دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) شاخههای گوناگونی را شامل میشود

البته ابزارهای آنلاین زیادی برای تحلیل پیج اینستاگرام وجود دارد، اما اگر از همان ابزاری که خود اینستاگرام در اختیارتان قرار داده هم به درستی استفاده کنید، میتوانید نتایج خیلی خوبی بگیرید. زمانی که میخواهید پستی را ارسال کنید، میتوانید یک مکان یا همان لوکیشن را انتخاب کنید که درواقع به اینستاگرام میگویید که شما در آن مکان قرار دهید. ساده ترین کار این است که یک پست در مورد مسابقه بگذارید و از افراد بخواهید برای شرکت در آن پست را لایک کنند. معمولاً این دست از پستها، خیلی خوب دیده میشوند و کامنتهای زیادی را هم دریافت میکنند و همینها، باعث میشود که شانس به اکسپلور رفتن پست و در نهایت افزایش فالوئر شما نیز افزایش یابد. درواقع یکی از مواردی که خیلی بر روی آن تأکید میشود این است که تا جایی که میتوانید، مخاطب را درون پیجتان نگه دارید تا الگوریتمهای اینستاگرام، پستهای شما را در دفعات بعدی، سریعتر به آنها نمایش دهند. اگر مقداری خلاقیت به خرج دهید، پیجتان با هر موضوعی که دارد، میتوانید خیلی خوب مخاطبانتان را به چالش بکشید تا در بحثها شرکت کنند. وردپرس نرمافزاری تحت وب و رایگان است که میتوانید از آن برای ساختن وب سایت زیبا و قدرتمند استفاده کنید. This was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion!

فالوور روبیکا

ابزارهای زیادی در دنیای اینترنت وجود دارد که ما از خیلی از آنها استفاده میکنیم. یکی از ابزارهای بسیار خوب استوری، نظرسنجی است که در آن میتوان، سؤالی را مطرح کرد و دو جواب نیز برای آن درنظر گرفت. زمانی که مثلاً شما در یکی از پستهایتان، ۱۰ پیج مشابه را تگ میکنید، به محض ارسال پست، آنها متوجه میشوند که شما آنها را تگ کردهاید و اگر پیجهایی که تگ شدهاند، تعداد فالوور نسبتاً خوبی داشته باشند و پست شما را لایک کنند، تأثیر بسیار خوبی دارد. بله. اگر یک مهارت خاص دارید و می توانید به دوستان یا اعضای خانواده تان آن را یاد بدهید، شما هم می توانید در اینترنت آموزش بدهید. بعضی از قابلیتها مثل چک کردن آنلاین بودن دوستان و تعویض نام کاربری برای من وجود ندارد. بسیاری از دوستان به فکر راه اندازی فروشگاه آنلاین مانند دیجی کالا هستند. می توان گفت که کارهایی که می توانید برای کسب درآمد از طریق پادکست انجام دهید حتی از سایر رسانه های مشابه و شبکه های اجتماعی مانند اینترنت نیز متنوع تر است. یکی از کارهایی که اکثر مدیران سایتها انجام میدهند، قراردادن لینک پیج اینستاگرامشان در بالا یا کنارهی سایت (سایدبار) است. This post has been done with GSA Content Generator Demoversion!

یکی از مواردی که خیلی روی آن تأکید میشود، تحلیل همیشگی و دائم پیج است. البته با توجه به بخش جدیدی که اینستاگرام درنظر گرفته و میخواهد آن را اضافه کند که با این امکان، کاربران میتوانند کلمات خاصی را جستوجو کنند، اهمیت کپشننویسی اصولی بیشازپیش مشخص میشود. شخصی هم که میخواهد در این مسابقه شرکت کند، باید تمامی پیجهایی که یک پیج مشخص فالو کرده را فالو کند تا در مسابقه شرکت داده شود. فرض کنیم اگر شما برای پستتان مکان «حافظیه شیراز» را انتخاب کرده باشید، وقتی شخصی این مکان را در اینستاگرام جستوجو کند، احتمال دارد که پست شما هم در آن نمایش داده شود. البته بهتر است که مکانی را انتخاب کنید که تقریباً معروف باشد. وقتی که مکانی را انتخاب و سپس پستتان را ارسال میکنید، در این حالت پست شما در مجموعه پستهایی که با همان تگ مکان منتشر شدهاند نمایش داده میشود. اینکه چگونه میشود از بازدیدکنندگان اینستاگرام و لایک طبیعی خیلی از شما.

خدمات دیجیتال مارکتینگ

فرض کنیم فردا بازی دربی برگزار میشود و معمولاً اکثر پیجها، اشارهای هرچند اندک به آن میکنند. 6- کسب درآمد از اینترنت با بازی کردن! با این کار، افراد میتوانند از پروفایل شما در دیگر اپلیکیشنها نیز بازدید کنند و راههای ارتباطی دیگر را هم با شما تجربه کنند. در کل باید سعی کنید پستهایی را ارسال کنید که درگیرکننده باشد، یعنی اگر جنجالی هم نباشد، باید مخاطب را با خود درگیر کند و باعث شود که حداقل تعداد کامنت مناسبی را از آنها دریافت کند. شاید این مورد به صورت مستقیم تأثیر چندانی بر روی افزایش فالوور رایگان پیجتان نداشته باشد، اما به طور غیر مستقیم میتواند باعث بیشتر دیدهشدن پستها و همچنین ورود آنها به اکسپلور شود. به نظرتان چرا باید این طور باشد؟ نکتهای که باید به آن توجه کنید این است که بهتر است خارج از حوزه فعالیت خود به سراغ همکاری در فروش نروید. شما می توانید یک نظرسنجی از سایت هایی همچون Survey Monkey و Opinion World انتخاب کنید و آن را در وبسایتتان نمایش دهید. احتمالاً برخی از پستها را دیدهاید که هیچ کپشنی ندارند، بدون حتی یک کلمه! شما میتوانید اپلیکیشن خود را به رایگان منتشر کنید.