دیجیتال مارکتینگ در مشهد – آموزش دیجیتال مارکتینگ در مشهد

ما یاد میگیریم چطور در اینستاگرام یه تبلیغاتی رو پیدا کنیم که هزینه خوبی برای تبلیغات پرداخت میکنه و اون رو به پیج های هدفمند معرفی کنیم و کسب درآمد بکنم. اول یه خاطره کوتاه بگم. 5 ماه اول امسال با روزی 12 ساعت کار تا 15 تا 20 میلیون تومان هم درآمد دارم. از 1میلیون تو ماه اول ، 5 میلیون تو ماه دوم وتا 10 میلیون در ماه سوم . به طور میانگین 100 هزار کسب و کار آنلاین در اینستاگرام حضور دارند که مبلغ بالای 5 میلیون در ماه را صرف تبلیغات می­ کنند… اگر به تمامی نکات وبینار توجه کنید و قدم به قدم پیش بروید نهایتا”دو تا سه هفته و یک ماه در بدترین حالت. اگر قرار بود از مطالبی که در این وبینار میگویم یک دوره 10 جلسه تولید کنم و در وبسایتم به فروش برسانم مطمئن باشید قیمت آن بالای یک میلیون تومان بود چون بازگشت هزینه ای که پرداخت شده قطعی است .

دربافت فالوور

شما میتوانید کار خود را در مقیاس کوچک با وسایل کم و جهت فروش در محل زندگی خود شروع کنید. این کسب و کار به چه مقدار سرمایه نیاز دارد من سرمایه ای ندارم؟ بله قطعا” شما برای راه اندازی کسب و کار مجری تبلیغات نیاز به مهارت خاصی ندارید همین که یک اکانت اینستاگرام داشته باشید کافیست. بله قطعا” .سن و نوع کاری که قبلا”انجام میدادید مهم نیست و این وبینار میتواند برای شما مفید باشد. بله. در حین وبینار کانال تلگرامی رو به شما میدهیم تا بعد از وبینار فایل های مکمل در اختیار شما قرار بگیرد شمار تماسی رو هم برای پاسخ گویی به سوالات شما در نظر گرفتیم. بعد از دیدن وبینار و تضمین میکینم اگر شما نکات گفته شده در وبینار رو به دقت انجام بدید لازم نیست مثل من چند وقت صبر کنید تا به درآمد برسید و درآمد شما از ماه اول آغاز میشه. این کسب و کار واقعان زندگی من رو زیر رو کرد از بدهی و مشکلات مالی خلاص شدم ، الان یک شرکت تبلیغاتی تاسیس کردم، 2 نفر کارمند دارم که من رو تو این مسیر همراهی میکنن، بالای 20 مشتری ثابت در ماه دارم . در این محیط آنلاین و در ایسمینار این کسب و کار را آموزش دهم تا شما از کسب درآمد انلاین لذت ببرید. This data was written by GSA Content Generator Demoversion.

فالوور روبیکا

بازار این کار به قدری بکر است که نمیتوانید فکرش را بکنید شاید در این 50میلیون کاربر اینستاگرام 100 نفر باشد که از این راه کسب درآمد میکنند فکرش را بکنید 100 نفر! من و شما جزوء اولین های این کسب و کار هستید و سود آن از کسانی که پیج اینستاگرام دارند بیشتر خواهد بود. و همه کسانی که میتوانند وارد اینستاگرام شوند یک پیج ایجاد کنند . 1- لازمه حضور در اینستاگرام تنها دسترسی داشتن به گوشی هوشمند و اینترنت است بنابراین کسانی به بهانه کسب درآمد در این فضا حاضر می شوند نیازی به سرمایه اولیه ندارند یعنی درآمدزایی اینستاگرام را می توان درآمد بدون سرمایه دانست. درآمد اینترنتی به اندازه درآمدهای حضوری به سرمایه اولیه نیاز ندارد. در چنین سایت هایی بدون اینکه نیاز باشد سایتی تاسیس کنید و هزینه های جانبی داشته باشید، از فروش آموزش خود کسب درآمد کنید و درصدی از فروش خود را به سایت اختصاص دهید.

پس فقط و فقط از راههای افزایش فالوور واقعی کمک بگیرید.

 در فروش های حضوری زمان نقش مهمی را ایفا می کند اما در درآمدزایی اینترنتی زمان هیچ نقشی ندارد و محصولات را می توان در هر بازه زمانی به فروش رساند. یعنی هر زمانی که پیج مورد نظر پست جدیدی منتشر کند، برای شما یک اعلان یا نوتیفیکیشن از سمت اینستا خواهد آمد. البته این افزایش فالوور فقط و فقط زمانی ارزشمند است که بتوانید فالوور واقعی به پیج خود اضافه کنید. پس فقط و فقط از راههای افزایش فالوور واقعی کمک بگیرید. همچنین از افراد مشهور دیگری همچون Kim Kardashian و Khloe Kardashian با ۴۴ درصد فالوور فیک در ادامه این لیست می توان نام برد. همچنین باید با المانهای صفحهای که بر تبدیل تأثیر دارند، آشنا باشید: کپی، طرح، رنگ دکمهها، سرعت و حتی ساختار سایت و پیمایش. این اعمال و تکنیک ها و همچنین ابزارها ، همان هایی هستند که در کلاس دیجیتال مارکتینگ طی سرفصل های مختلف ، مورد بحث و تدریس قرار می گیرند. کسب درآمد از اینترنت و دنیای دیجیتال بسیار ساده تر از فضای حقیقی است.