راههای کسب درآمد از اینترنت بسیار متنوع هستند

یکی از چالشهای کلاب هاوس این است که از چه طریقی میتواند اینفلوئسرها را به کسب درآمد بیشتر در این شبکه اجتماعی نسبت به رقبا ترغیب کند. اگر شما تولید کننده محصول یا ارائه دهنده خدمات خاصی هستید، میتوانید در ویدئوهای خود همان محصول یا خدمت خود را معرفی کرده و مخاطبینتان را ترغیب به خرید یا استفاده از آنها کنید. در این روش شما از اینستاگرام به صورت مستقیم درآمد نخواهید داشت اما با معرفی محصول و خدمات می توانید کاربرانتان را به سایت یا مغازه ارجاع دهید و کاربران را به خریداران محصول و خدماتتان تبدیل کنید. همچنین می توانید از طریق اینستاگرام در خانه درآمد کسب کنید. البته با سرمایه گذاری روی محصولات گران قیمت مانند تلویزیون، یخچال و مانند اینها می توانید درآمد بهتری داشته باشید. البته زمان زیادی میبرد تا برندها به شما اعتماد کنند. مدتی است که بازاریابی توسط اینفلوئنسرها در پلتفرم اینستاگرام محبوبیت زیادی به دست آورده است. با این حال، این اطمینان را به او دادیم که میتواند از طریق اینستاگرام، درآمدی چشم گیر داشته باشد. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از افراد تلاش کنند تا از اینستاگرام به عنوان یک رسانه استفاده کرده و محصولات و خدمات خود را به مشتریان هدفشان معرفی نمایند.

کسب درآمد در خانه

This content has been created with GSA Content Generator Demoversion.

به این معنا است که برای ساخت فیلم از روی یک لیست از پیش تعیین شده پیش بروید. لازم نیست که همه فیلم­های شما رویکرد یکسان داشته باشند. و همانطور که همه می دانیم، تنوع رنگی و شکلی دکمه در بازار بسیار بالا و غیر قابل شمارش است. اکثریت ویدیوهای پر بازدید در یوتیوب کمتر از یک دقیقه زمان دارند بنابراین باید در یک زمان محدود همه مباحث را در ویدیو خود بگنجانید که این کار به مهارت نیاز دارد. برای مثال میتوانید مطالب آموزشی در مورد آرایش، بازیهای ویدئویی، بررسی محصولات، آموزش مهارتها، تهیهی ویدئوهای بامزه یا هر موضوع پر مخاطب دیگری را تهیه کنید. کسی که قصد خرید کالای شما را دارد باید پول آن را به حساب شما کارت به کارت کند که این روش برای مشتریان امروزی که به خرید با چند کلیک یا لمس عادت کرده اند، کمی دشوار است و همچنین زیاد برایشان قابل اعتماد نیست.

خرید دامنه مهمترین و اصلیترین قدم برای راهاندازی یک وب سایت است. اداره کردن یک کانال توسط یک تیم دونفره هم راحتتر است و هم میتواند سریعتر به نتایج موردنظرتان منجر شود. در این روش دیگر نیازی به کسب درآمد از طریق یوتیوب و باز کردن حساب بانکی خارجی هم نیست چون مقدار درآمد از یوتیوب شما به فروش بازرگانی موردنظر بستگی خواهد داشت نه تعداد بازدیدهای یوتیوب. اگر برای شما هم سوال شده است که گوگل ادسنس چطور کار می کند باید بگوییم مقدار درآمد در یوتیوب علاوه بر دیده شدن ویدئوهای شما به دیدن تبلیغات ابتدایی ویدئوها نیز بستگی دارد. اگر دقیقتر به قضیه نگاه کنیم، میتوانیم بگوییم بخش اعظم درآمد دلاری از یوتیوب به دیده شدن تبلیغات شما بستگی خواهد داشت. شما میتوانید چند دکمه جذاب را که دارای هماهنگی هستند در کنار هم قرار بدهید و با استفاده از یک نخ یا کش، دستبند یا گردنبند منحصر به فرد خودتان را بسازید؛ همچنین با استفاده از دکمهها و یک موتور ساعت، هر روز به ساعت رنگارنگ خودتان نگاه کنید. در این روش شما با شرکتهای بزرگ یا فروشندههای محصولات خاص همکاری میکنید.

کسب درآمد از بلاگری

تعدادی از کاربران تازهکار در ابتدا روزها، هفتهها و حتی ماههای زیادی را صرف میکنند تا در نهایت به این حقیقت برسند که نمیتوان یوتیوب را فریب داد. معمولاً اینفلوئنسرهای بسیار مشهوری در جهان وجود دارند که رتبه برتر یوتیوب را هرساله از آن خود میکنند. میدانیم که شگفتزده شدهاید و قصد دارید هر چه سریعتر کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید ولی کسب و کار در اینستاگرام مراحل خاص خود را دارد که باید این مراحل را گام به گام طی کرد. راه دیگری که برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد انجام تبلیغات برای پیچ ها و برندهای دیگر است. برای اینکه سیستم کسب درآمد از یوتیوب را فعال کنید، پس از ایجاد کانال در یوتیوب (My Channel)، از طریق کانال خود به قسمت Customize Channel بروید. با توجه به اینکه تعداد سایت ها و کسب و کارهای مختلف در اینترنت بسیار زیاد شده است خود به خود باعث وجود رقابت بین مشاغل مختلف در این فضا شده ، از این رو برای دیده شدن باید متفاوت عمل نمود . با توجه به اینکه یوتیوب یکی از مجموعههای گوگل است، گوگلادسنس میتواند مکمل خوبی برای کسب درآمد از یوتیوب شما باشد.