحت و پرسودی را داشته باشند. کسب و کارها به کمک قابلیت Shops میتوانند قسمتی از صفحه فیسبوک یا اینستاگرام خود را به یک «فروشگاه» اختصاص دهند و کاتالوگ محصولات را برای خرید در معرض نمایش کاربران قرار دهند. البته حضور افراد معروف و سرشناسی همچون ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک و سایر چهرههای معروف دنیا در این شبکه اجتماعی در محبوبیت این اپلیکیشن بیتاثیر نبود. اگر پیج با این مضمون مد نظرتان باشد، قطعاً شرکتهای بزرگ و تولید کنندگان و برند های معروف جهت معرفی محصولشان مبلغ قابل توجهی به شما خواهند داد. شاید تصور کنید که این یک عیب وارد به کسب و کار اینترنتی است اما اگر دقیق تر به موضوع نگاه کنیم، این نرخ تبدیل پایین، با توجه به تعداد بسیار بالای مخاطبان در وب جبران میشود. البته توجه داشته باشید که در این بین گرفتار ترولها و کلاهبرداران نشوید و مراقب باشید از شما کلاهبرداری نکنند. منظور از گپ این است که بین آموزش های حوزه کاری خودتان بگردید ، و بخشی که خالی مانده ، بخشی که به آن رسیدگی نشده ، پوشش داده نشده و …

◻️ آیا این کسب و کار میتواند مرا ثروتمند کند؟

چگونه می توانید با گفتگو یا متقاعد کردن آنها برای خرید یا انجام کار خاص ، دیگران را ترغیب کنید که به شما پول بدهند! به طور مثال ممکن است یک آموزشگاه فیزیکی در روز دارای ۲۰ مخاطب باشد و ۳۰ درصد آنها را به خریدار تبدیل کند (۶ نفر) اما همین فروشگاه در همین مقیاس، در دنیای اینترنت روزانه دارای ۱ هزار مخاطب است و تنها با تبدیل ۱ درصد این مخاطبان (۱۰ نفر)، با کار، نیرو و هزینه بسیار کمتر درآمد بیشتری را کسب میکند. البته باید این موضوع را بدانید شما در بهترین حالت نیز درصد بسیار زیادی از مخاطبان را از دست میدهید. » آیا عباس آقا میگوید اشکالی ندارد جوان، اینها را ببر منزل و حالش را ببر! شاید ربات پیج های هدف شما را پیدا کند و اعمالی را انجام دهد و در این پیج ها رقبای شما باشند آیا رقیب شما به جمع فالور های شما میپیوندد؟ ◻️ آیا این کسب و کار میتواند مرا ثروتمند کند؟ یک کسب و کار را به شکلی نوین و جدید پیاده سازی و طراحی می کند. ثروت یک موضوع نسبی هست! این پکیج برای هر دو گروه مناسب هست و آموزشهای کامل جهت رونق پیجتان را نیز شامل میشود.

هزینه ای که پرداخت میکنیم به هیچ عنوان متناسب با زمانی که برای ما صرف میشود نیست. به عنوان یک مثال برای ایجاد مزیت رقابتی، اگر تا به حال در دوره های آموزش طراحی سایت وردپرسی شرکت کرده باشید مشاهده کرده اید که در زمان برگذاری دوره همه چیز به خوبی پیش میرود اما درست زمانی که دوره به اتمام میرسد و باید شروع به طراحی سایت خود کنید، مشکلات نیز آغاز میشود و با هزار و یک سؤال بدون جواب روبرو میشوید. یکی از اشتباهات من در گذشته این بود که برای دریافت حق الزحمه بابت کاری که انجام میدادم، هزینه دریافتی خود را نسبت به زمانی که برای آن صرف میشد تعیین میکردم. بلکه هزینه پرداختی ما هزینه ای است که بابت دانش متخصص میپردازیم. شاید برای برخی جای سوال باشد که انتخاب دامنه مناسب برای سایت چه ارتباطی به کسب درآمد اینترنتی دارد و اینکه چه تاثیری می تواند بر روی کسب و کار اینترنتی بگذارد ؟ اولین تجربه ای که از نزدیک با آن روبرو شدم مربوط به یکی از دوستان من بود که دارای یک سایت آموزشی با محتوای واقعا مفید و کامل است. دلیل این مشکل نیز این موضوع است که طراحی سایت علمی است که یادگیری آن به صورت تئوری، امری بسیار مشکل است و در زمان انجام کار عملی، مشکلات نمایان میشوند و آنگاه نیاز به یک متخصص یا مدرس حس میشود. This was created by GSA Content Generator Demoversion.

و فروش در اینستاگرام را آموزش می دهیم.

در این قسمت به مباحث مهمی مرتبط با مزیت رقابتی پرداخته میشود که حتی قبل از شروع به آموزش خود باید به این موضوعات فکر کنید و برای آنها برنامه ریزی داشته باشید. باید تمام ایدههای تجاری خود را قبل از عملی کردن، دقیقا بررسی و تست کنید. این دقیقا قیمت گذاری اشتباه است که قیمت کم محصول باعث میشود تا مخاطبان تصور کنند این محصول از ارزش خوبی برخوردار نیست و قیمت پایین آن را از کیفیت پایین بدانند. نکته: خوشبختانه یا متأسفانه در ایران، اغلب، چه در حوزه آموزش و چه در ارائه محصول و خدمات، تمامی کیفیت های “لازم” اجرایی نمیشوند و همین موضوع باعث میشود تا ما بتوانیم با رعایت کامل استاندار ها عملا برای خودمان مزیت رقابتی ایجاد کنیم و نیاز به ایجاد ارزش افزوده بیشتری نداشته باشیم. کاپیتان کشتی به شدت ناراحت میشود و میگوید: “10 چکش زدی، مگر چکشی چند سکه حساب کردی؟ ما در این آموزش رایگان به شما اصول کسب درآمد و فروش در اینستاگرام را آموزش می دهیم. رایگان و با شرایط مورد نظر خود، ماشینتان را در سپریس ثبت کنید. در این قسمت قصد دارم تجربیات خودم را در مورد قیمت گذاری اشتباه برای شما بیان کنم. در ابتدای جلسه ، به بهبود روند ارائه خدمات در سایتشان پرداختم که پس از دریافت ایده هایی که از آنها خوششان آمده بود، گفتند که بهتر است در مورد قسمت آموزشی سایت نیز باهم صحبت کنیم.