راهنمای کسب درآمد مستقیم از ویدیوهای یوتیوب – آموزش فعال کردن پنل درآمدی کانال یوتیوب

حتی ممکنه به ۱۰۰۰ سابسکرابر و ۴۰۰۰ ساعت بازدید هم برسید، اما یوتیوب اجازه مانیتایز شدن رو نده. Viral اصطلاحی است که برای ویدیو های پر بازدید و محبوب در یوتیوب به کار برده می شود و باید اول از همه بدانید که برای وایرال شدن ویدیو هایتان راه ساده ای پیش رو ندارید بلکه یوتیوب مکانی است که میلیون ها کاربر از سراسر جهان در آن فعالیت دارند و ساخت محتوای منحص به فرد و جذاب در چنین اجتماعی کار ساده ای نیست. را به کمک آن خورد میکند! پس از اینکه با رعایت قوانین یوتیوب، اقدام به تولید محتوا نمودید، بایستی فعالسازی کسب درآمد از یوتیوب (monetization) را بر روی کانال خودتان انجام دهید. یوتیوب برای اینکه از چنین مشکلی جلوگیری کند، قابلیت فعالسازی حالت تیره را برای کاربران خود قرار داده. بعد از اینکه شما چیزی که میخواهید را در قسمت جستجو یوتیوب سرچ میکنید، یک یا دو ویدیو دقیقا شبیه ویدیو های عادی در انتخاب های شما قرار می گیرند با این تفاوت که اگر دقت کنید، مربع کوچک زرد رنگی در گوشه ی آن ها قرار گرفته که روی آن کلمه ی ads نوشته شده.

آموزش یوتیوبر شدن

البته باید این تصویر را خودتان طراحی کنید و سپس از سیستمتان، آن را بارگذاری کنید. بنابراین تولید کننده محتوا باید پیش از اجازه استفاده از این تبلیغات، مطمئن شود که این عمل منطقی است. بنابراین وقتی تبلیغاتی که در کانال شما منتشر میشود، افرادی از کشورهای ثروتمند ببینند قطعاً شما هم درآمد بیشتری از یوتیوب کسب خواهید کرد. منظورم این است که چه محتوایی میتوان برای افزایش مخاطبان و جذب بازدید در این شبکه منتشر کرد؟ فروش محصول یا آموزش: اگر خودتان یک محصول یا دوره آموزشی داشته باشید، میتوانید به کمک یوتیوب آمار فروش آن را افزایش دهید. آنگاه اطلاعات حساب شما مربوط به آن شخص است و شما به عنوان یک مدیر میتوانید محتوای موردنظرتان را بارگذاری کنید. این محتوا میتواند مربوط به صحنه های کوتاه فیلم های سینمایی، محتوای مربوط به اتفاقات روزمره، محتوای استندآپ کمدی و… راهکار بعدی برای دانلود ویدیو از یوتیوب، استفاده از نرم افزارهای رایگانی است که روی رایانه شما نصب شده و دقیقا مشابه همان وب سایت ها بعد از کپی کردن لینک دانلود، به شما اجازه دانلود ویدیو را میدهند. چون به کمک آنها میتوانید برای وب سایت خودتان بک لینک بسازید. اولین قدم برای ساخت کانال یوتیوب ایجاد یک حساب جیمیل است.

خب، اولین شرط کسب درآمد از یوتیوب این است که کانال شما بیشتر از 1 هزار عضو فعال یا همان subscriber داشته باشد. کسب درآمد در یوتیوب یکی از روشهای جذاب کسب درآمد از فضای مجازی است. البته این نکته را هم یادتان باشد که بعضی از این برنامه ها خیلی هم رایگان نیستند و ممکن است از فضای هارد و رم سیستم شما استفاده کنند. البته این را حتما به یاد داشته باشید افراد زیادی در این زمینه ها فعالیت می کنند و صد در صد کار سختی را برای شناساندن خود به دیگران خواهید داشت. آیا راهکار دیگری هم برای کسب درآمد از این سایت وجود دارد؟ از سال 2015 به بعد یوتیوب از ویدیوهای 360 درجه هم در سایت خود پشتیبانی میکند. می توانید مهارت هایتان را به ویدئوهای آموزشی تبدیل کنید و داخل کانال یوتیوب خود قرار دهید. برای ورود به این بازارکار جذاب و سودآور نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی و یا توانایی نقاشی نیست؛ تنها با داشتن یک کامپیوتر ساده و ذهن خلاق می توانید به صورت آنلاین و جذب پروژهای مختلف، کسب درآمد کنید. This data was generated by GSA Content Generator DEMO.

اگر در یوتیوب بازدید کنندگان و دنبال کنندگان زیادی را دارید پیشنهاد می کنم از این روش برای کسب درآمد استفاده کنید. سال ۲۰۱۰ بود که مشخص شد یوتیوب روزانه بیش از دو میلیارد بازدید دارد و این موجب شگفتی همگان شد و آنجا بود که خیلی از کسب و کارها به این فکر افتادند که از یوتیوب برای افزایش مشتریان و آگاهی بخشی به آنها استفاده کنند. در صورتی که ویدیوهای شما زمان طولانی تری داشته باشد -چون در این صورت، تبلیغات بیشتری در اواسط ویدیو نمایش داده میشود- درآمد شما هم به ازای هر بازدید افزایش پیدا میکند. احتمالا بارها شده که در زمان تاریکی فضا، مثل وقتی که در تخت خواب خودتان هستید، به سایت های سطح وب مراجعه کرده و روشنی زیاد صفحه نمایش باعث آزار چشمانتان شود. اما چطور یک سایت معتبر را شناسایی کنیم؟ تعرفه درآمد از آپارات چطور است؟ اما چطور باید از یوتیوب کسب درآمد کرد؟ در این مقاله قرار است یاد بگیرید که برای سئو یوتیوب به انگلیسی (youtube seo)، باید چه کاری انجام دهید. اما چه راه هایی برای کسب درآمد از یوتیوب وجود دارد؟ همچنین، داشتن نظم و استمرار در تولید محتوا از اصول موفقیت در کسب درآمد یوتیوب است.