راهنمای کسب درآمد از اینستاگرام + نمونه های ایرانی

در واقع پستی که 50.000 لایک دریافت کرده باشد، صرف نظر از این که این لایک ها از طرف فالوور فعال و واقعی اینستاگرام است و یا فالوور فیک اینستاگرام ، بهتر می تواند فالوورهای شما را برای لایک کردن ترغیب کند. در روش اول امیدواریم پیجی که داشته اید قابلیت فریلنسری یا آزاد کاری را داشته باشد. چون راه های کسب درآمد از اینستاگرام به حدی زیاد است که هرکس با چنددقیقه فکر کردن چندین ایده به ذهنش می رسد. در ابتدا به کسب درآمد از پیج هایی با تعداد فالوورهای بالا می پردازیم (منظور از پیج هایی با حداقل 10هزار فالوور است). در واقع به دو دلیل اصلی می توان خرید لایک اینستاگرام را دلیلی برای موفقیت در درآمد زایی در اینستاگرام توصیف کرد و یا حداقل پیش نیازی برای موفقیت از آن نام برد. چندسالی است دیجی کالا همکاری در فروش خود را راه اندازی کرده و پس از ثبت می توانید پیج خود را ثبت کنید و با ارائه محصولات دیجی کالا، به ازای هر خرید درصدی را دریافت کنید. در حال حاضر برای ورود به این سایت باید با آی پی غیر ایرانی وارد شوید با توجه به تحریم ایران، شما نمیتوانید به عنوان یک ایرانی در این سایت فعالیت داشته باشید ولی میتوانید کشور دیگری را انتخاب کنید و اگر خدمات شما مشتریانی داشت، یک حساب PayPal به فایورر معرفی کرده تا بتوانید درآمد ارزی خود را از طریق PayPal بصورت دلاری دریافت کنید.

کسب درآمد از کلاب هاوس

البته عده دیگری هستند که همیشه در حال اظهار نظرند و سعی می کنند خود را عقل کل نشان دهند، این افراد گزینه های بهتری پیشنهاد می دهند که چنان باب میل نیستند؛ به عنوان مثال روش هایی مثل: از مهارتت فیلم بذار مشتری جذب کن یا پست های سیاسی بذار ظرف سه سوت پیجت معروف میشه! در اینجا مثالی میزنم تا راحتتر این موضوع را درک کنید. بعضی از افراد موضوع خاصی را انتخاب می کنند و به طور مرتب و روزانه تصویر منتشر می کنند. اما اگر پیجی که داشته اید پیجی آموزشی باشد می توانید بی نهایت خوشحال باشید زیرا این کار را بدون هیچ دردسری می توانید حتی از کره ی ماه هم با داشتن اینترنت انجام دهید. نیز فعالیت کنید؛ حتی می توانید نحوه ی گرفتن عکس های هنری با دوربین های موبایل ها را نیز به دیگران آموزش دهید. اگر عکاس ماهری هستید و اطلاعات صحیح و همچنین بسیاری در مورد آن دارید، در زمینه ی کسب درآمد اینستاگرامی از عکاسی می توانید از روش های دیگری همچون آموزش عکاسی، معرفی لنزها و دوربین ها، آموزش ترفندهای گرفتن عکس های فانتزی، آموزش ژست های مختلف عکاسی و…

کسب درآمد در خانه

زمانی که در کشور خودتان هستید می توانید عکس های بسیار زیادی را از مناظر طبیعی، خیابان ها، شلوغی و حتی ترافیک و چیزهایی که ناهنجاری به شمار می آیند بگیرید. فیس نما با وجود اینکه در این زمینه نوظهور است ولی توانسته استاندارهای بسیار خوبی را ارائه دهد و به همین منظور در لیست بهترین سایت های کلیکی ایرانی ما قرار گرفته است. در کنار ارسال آموزش هایتان، می توانید با مارک های تجاری همکاری کرده و از محصولات آن ها استفاده کنید. حتما در شبکه اجتماعی اینستاگرام خود، در مورد تخصص خودتان صحبت کنید، از هشتگ های مربوط به مهارت خودتان استفاده کنید و درباره آن مطلب ارسال کنید. اگر که هدف شما از ایجاد اکانت کلاب هاوس تجارت و ارتقاء کسب و کار است بهتر است از تصویری استفاده کنید که به نظر حرفهای میآید. اینستاگرام به کسانی که پیج های مشابه شما را دنبال کنند قطعا پیج شما را نیز معرفی خواهد کرد. مطمئناً شما افرادی را در فالوورهایتان که دارای کسب و کار هستند دارید، پس با گذاشتن یک استوری ساده می توانید آن ها را شناسایی کنید و وارد مذاکره شوید. تخصصهایی که برای درآمدزایی با لپتاپ یا کامپیوتر به آنها نیاز است، میتوانند کم یا زیاد باشند.

کسب درآمد از یوتیوب

Article was generated with GSA Content Generator Demoversion!

کسب درآمد از بلاگری

برای مثال زمانی که شما فروشگاه لباس حضوری یا غیر حضوری داشته باشید، تصاویر لباسها را میتوانید در اینستاگرام گذاشته و آنها را به مخاطبانی که به آن نیاز دارند، بفروشید. اولین بلاگری که یادم می آید پیج خود را با اسم روزمرگی های یک آبدارچی راه اندازی کرده بود. با گذاشتن یک ویدیو استوری از خودتان یا استوری کردن پست مد نظر کارفرما، کاربران تشویق به لایک، کامنت یا فالوور کنید. این کاری نیست که بشود با چند دقیقه وقت گذاشتن در بازی بتوان آن را به درستی انجام داد. کسب درآمد با گوشی یکی دیگر از راههای پردرآمد در خانه است که نیازی به سرمایه آنچنانی ندارد و برای همه سنین نیز مناسب است. اگر تعداد فالوورهای شما به 100 هزار نفر برسد، به راحتی ماهیانه حداقل 30 میلیون تومان درآمد دارید. آنچه که مسلم است این است که برای موفقیت در اینستاگرام واقعا به تخصص و دانش نیاز دارید. حمید سپیدنام معروف به مستر تستر متولد 1356 هست و مهندسی کامپیوتر خونده.