دیجیتال مارکتینگ چیست انواع تکنیک های بازاریابی آنلاین

طیف عظیمی از دارایی ها و تاکتیک ها هستند که زیر چتر دیجیتال مارکتینگ قرار می ­گیرند. اما با وجود تمامی این ویژگی هایی که ذکر شد، شاید برایتان سوال شده باشد که چطور می توان نرخ بازدید استوری ها را افزایش داد؟ چطور می توان به بهترین شکل ممکن، بیشترین بهره برداری را از استوری های اینستاگرام داشت؟ اگر به دنبال دریافت نمایش بیشتر در استوری های اینستاگرام خود هستید، باید هشتگ هایی را به استوری های خود اضافه کنید! البته سایتهای زیادی هستند که این خدمات را ارائه میدهند و اگر وارد آنها شوید، اکثراً میبینید که نوشتهاند استفاده از این ربات، هیچ مشکلی را برای پیجتان بوجود نمیآورد. فایورر که در بین ۱۰۰ سایت برتر آمریکا و جهان می باشد حدود ۳ میلیون خدمت مختلف ارائه میشود و حداقل مبلغ دریافتی برای هر کار ۵ دلار میباشد. هزینه مواد اولیه این کار نسبت به سایر کسب و کارها بسیار پایین تر است. همین موضوع باعث جذب دیدگاه مخاطبان نسبت به استوری های شما می گردد و شما شانس بیشتری برای افزایش تعداد بازدید ها و جذب مخاطب جدید در اینستاگرام خواهید داشت. دیدن استوری خیلی راحت و بی دردسر است و تحقیقات نشان داده که دیدن استوری ها نسبت به پست های اینستاگرامی خیلی بیشتر توسط کاربران اینستاگرام انجام می شود. Article has been created with GSA Content Generator DEMO.

فالوور روبیکا

زمان انتشار پست میتونه تاثیر زیادی روی بازدید و اشتراک گذاری اون عکس اینستاگرامی توسط مخاطبتون داشته باشه. زیرنویس یا کپشن مهمترین بخش پست شماست. طبیعتاً هرچه پست بدتر باشد ، لایک کمتری نیز وجود دارد. دیجیتال مارکتینگ همانطور که باعث کاهش هزینه ها می شود، امکان افزایش درآمد را نیز به دنبال دارد. البته انتشار محتوا در استوری باید به صورت متناوب صورت گیرد و زمانبندی این تناوب نباید خیلی کم و نزدیک به هم باشد، نه خیلی با فاصله از هم بلکه باید در طول بازه های زمانی مناسب که از پیش تدوین شده است محتوا را منتشر کنید. شما با استفاده از برنامه ریزی دقیق می توانید زمان های قرار دادن استوری ها را مدیریت کنید و مطابق آن محتوا را برای مخاطبان تان منتشر کنید. چون قصد دارم اسرار واقعی برای افزایش ویو استوری اینستاگرام را در این مقاله به شما بگویم. در ادامه قصد داریم ابعاد گوناگون و راهکارهای مختلف برای این امر را بررسی کنیم. چشم بقیه با ارزش دیده شود بتواند برای شما فالوور ایرانی جذب کند که. صفحه اینستاگرام شما به صورت عمومی بوده و افرادی که فالوور شما نبوده به صفحه شما مراجعه کرده و از استوری ها بازدید می کنند.

به همین دلیل افزایش بازدید استوری ها در اینستاگرام بسیار مهم شده است و هرچقدر میزان ویو استوری ها بیشتر باشد به نفع آن کسب و کار یا افرادی است که در پیج اینستاگرام مورد نظر تبلیغ می کنند. روش دیگر برای انجام این کار این است که بعد از نوشتن یک کلمه رنگ و استایل مورد نظرتان را برایش انتخاب می کنید. افزایش فالوور به هر روشی، شاید زیاد برای پیجتان مناسب نباشد. داشتن تعداد فالوور بالا، باعث می شود که شما کم کم شناخته شده شوید و روز به روز در میان کاربران معروف تر شوید. برای مثال، اگر نحوه کسب درآمد از بورس را می دانید، آن را به صورت یک پکیج برای فروش قرار داده و از طریق پیج اینستاگرام و یا حتی تبلیغ در پیج های معروف دوره آموزشی خود را به فروش برسانید. همین موضوع باعث شده که استوری یکی از بهترین مکان ها برای نوآوری و انجام ریسک های خلاقانه با استفاده از تصاویر و ویدئو های متفاوت و جذاب باشد. البته از هشتگ های ترند هم می توانید استفاده کنید، این هشتگ ها درباره بحث های داغ که روزانه در جامعه مطرح می شوند است که به سرعت در سطح شبکه های اجتماعی فراگیر می شود.

نکات اینستاگرام

به عنوان مثال ، این می تواند قالب ها یا افزونه های وردپرس و جوملا باشد. نظرسنجی های مختلفی صورت گرفته و نتایج حاصل نشان می دهد که تقریبا 30 درصد مردم پس از مشاهده یک محصول یا برند در استوری ها، بیشتر به سوی آن جذب شده اند. یکی دیگر از روش های کارآمد در زمینه بالا بردن تعداد بازدید از استوری های اینستاگرام تان داشتن یک برنامه زمانی مشخص است. این داستان باید به صورتی باشد که کاربر را در اولین نگاه جذب خود کند و مخاطب به برقراری تعامل با محتوای شما تشویق شود، به گونه ای که در ادامه به سراغ دیگر استوری های ما رفته و از آنها نیز بازدید کند و حتی این روند در روز های دیگر به صورت مداوم از سوی مخاطبان ما تکرار شود. به همین دلیل قصد دارم در این مقاله در مورد راه های افزایش استوری در اینستاگرام صحبت کنم.