دیجیتال مارکتینگ هدفمند ⋆ لمفا

اگر حوصله داشته باشید و به خوبی بگردید، باشگاههای خوبی در کلاب هاوس پیدا میکنید. برنامه آمازون دارای یک اسکنر است که در آن میتوانید قیمت هر محصول را پیدا کنید، کافیست بارکد کالای مورد نظر را اسکن کرده و قیمتهای آن کالا را در آمازون مشاهده کنید. بالاخره همین مکانی را که امروز میبینید از خواهرم اجاره کردم و از صفر شروع کردم. تا زمانی که داستان راهاندازی سایت DropBox (ارائه دهنده فضای ابری) را خواندم و خیلی تعجب کردم که چطور دراپباکس در اتوبوس خلق شد! به خواهرم گفتم اینجا را از شما ماهی بیست تومان اجاره میکنم. تا اینجا چی شد؟ این مکان مال خواهرم بود، میخواستند اینجا را ماهی هفده تومان اجاره بدهند. اصلا هدف بازاریابی هم همین هست که مشتری، شما را به خوبی بشناسد و بفهمد، تا به این ترتیب بتواند محصولات و خدماتی را ارائه دهد که مورد نیاز و مناسب مشتری باشند. او در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره میکند که در زمان جوانی شک داشت بتواند کسب و کارش را راه اندازی کند، چون نه تجربهای در زمینه کسب و کار داشته و نه از حسابداری و قوانین مالی سر در میآورده. اگر در منزل اتاق کار یا حتی میز کوچکی مخصوص کار دارید، حتما آن را فقط برای همین کار در نظر بگیرید و سعی کنید از انجام کارهای دیگر در این فضا اجتناب بکنید.

آموزش کلاب هاوس

پیشنهاد دیگر من هنگام راه اندازی کسب و کار خانگی این است که اگر میخواهید شخصی را به صورت حضوری یا دورکار استخدام کنید، کارهای حقوقی او را انجام دهید و با او قرار ببندید و میزان حقوق و اضافه کاری و تمام شرایط کاری را تعیین کنید تا بعدن سوء تفاهمی بین طرفین پیش نیاید. همچنین هنگام اعطای مجوز کارشناسان اداره کار از محل کسب و کار شما در خانه بازدید میکنند و در صورتی که مزاحمتی برای همسایهها نداشته باشید، مجوز صادر خواهند داد. هرجاوک در کارآفرینی به موفقیتی رسید که رویای بسیاری از مردم است، او در این باره میگوید: «مردم از من میپرسند کارآفرینی یک چیز ذاتی است که هنگام تولد با کارآفرینان متولد شود؟ تنها کافیست یک اکانت گوگل داشته باشید تا بتوانید یک کانال در یوتیوب بسازید و کلیپهای پربازدید را در آن قرار دهید. خودِ من همیشه با این مشکل دست و پنجه نرم کردهام؛ وقتی میخواستم کاری را شروع کنم چندین ماه درگیر تصمیمگیری، بررسی ایده و آماده کردن پیش نیازها بودم. البته مفهوم راهاندازی سریع صرفن به این معنی نیست که چشممان را رو به همه چیز ببندیم و فقط کار کنیم، بلکه باید اصولی را که تا الان آموختیم، به سرعت، بدون اینکه بیش از حد با آن درگیر شویم؛ انجام بدهیم.

چرا که ارزش اصلی هر کسب و کاری، داشتن بهانهای برای درگیر شدن با افراد و مشتریان است و تکامل کسب و کار نیمه دوم کار شماست. تصور کنید اگر افراد زیادی با اپلیکیشن شما آشنا شوند و آن را در تلفن همراه خود نصب کنند، تا زمانی که این تلفن های همراه، مخابرات و سیم کارت های اعتباری وجود داشته باشند، به ازای هر خرید، شارژ پورسانتی به حساب شما وازیز خواهد شد. نه! همانطور که ما سینهمان را سپر میکنیم و دوره کسب و کار اینترنتی پولساز که یکی از دوره های پرطرفدار ما هست، معرفی میکنیم؛ شما هم باید محصولات یا خدمات خود را به دیگران نشان دهید. ولی اگر کسب و کار شما تولیدی هست، قطعا بیش از یک میز و کامپیوتر میخواهید؛ در این صورت باید توجه داشته باشه که کار در منزل باعث آزار خانواده و همسایههایتان نشود. «من معمولا یک حافظه فلش همراه خودم داشتم که فایلها و چیزهای مرتبط با کارهایم را در آن نگه میداشتم. خصوصا آنکه بسیاری از خدمات مشاوره سئو سایت را میتوان به صورت تلفنی یا آنلاین و از راه دور دریافت کرد و نیازی به مشاوره سئو به صورت حضوری نیست. یعنی علاوه بر اینکه کار آموزش را انجام میدهید، به دیگران مشاوره نیز بدهید.

This was created by GSA Content Generator DEMO!

فالوور رایگان

طرح و برنامه، تدوین استراتژی کسبوکار؛ ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن موبایل، تولید محتوا، سئو در کنار برگزاری دورههای علمی کاربردی مهارتهای دیجیتال و در نهایت نیز مدیریت و پشتیبانی ماهانه از سایتها و کسب و کارها را ارائه میکنیم. در بخش Audience آخر صفحه قسمتی را با نام Followers میبینید که نموداری با زمانبندی زیر آن نمایش داده میشود. بله، شما می توانید با خرید هر بسته آدرس عکس هایی را که در نظر دارید لایک شود و تعداد لایک را برای ما در قسمت توضیحات سفارش نوشته و ارسال کنید، فقط توجه داشته باشید که برای هر عکس امکان خرید کمتر از 200 عدد امکان پذیر نیست. با این کار هر چیزی را که باید یاد بگیرید، در حین کار به صورت تجربی خواهید آموخت. در حقیقت، استفاده از تلفنهای هوشمند به طور کلی زمان بسیار زیادی از روز مردم را به خود اختصاص میدهند در حالی که استفاده مردم از لپتاپ و همچنین استفاده از شبکههای اجتماعی در نسخه وب بسیار کمتر است. بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی به روش های مختلفی صورت می گیرد و شما می توانید با استفاده از آنها ره صد ساله را یک شبه طی کنید! شبکه های اجتماعی مختلف هرکدام با رویکرد خاص خودشان می توانند کسب و کار شما را رونق بخشند.